320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Proovin siin Ugri ässasid vaadata aga video jääb peale seitset mängitud sekundit lihtsalt seisma loadima ning edasi ei juhtu midagi. Kellegil veel sama kamm?
    Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      you are not alone
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Mis sellest suurst masinast saanud on mis kuskil Sveitsis maa alla mingi aeg käima lükati?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Mis sellest suurst masinast saanud on mis kuskil Sveitsis maa alla mingi aeg käima lükati?
          Higgsi bosoni kohta kahjuks uudiseid veel pole. Aga muidu töö käib vist plaanipäraselt, märtsis juhiti kaks prootonivoogu omavahel kokku ning saavutati võrdlemisi suur põrkeenergia laeng (no nii tagasihoidlikult väljendudes). Siin instituudi pressiteade selle kohta. Ehk siis praegu kihutavad prootonid rõõmsalt mööda magnet-kiirendit valguse kiirusele lähedase kiirusega ringi ja teevad seda vähemalt järgmise aasta lõpuni. Misjärel saame osakeste või ka näiteks universumi kohta loodetavasti teada rohkem kui siiamaani teadsime.

          Kommentaar


            Kas välismaal olles ei saa soccerneti jutukaga ühendust? Aga mIRCi kaudu?

            Kommentaar


              Algselt postitas rauulo Vaata postitust
              Username: Administrator
              Password: MODEM ACCESS CODE (Ruuteri all teiste koodide juures, kümnetäheline)
              Ok, nüüd sain ruuterisse sisse logitud. Kust ma wirelessi parooli näen või seda muuta saan? Ma suht võhik wifi alal

              Kommentaar


                Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                Ok, nüüd sain ruuterisse sisse logitud. Kust ma wirelessi parooli näen või seda muuta saan? Ma suht võhik wifi alal
                Valid vasakult menüüst "Home Network", sealt vajutad oma WLAN-võrgu peale ja siis Configure ülevalt paremalt.
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  1000 tänu Sulle, sain lõpuks sisse

                  Kommentaar


                    Arvuti teeb imelikku häält, CPU usage on 100%, täiesti tavalised programmid on lahti. Mis toimub?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Arvuti teeb imelikku häält, CPU usage on 100%, täiesti tavalised programmid on lahti. Mis toimub?
                      Arvuti andmed ja mis WINDOWS `?

                      Kommentaar


                        äkki on liiga palju tolmu kogunenud arvuti sisemusse?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Arvuti teeb imelikku häält, CPU usage on 100%, täiesti tavalised programmid on lahti. Mis toimub?
                          Kui restardi teed on sama?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            Arvuti teeb imelikku häält, CPU usage on 100%, täiesti tavalised programmid on lahti. Mis toimub?
                            Kui minul worm sees oli, siis oli algselt teema umbes sama, et midagi avada oli üsna võimatu, sest arvuti oli hõivatud muu "tähtsamaga". Paar päeva hiljem ei suutnud isegi Windowsit enam käivitada ja tuli abi paluda.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Arvuti on Intel Core 2 Duo EP4500 2.20 GHZ, 256 MB NVidia GeForce 8600GT ja 2 GB RAM.

                              Peaks vist puhastama, võinoh üle vaatama, ise usun, et väga tolmune ei ole, sai paar kuud tagasi puhastatud. Arvuti töötab täiesti normaalsel kiirusel, programme avab jne, ei tea, mis kamm.

                              Restardi järel ikka sama jama, vbla asi on hoopis selles, et arvuti asub maja viimasel korrusel väiksemas ruumis ning kuna meil plekkkatus, siis vbla lihtsalt toas liiga palav? ei tea, aga tänud teile abi eest. : )
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Mis seadused on jetiga järvel sõitmisel? On vaja mingeid lubasid, on vanus oluline või on oluline koht, kus sõidetakse? Kuskilt on nagu kõrvu jäänud, et järv või veekogu peab olema vähemalt 2 km2 pindalaga, et täiesti vabalt sõita, kuid see on selline "naised saunas ..." kuuldus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X