320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dannar Vaata postitust
    Päris nii üldiselt see ei käi. Kui on avalik huvi põhjendatud, nagu antud hetkel on seaduse/määruse rikkumisega, siis võib pildistada nii et mühiseb.
    No igat seaduserikkumist ikka avaliku huvi vääriliseks küll ei loeta ja kui oled oma outos ehk eraterrituooriumil, siis asi nii lihtne ka pole. Hiljuti (viimase poole aasta jooksul vast) oli ju mingi kohtulahend ka, kus keegi suutis õiguse enda poole lõpuks kallutada.

    Aga ega seal vahet pole, kui tahad, võid filmija kohtusse kaevata, kuid see on liiga kallis, et asjaga jamada ning lõpptulemus pole ka sugugi kindel - liiga palju tõlgendamist on. Seega on meediategelastel sügavalt pohlad ja torkavad oma kaamera sulle näkku kus soovivad.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      või vaata hoopis Oldboy'd
      oppa, tundub huvitavam isegi. vaatan ära.
      tänud.

      Kommentaar


        Läpakal on mingi US või inglise paigutusega klaver.
        Midagi sellist:



        Keeleks on valitud Eesti keel. Kuidas ma teen < ja > märke?

        Kommentaar


          vasaku Shifti ja Zi vahel peaks see klahv olema. mu praegusel Dellil (UK klaver) on olemas, eelmisel HPl (US, nagu ka sul ilmselt) polnud, leppisin eluga nokkadeta.

          Kommentaar


            yep mul on HP. Ainus variant hetkel mis ma hetkel leidnud olen, on lülitada inglise keele peale kui mingeid erimärke tarvis.

            Kommentaar


              Tekkis selline küsimus, et mis otstarbel on A.Le.Coq Arena visitors sektori ülemisel tasandil see platvormi taoline asi?

              Kommentaar


                tahaks counter strike mängida
                millist versiooni ma peaks installima, et saaks vistaga mängida?
                olen installinud siin, aga vistaga kiilub kinni kohe
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  yep mul on HP. Ainus variant hetkel mis ma hetkel leidnud olen, on lülitada inglise keele peale kui mingeid erimärke tarvis.
                  aga proovi seda enteri ja backspace'i vahel olevat klahvi.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    shift punkt ja koma?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust

                      Keeleks on valitud Eesti keel. Kuidas ma teen < ja > märke?
                      Siit saad ehk abi: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=348161

                      Kommentaar


                        Algselt postitas präänik Vaata postitust
                        oppa, tundub huvitavam isegi. vaatan ära.
                        tänud.
                        Kuidas oli?
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas elx Vaata postitust
                          No igat seaduserikkumist ikka avaliku huvi vääriliseks küll ei loeta ja kui oled oma outos ehk eraterrituooriumil, siis asi nii lihtne ka pole. Hiljuti (viimase poole aasta jooksul vast) oli ju mingi kohtulahend ka, kus keegi suutis õiguse enda poole lõpuks kallutada.

                          Aga ega seal vahet pole, kui tahad, võid filmija kohtusse kaevata, kuid see on liiga kallis, et asjaga jamada ning lõpptulemus pole ka sugugi kindel - liiga palju tõlgendamist on. Seega on meediategelastel sügavalt pohlad ja torkavad oma kaamera sulle näkku kus soovivad.
                          selle TV3-e kohtukeisi peamine motiiv oli selles, et mees keda filmiti palus end mitte näidata, kuid näidati. kontekst mis tema meelest siis pildist välja tuli, oli see, justkui oleks ta olnud ka seaduste vastu eksinud, mida ta ei olnud. oli mingi lauskontroll. kontekstile tuginedes ta ka kohtus võitis. ilma, vaevalt, et oleks võitnud.

                          kui on seaduserikkumine, on ka avalik huvi, et mis juhtus ja miks juhtus. lisaks võib filmida ka pmst kõiki ja kõiki, nii kaua kui oled avalikul territooriumil. vist võis ka filmida eraomandisse n-ö. sisse. aga eraomandil filmida ilma omaniku nõusolekuta ei tohi.

                          see asi vist oli sätestatud võlaõigusseaduses.

                          Felipe, teinekord võid mulle ka selliste muredega helistada

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            No igat seaduserikkumist ikka avaliku huvi vääriliseks küll ei loeta ja kui oled oma outos ehk eraterrituooriumil, siis asi nii lihtne ka pole. Hiljuti (viimase poole aasta jooksul vast) oli ju mingi kohtulahend ka, kus keegi suutis õiguse enda poole lõpuks kallutada.

                            Aga ega seal vahet pole, kui tahad, võid filmija kohtusse kaevata, kuid see on liiga kallis, et asjaga jamada ning lõpptulemus pole ka sugugi kindel - liiga palju tõlgendamist on. Seega on meediategelastel sügavalt pohlad ja torkavad oma kaamera sulle näkku kus soovivad.
                            Auto pole eraterritoorium, sest tegu on vallasasjaga. Samamoodi võiksin öelda, et oma ketsides olles, olen oma eraterritooriumil. Seaduserikkumine on vastuolu ühiskonna reeglitega ja see tähendab ka avalikku huvi. Muidu ütles kõik muistnemees ära.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Auto pole eraterritoorium, sest tegu on vallasasjaga. Samamoodi võiksin öelda, et oma ketsides olles, olen oma eraterritooriumil. Seaduserikkumine on vastuolu ühiskonna reeglitega ja see tähendab ka avalikku huvi. Muidu ütles kõik muistnemees ära.
                              Minu ketsid ongi mu territoorium - proovigu vaid keegi teine neid jalga panna! :P ok, tegelikult ma vastu ei vaidle, seadused pole kunagi õiglased olnud. See, et ma vales kohas üle tee läksin ei saa ju kuidagi avalik huvi olla.. või mine tea, mõni internetiportaal elab ju selle peal, et kirjutab inimeste poeskäikudest ja pesu värvist. Täiesti uskumatu mis ikka inimesi huvitab..
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                kas ETV näitab kõiki MM mänge?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X