320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sherf Vaata postitust
    Ja äkki võiksid minusugusele võhikule seletada mis see adapter on ja kust ma selle saada võiksin ?
    http://www.ebay.co.uk/itm/PC-Wireles...item4cf9f9bbc0

    Kommentaar


      Algselt postitas football2u Vaata postitust
      Soovitage head kooli kesklinnas?
      Kohtla-Nõmme Põhikool
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas maarios Vaata postitust
        Kus müüakse TALLINNAS Efes Pilseneri??

        Ajasite siin oma õlleeteemaga isu peale.
        üldjuhul õlletorn aitab
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas AndresR Vaata postitust
          Keegi oskab soovitada kohta, kust saaks osta/tellida treeningveste? Midagi väga fäänist pole vaja, lihtsat, et trennis üksteist paremini eristada ja kuluks ehk ka mõnel külaturniiril marjaks ära. 8-12 oleks vaja, võimalusel võiks saada lasta midagi vestile kirjutada, aga kui see hinda liigselt mõjutab, siis pole nii oluline.
          Uhlspordi omasid uuri selliselt numbrilt- 56 59 855 Risto Sarapik.
          Kirjutamise kohta uuri samuti tema käest. Saab k tema kaudu selle teha.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Tänud Plekkpurk ja Rein, uurin.

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              üldjuhul õlletorn aitab

              Pood ma mõtlen ??!!! Pood??? Koju külmikusse tahan osta mitte baarist koju seda tarnida.

              Kommentaar


                "Jaa-jaa, on tore see, et on jälle pühapäev."

                Laulu esitajat ja nime paluks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  "Jaa-jaa, on tore see, et on jälle pühapäev."

                  Laulu esitajat ja nime paluks.

                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Oleks väga tore kui mõni photoshopper oleks nõus kulutama max 15 mintsa oma ajast, et aidata abivajajat, võin tasuda heade sõnadega. Vaja siis piltide pealt mööga kujutised välja lõigata ja teisel pildiil olevatele inimestele kätte panna, ei tohiks raskusi valmistada kogenule, kuid mulle, kui tüübile, kes alles eile tiris PSi, käib see üle jõu...

                    Kommentaar


                      Tänks, Kape.

                      Kommentaar


                        oskab keegi soovitada Tallinnas miskit kohta, kus saaks sünnipäeva pidada?
                        just mingit rentimise kohta, seda tondi urgast ja igast nõmme villasi pole mõtet pakkuda, ootaks midagi uut.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          oskab keegi soovitada Tallinnas miskit kohta, kus saaks sünnipäeva pidada?
                          just mingit rentimise kohta, seda tondi urgast ja igast nõmme villasi pole mõtet pakkuda, ootaks midagi uut.
                          Mis Nõmme Villal viga? Endine litsimaja, magamistubades peeglid laes, igati tore ju.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Mis Nõmme Villal viga? Endine litsimaja, magamistubades peeglid laes, igati tore ju.
                            kõik on tore peale selle et ma elan praktiliselt selle kõrval ja pidevalt on kuulda kuidas politsei seal jälle platsis on ja mingid suvakad üritavad sisse saada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                              oskab keegi soovitada Tallinnas miskit kohta, kus saaks sünnipäeva pidada?
                              just mingit rentimise kohta, seda tondi urgast ja igast nõmme villasi pole mõtet pakkuda, ootaks midagi uut.
                              Mere pst6. Kuulsaali peal, viiendal korrusel, oli kunagi vinoteek.
                              Nüüd see ammu hingusele läinud ja renditakse välja üritusteks. Ruumi kõvasti, läbi kahe korruse. Lauad-toolid olemas. Helitehnika olemas. Suitsuruum olemas.
                              Kui nüüd sinna viimase kuuga miskit asutust tekitatud pole siis uuri maad, kui sobib...

                              Kommentaar


                                Keegi oskab pakkuda 2001. aastal toimunud Eesti - Hollandi U21 koondiste koosseise, eelkõige huvitaks just Hollandi oma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X