320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    millal on Euro 2012 kval gruppide loosimine ja millal on mm 2010 alagruppide loosimine?
    07.02.10 ja 04.12.09
    Rise and rise again until lambs become lions!

    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

    Kommentaar


      Jaapani meeste jalanumber 28.5 oleks tarvis teisendada EU ja USA meeste jalanumbriks. Ise olen netist erinevaid vastuseid saanud. Mis oleks see kõige täpsem Mizuno naelikute puhul?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Mitu kuud enne 18 aastaseks saamist saan ma ARK'i eksamid ära teha, kui ma ei soovi piimakaid saada?

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          Mitu kuud enne 18 aastaseks saamist saan ma ARK'i eksamid ära teha, kui ma ei soovi piimakaid saada?
          Esmase juhtimisõiguse taotlemisel

          Esmase juhtimisõiguse taotleja ei tohi sooritada teooriaeksamit varem kui 6 kuud ja sõidueksamit varem kui 3 kuud enne Liiklusseaduse § 29 lõikes 1 nimetatud vanuse alammäära.

          ark.ee

          Kommentaar


            millisest Tartu poest ma leiaksin sellise mantli
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              millisest Tartu poest ma leiaksin sellise mantli
              Monton või Mosaic vb.

              Kommentaar


                Kaubamaja meesteosakonnast võib leida. Parem valik kui eelnimetatud kauplustes vähemalt.

                Kommentaar


                  Kunagi oli mingi Nike Eesti keelne koduleht kus oli erienevate alade riideid ja vahendeid. Ehk keegi toskab linki anda?

                  Kommentaar


                    www.teamsport.ee äkki on see
                    b-day

                    Kommentaar


                      Täpselt, endal oligi mingi Teamsport kuskil meeltes aga kui googlisse panin tulid vaid igast inglise lehed.

                      Kommentaar


                        Kas Ott Kiivikas on nüüdsest "saatejuht", mitte "kulturist"?

                        Kommentaar


                          põristagu tema ka rri raisk

                          Kommentaar


                            nii
                            autol sai kindlustus 17 september läbi, ning pole seda pikendanud, sest hetkel autoga ei sõida
                            nüüd tuli aga kiri koju, kus öeldake, et tehke kindlustus ära, muidu hakkab viivis jooksma 0.1% päevas
                            ning lepingus on kirjas, et kindlustus hakkab kehtima 17ndast.
                            no nahhui. ebareealne ju. kindlustus hakkab kehtima siis kui ma seda teen, mitte siis kui nemad ütlevad
                            niiet sooviks head kindlustusfirmat, kus oleks soodne autot kindlustada, ilma et tuleks koju kiri, kus nõutakse auto kindlustamist
                            hetkel siis IIZI, mis on turu odavaim.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              IIZI ei saa Sul olla kindlustusfirma, sest see pole kindlustusfirma vaid kindlustusmaakler, kes vahendab Sulle kindlustust teistest firmadest. Vaata poliisi, kelle kindlustust omad.

                              Lisaks saab küll olla nii, et kindlustus hakkab kehtima 17ndast, kuna ise oled valinud sellise kindlustusliigi. Ehk automaatselt pikeneva (juriidiline termin on natuke teine aga ei viitsi otsida)(vist on selline leping maksevaba, mis automaatselt ei pikenduks) (JAH leping paistab Sul olevat, aga selleks, et kurta peaks olema EI leping).
                              Seega paistab IIZI käitumine korrektne, kuna nemad saavad teate kindlustusfirmast ja edastavad Sulle arve, vastavalt Su enda sõlmitud lepingule
                              Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                              Kommentaar


                                Kes on kristiine poolse parkla kunstiteose" Eesti vutt 100 " autor?
                                i don t like u u don t like me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X