320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Äkki see?

    Kommentaar


      Eip, kahjuks mitte.

      Nagu kidra oleks alguses, kiirelt niimoodi ta-da-ta-da-ta-da-ta-da, siis on paus mingi sek ja siis uuesti, krt mul ei tule isegi selle filmi nimi meelde.
      slimm.ee

      Kommentaar


        bad to the bone?

        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Jeaaapp. Tänks Vince
          slimm.ee

          Kommentaar


            tõmbasin selja mängus ära ja külm käis ka veel läbi ja nüüd piinlen valudes. mida teha nüüd? mida süüa mida määrida kuidas olla?
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              (erootiline) massaaž + kõvapinnaga magamisase ning magad selja peal
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                mina roomaks kuidagi kööki, teeksin ühe sooja kakao ja siis tõmbaks teki sisse kookonisse, et mõnusalt A-rühma algust oodata. Või äkki mingi night rider on varem?

                Kommentaar


                  kakaod pole, teki seest tulin ja nüüd vaja elama hakata.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    kas ZAZ 956 on võimalik Liis Lassi võrgutada? Sõber tahab teada, aga kuna tal pole kontot, sisi palus minul küsida.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Ei mõista su küsimust. Aga kas sa Itaalia mängul käisid?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Ei mõista su küsimust. Aga kas sa Itaalia mängul käisid?
                        millest siin aru saada?
                        tahab teada, et kui ta sõber ZAZ 956'iga Liis Lassi kõrval sõidab, siis kas tal on mingid shanssi Lass ära võrgutada ja autosse saada?

                        Kommentaar


                          Pole kahtlustki - muidugi on võimalus.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            pakun, et ei, kuna zaz 956't pole olemas.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Natuke Lassi teemast välja.

                              1. Millest võib olla tingitud see, et arvutil heli puudub. Kõlari tuli põleb, kõik juhtmed paigas. Vahepeal panin uue windowsi ja panin Elisa interneti peale. Kõlarid pole katki. Mis valesti on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
                                Natuke Lassi teemast välja.

                                1. Millest võib olla tingitud see, et arvutil heli puudub. Kõlari tuli põleb, kõik juhtmed paigas. Vahepeal panin uue windowsi ja panin Elisa interneti peale. Kõlarid pole katki. Mis valesti on?
                                Viga on sinus,mis muud...kahju kui aru ei saa...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X