320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    TELE2 kliendina saab ise ka kuidagi vaadata palju internetimahtu on kuus kasutatud? Saan aru, et on igast programmid mille tööle paned ja siis see loeb, aga ei viitsi igakord seda tööle panna kui arvutis oled ja nagunii majas kasutad wifit jms.
    .

    Kommentaar


      Iseteenindusest
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Mis lugu, kuni 0:39?

        Med YouTube kan du se populære videoer, kose deg med favorittmusikken din og laste opp ditt eget innhold – og dele det med familie, venner og resten av verden.
        AILTON

        Kommentaar


          See
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Tallinnas mingit pädevat tehnikut teab, kes vanale (sügava nõukaaegse) raadio-grammafonile elu sisse puhuks?
            Suvalise Vello kätte ei tahaks viia.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Tallinnas mingit pädevat tehnikut teab, kes vanale (sügava nõukaaegse) raadio-grammafonile elu sisse puhuks?
              Suvalise Vello kätte ei tahaks viia.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Tänud.

                Kommentaar


                  Juhiluba aegub varsti, vaja vahetada. Kas ma saan maanteeameti/ARKi vms lehel selle jaoks foto üles laadida või peab kohale minema? Või kasutavad sama pilti mis praeguse loa peal?

                  Kommentaar


                    Proovi kodukal läbi mängida.
                    Täna öösel ma mängisin, pakkus sama pilti mis ID kaardil on
                    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                    Kommentaar


                      Kas LAVis toimub valgete massiline tapmine?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        Kas LAVis toimub valgete massiline tapmine?
                        Ammu juba ju.

                        Kommentaar


                          Mis Meistrite Liiga mängu mis kanali pealt vaadata saab? Kes on kommentaatorid(koos soccerneti kasutajanimedega). Palun puust ja punaseks, sest aastal 2016 on informatiivse saatekava valmistamine telekanalite jaoks ikka veel ülejõu käiv teema. Aitäh.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kui sa tahad eesti kanalite oma, siis vsb teemas on kõik olemas. Kui ilusti küsid, saad võibolla ka kommentaatorite nimed teada.
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Kui sa tahad eesti kanalite oma, siis vsb teemas on kõik olemas. Kui ilusti küsid, saad võibolla ka kommentaatorite nimed teada.
                              Tänud info eest. TV6 enda kodulehel kahjuks mitte mingit infot polnud.
                              Küsiks siis juba kohe edasi, et miks on sel korral magusamad mängud tasuta kanali peal ja lambimängud tasulise kanali peal? Või keeratakse see teises voorus pahumpidi, et ikka maksimaalselt lüpsta?
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Tänud info eest. TV6 enda kodulehel kahjuks mitte mingit infot polnud.
                                Küsiks siis juba kohe edasi, et miks on sel korral magusamad mängud tasuta kanali peal ja lambimängud tasulise kanali peal? Või keeratakse see teises voorus pahumpidi, et ikka maksimaalselt lüpsta?
                                Lüpstakse muidugi maksimaalselt!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X