320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Arvuti on 8,5 aastat vana, tahad sa seda osta?
    Mu vanemad viisid näiteks oma nüüdseks 10 aastat vana arvuti vanaisale.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
      Sellise eest maksavad muuseumid juba päris kõva raha. Muidugi kui sa päriselt räägid, et sul nii vana arvuti olemas on.
      See oli mu esimene arvuti mille ma aastaid tagasi juba uuema vastu vahetasin, siis andsin ma selle muuseumiaparaadi emale. Nüüd sain omale veel uuema arvuti ja kolme arvutiga pole enam midagi teha. Vanim on üleliigne.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        8,5 aastat vana arvuti on üsna nooruke. Mul kusagil kindlalt keldrisse on ära pandud must-valge Windows 95 operatsioonisüsteemiga arvuti.

        Kommentaar


          Mis saab kui II liigas mängiv Fc Elva langeb madalamasse liigasse? Kas siis mängivad nii Fc Elva ja Fc Elva II mõlemad kolmandas liigas?

          Kommentaar


            Fc Elva II langeb siis neljandasse liigasse.

            Kommentaar


              Mis lisamoodulit see err sport videote vaatamiseks nõuab ja kust seda saada?

              Kommentaar


                Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                Mis lisamoodulit see err sport videote vaatamiseks nõuab ja kust seda saada?
                Mind ka huvitab kuidas see firefoxi all tööle saada, ise pole vaevunud tõsisemalt uurida vaid olen lihtsalt IE-ga asjad ära vaadanud.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Mind ka huvitab kuidas see firefoxi all tööle saada, ise pole vaevunud tõsisemalt uurida vaid olen lihtsalt IE-ga asjad ära vaadanud.
                  mul firefoxiga töötab, aga vehepeal peab end veits koguma...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krizto Vaata postitust
                    Mis saab kui II liigas mängiv Fc Elva langeb madalamasse liigasse? Kas siis mängivad nii Fc Elva ja Fc Elva II mõlemad kolmandas liigas?
                    Ma usun, et kuna Elva omad kasvandikud mängivad III liigas, siis kohe päris kindlasti ei lange nad neljandasse, vaid alles jääbki vaid üks Elva. Preaguse FC Elva poisid, on ju florast, need lähevad sinna, kust nad tulid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Mind ka huvitab kuidas see firefoxi all tööle saada, ise pole vaevunud tõsisemalt uurida vaid olen lihtsalt IE-ga asjad ära vaadanud.
                      mul Firefoxiga töötab laitmatult. vaja on wmv plugin alla laadida. kuskil seal videoaknas peaks seda soovitama. kui ei soovita, siis palun otsida google'ist. loodetavasti järgmine aasta on seis juba parem ja ka enam maci vendasid saab asju vaadata. kuigi mac'i puhul päästab samuti wmv plugina alla laadimine. olen ise kahel mac'il need videod tööle pannud miskitmoodi

                      Kommentaar


                        Näe, retard, mine proovi.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Kuidas The Lost Vikings´is mängijaid vahetada saab??

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Kuidas The Lost Vikings´is mängijaid vahetada saab??
                            Kui PC mängu mängid, siis Ctrl vahetab ühes ja Insert teises suunas.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
                              Mis lisamoodulit see err sport videote vaatamiseks nõuab ja kust seda saada?
                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              mul Firefoxiga töötab laitmatult. vaja on wmv plugin alla laadida. kuskil seal videoaknas peaks seda soovitama. kui ei soovita, siis palun otsida google'ist. loodetavasti järgmine aasta on seis juba parem ja ka enam maci vendasid saab asju vaadata. kuigi mac'i puhul päästab samuti wmv plugina alla laadimine. olen ise kahel mac'il need videod tööle pannud miskitmoodi
                              Ma ei tahtnud alguses hästi uskuda, et ei tööta, kuid oligi nii. Ja sealt edasi tõesti pakkus juba tõmmata seda WMP pluginit. Mina sain selle näiteks SIIT. Väike restart ka brauserile ja töötas.
                              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                              AD e. Andekas Disainer...

                              Kommentaar


                                Kas esmase juhiloaga tohib järelkäruga sõita?
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X