320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Palju võtab selline kodune suurem külmpakk kuus elektrit? Kroonides näiteks
    Ära seda puhta kullana võta aga kui minu külmik võtab aastas 345 kWh siis arvutus näitab, et umbes 20-25 eeki kuus

    Kommentaar


      Kas uurimistöös võib viited nummerdada nende allmärkuse (astme) märkidega? Või peab olema nurgelistes sulgudes?

      Kommentaar


        Oleneb sinu õppeasutuse uurimistöö vormistamise reeglitest
        308

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Palju võtab selline kodune suurem külmpakk kuus elektrit? Kroonides näiteks
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Mingi Tamrexi reklaam, praegu nägin Kanal 2 pealt. Kindaid müüakse seal vist. Jube hea laul on, jube tuntud ka, aga no ei tea, mis selle nimi on. Keegi on ehk targem?

            Kommentaar


              Kuna sai endale ostetud uue arvuti, siis millist viirusetõrjet soovitate?

              Kommentaar


                Tõmba omale tasuta variant AVG'st. Või kui soov raha kulutada, on Kaspersky Internet Security vast kõige soliidsem. Endal praegu nod ning see ikka väga mööda.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Tõmba omale tasuta variant AVG'st. Või kui soov raha kulutada, on Kaspersky Internet Security vast kõige soliidsem. Endal praegu nod ning see ikka väga mööda.
                  Ilmeslgelt ei jaga sa nooti...
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Jei! Tänud, mees

                    Kommentaar




                      mälupulk persses. what next? formatita ka ei lase.
                      Слава Україні! Героям слава!

                      Kommentaar


                        Palun nimeta odav,stiilne ning ilus ja lihtne auto, mis sööb vähe bensiini
                        edit. Nissan Nuvut ärge pakkuge

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                          Palun nimeta odav,stiilne ning ilus ja lihtne auto, mis sööb vähe bensiini
                          edit. Nissan Nuvut ärge pakkuge
                          http://www.e24.ee/?id=253817
                          kui odav on odav?
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                            Ilmeslgelt ei jaga sa nooti...
                            Lase käia noodivend, vasta inimesele. Tundud väheke targem olema.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              vw ei saa odav olla
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Ma nokiks selle lingi puhul pigem "stiilne ja ilus" kallal, aga eks igaühel oma maitse. New Beetle'i maine peaks igatahes üsna nullilähedane olema ja, kui ma ei eksi, siis ei ole ta töökindlus ka suurem asi just. Odava auto puhul aga pööraks mina eelkõige rõhku just vastupidavusele.

                                Aga küsimus jääb muidugi samaks, mis hinnaklassi see odav siis tähendab ka? Praeguse kirjelduse järgi soovitaks ma sul Lada osta.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X