320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis seltskonnamänge mängida sünnipäevapeol? Tahaks selliseid mida lapsepõlves mängitud sai näiteks telefon. Pipi mängu mitte soovitada.

    Kommentaar


      Ajaleht, ukakas, peitus, pimesikk

      E: mis see Pipi mäng endast kujutab?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust

        E: mis see Pipi mäng endast kujutab?
        Tuleb s.ittuda pikemasse sokki või põlvikusse, kõik kogunevad ümber laua, sünnipäevalaps hakkab selle sokiga vastu lauda taguma. Kel on mingiks ajaks (ajapiirang pange ise)kõige rohkem "tedretähti" näos, on võitja
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
          Tuleb s.ittuda pikemasse sokki või põlvikusse, kõik kogunevad ümber laua, sünnipäevalaps hakkab selle sokiga vastu lauda taguma. Kel on mingiks ajaks (ajapiirang pange ise)kõige rohkem "tedretähti" näos, on võitja

          Jeebus, jeebus.
          Ja mina mõtlesin, et minu lapsepõlv oli raske
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Ryanairi puhul see rusikareegel alati ei tööta. Ise ostsin Bremenisse ja tagasi piletid 12 Euro eest paar nädalat enne lendu.
            Olen näiteks üritanud ka võimalikult varast broneeringut, aga mingit megahinda pole küll silma jäänud, seega nende puhul see vist väga ei toimi.
            Ostsin järgmiseks nädalaks Bremenisse pileti 8 euroga. Päeval oli hind 27, õhtul kella kaheksa paiku siis kaheksa. Täielik loterii.

            Kommentaar


              jou jou foorumlased...

              Kas keegi otseselt või kaudselt malmi valuga tegeleb/on tegelenud... Või omab selles vallas häid kontakte?

              (*oleks vaja veidikene konsultatsiooni)

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                mille peale vello tuvide toitmise pildi postitas?
                kus on triobeti trollide teema?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Tekist mootori peal on mingit kasu kergema külmaga, kui auto päeva läbi muidu uhanud? Kui ca -15 öösel. Vana diiselkaubik väga võtmest ei hooli enam kui -10 tuleb, eelmise nädala külmast ei maksa rääkidagi...
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Nahh. Ostsin pirnipesa ja nüüd ei saa seda lahti, et juhe ära ühendada.




                    Üritasin külgede pealt suruda ja alumist osa tõmmata, aga mitte ei õnnestu. Äkki pean läbi alumisel pildil paistvate avauste kruvikeeraja sisse panema ja kuidagi mõjutama...?
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Kui ei tellinud lennukis süüa piletit ostes, pikamaa reisil, odavlennu firmaga, kas ma saan seda lennukis eraldi tellida või pean leppima soolapähklitega?
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        Kui ei tellinud lennukis süüa piletit ostes, pikamaa reisil, odavlennu firmaga, kas ma saan seda lennukis eraldi tellida või pean leppima soolapähklitega?
                        saab eraldi tellida, see on ju puhas kasum firmale

                        Ma olen siin mõelnud, et mis seemnetest see Ansip rääkis?

                        äkki mõtles morning glory-t?
                        tell your mother, we are hooligans!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mg Vaata postitust
                          Ma olen siin mõelnud, et mis seemnetest see Ansip rääkis?

                          äkki mõtles morning glory-t?

                          Kommentaar


                            Kas oma IP aadressi on võimalik muuta selliseks, et tunduks, et oleks justkui tegu välisriigi omaga? (Kui keegi saab aru mu mõtest)

                            Kommentaar


                              Pole päris aru saanud autorendi seadustest. Rentija ise peab olema 21+ aga juhul kui teine isik on 20 aastane ja sõidukogemust 2 aastat, kas siis temal on võimalik olla üks juhtidest, kelle rentija samuti paneb lepingusse kirja? Ja seda siis Hispaanias...
                              Koondise põhimängija

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Kas oma IP aadressi on võimalik muuta selliseks, et tunduks, et oleks justkui tegu välisriigi omaga? (Kui keegi saab aru mu mõtest)
                                permanentselt muuta ei saa, aga kasuta proxyt või Tor browserit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X