320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis kuradi haige inimene paneb uudise juurde pildi, mille juures olev kiri on "Surnud inimesed"?
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Andres Kalvik paneb

      Kommentaar


        see postimehe ajakirjanik on üldse mingi räme debiilik ( veel suurem kui mina ja black magic kokku ) ning väljend " lasti surnuks" on nagu niiiiiiiiiiiiiiiiiiii 20. sajand.

        Kommentaar


          Kas Eestis on mõni firma kes toodab kvaliteetseid spordisärke?jalka,kossu jne!
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Internet paneb reaalselt pange, mingi aeg on, siis kaob ca 10 minutiks ära. Tuleb tagasi ja kõik on ok, vbla netikiirus on kuskil 2kordselt langenud alates sellest, kui uue paketi võtsime. Nimelt on 12 Mbit Starman Powerboost.

            Justkui keegi klõpsiks on/offi nuppu sellel ruuteril
            Telekatel Digi-TV ja asjad töötavad samal ajal, ruuteri pask ilmselt. Olen teinud restarte, vooluvõrgust välja ühendanud, viiruseid otsinud, arvutit puhastanud - nothing. Milles asi? Mida veel soovitada?

            Ei helista Starmani, seal on kohe venekeele aksendiga Irina toru otsas ja ütleb "kjui jei noo, jeee jeei tjule kohe njett, siis pjeate kutsumaa oma tjehnik" ja ma ei kutsu mingit tehnikut, kes mu asju sahtlitest ära varastab. Unustage ära. värdjad.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Kuidas panna mingi tekstifail telefoni, et telo seda vormingut toetaks (ehk nt word'i lugeda saaks)
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                suht longshot, aga proovib siiski..

                oskab keegi selle filmi nime öelda?
                rohkem ei mäleta kui et, seal oli üks teismeline poiss, kes oli koduarestis. tal oli jalaümber see julla mis politseile teada annab kui ta kodust lahkub.
                Aga ta avastab et ta naaber on mõrvar, siis ta jälgib seda naabrit oma toast binokliga vms.

                lõpuks vist läks sinna naabri juurde, kuskil keldris nad kaklesid. keldris oli veel mingi ''labürint'' , või mingi ''rada'' tehtud.

                Kommentaar


                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    väga hea, just seda ma otsisingi

                    Kommentaar


                      Kus on Tartus normaalsete noorterõivaste poode, a la Surfhouse?
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                        Kus on Tartus normaalsete noorterõivaste poode, a la Surfhouse?
                        vaksali tänaval on surfhouse. riia mnt ja vaksali ristist hakkad raudteejaama poole liikuma ja jääb paremat kätt. ei saa mööda panna.
                        How does Freddy Kruger wipe his butt?

                        Kommentaar


                          taskus peaks vans olema 2. korrusel

                          Kommentaar


                            crapp town on samuti lõunakas
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Millises Tallinna (spordi)poes on hea valik hea hinnaga korvpalliketse?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                Millises Tallinna (spordi)poes on hea valik hea hinnaga korvpalliketse?
                                ma ei oska sulle ühtegi head vastust anda.. küll aga ma võin välja tuua selle, et kui sa küsiksid seda sama küsimust veel 5 korda, siis sul oleks kokku 777 posti, mis juba oleks saavutus omaette

                                Kommentaar

                                Working...
                                X