320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kui võtta, et Kanteriga saaks tegelt Rebase, siis see oleks suht huvitav.

    Ratasesse ja tema laamendamisse küll ei usu - vaata kossuliitu, suht mannetu värk.
    Mitte et mul korvpall kikki ajaks,aga miks see korvpalliliit teiste alaliitudega võrreldes mannetum on?

    Kommentaar


      Algselt postitas Kalp Vaata postitust
      Mitte et mul korvpall kikki ajaks,aga miks see korvpalliliit teiste alaliitudega võrreldes mannetum on?
      Staatus ja võimalused vs olukord ja tulevik. Ehk ma ei esitakski nt tõstmisliidule (insert any) vms mingeid erilisi nõudmisi ja seal on siiralt kiitev käepigistus, kui aastast aastasse suudetakse hakkama saada.

      Jalka, koss, tennis ja mõned veel lähevad aga teise kategooriasse.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Õnneks on teadja siin olemas. Nimekiri suurtest reformidest?
        On küll ja kui sa viitsiks leiaks isegi selle üles. Mingi FB vestluste jms. põhjal ei tasu järeldusi teha. Alustaks kas või sellest, et võiksid korvpalli arengukava ja selle täitmisaruande läbi lugeda. Linki ei anna.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          On küll ja kui sa viitsiks leiaks isegi selle üles. Mingi FB vestluste jms. põhjal ei tasu järeldusi teha. Alustaks kas või sellest, et võiksid korvpalli arengukava ja selle täitmisaruande läbi lugeda. Linki ei anna.
          Nagu poleks elus selliseid tühje dokumente varem lugenud. Täiendame, uurime, teeme, panustame ja ponnistame.

          Ja nagu tavaks, siis kui küsitakse, et mis on tehtud, tuleb vastuseks, et uuri ise. Nojah, ju siis tuleb tõesti tikutulega otsida, sest suuresuulised nimekirjad kärbuvad rosinaks (kuigi väga toitvaks, kindlasti).
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            „tappa, mitte armu anda“ või „tappa mitte, armu anda“

            Aruandes ja arengukavas võid igast solki välja tuua ja hiljem nentida, et näe ei õnnestunud. Teine asi on rakendada reaalseid tegevusi.

            Kommentaar


              Kuidas on veel ikka teemas selline asjandus nagu manuaalkäigugakastiga sõiduauto? Eriti just siinpool maakera. Selline tunne nagu elaks kuskil M. Night Shyamalani "Küla" maailmas. Miks ei ole automaatkast domineeriv variant?
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Automaatkast on naistele.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Kuidas on veel ikka teemas selline asjandus nagu manuaalkäigugakastiga sõiduauto? Eriti just siinpool maakera. Selline tunne nagu elaks kuskil M. Night Shyamalani "Küla" maailmas. Miks ei ole automaatkast domineeriv variant?
                  Automaatkastiga auto on kallim, remont kallim. Saan aru, et sa ei oska manuaaliga sõita?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Kütusekulu oli ka automaadiga suurem, vähemalt kunagi. Eks oleneb sõidustiilidest. Aga jah, real men drive with stick.

                    Kommentaar


                      See on üsna suur juutide vandenõu. Nimelt puudub USA-s, kus on automaat valdav, ühistransport ja seepärast on vaja automaatkäigukasti, et kõik countid ja neegrid saaksid endale juhiloa. Meil üritatakse countide ja neegrite juhiluba vältida ja seepärast
                      on ka manuaalkäigukast. Ehk siis vältimaks jobude sattumist teele, noh.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Nagu poleks elus selliseid tühje dokumente varem lugenud. Täiendame, uurime, teeme, panustame ja ponnistame.

                        Ja nagu tavaks, siis kui küsitakse, et mis on tehtud, tuleb vastuseks, et uuri ise. Nojah, ju siis tuleb tõesti tikutulega otsida, sest suuresuulised nimekirjad kärbuvad rosinaks (kuigi väga toitvaks, kindlasti).
                        Kui sa oleks lugenud, siis vist teaks, et seal on vägagi konkreetsed tegevused ja päris täpsed ülevaated, mis tehtud, mis tegemisel. Aga pole. Ja laseme puusalt. Ja siis veelkord puusalt (sest sa ilmselgelt pole seda lugenud) ja kui keegi näitab näpuga, et sa lased puusalt, tuleb vastuseks, et noh, loetle. Vat ei loetle, vaid näitan ka näpuga teatud suunas, kust midagi leida võib.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Automaatkasti üks suur pluss on sõidumugavus, eriti linnas. Kuid see ka kõik.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Kuidas on veel ikka teemas selline asjandus nagu manuaalkäigugakastiga sõiduauto? Eriti just siinpool maakera. Selline tunne nagu elaks kuskil M. Night Shyamalani "Küla" maailmas. Miks ei ole automaatkast domineeriv variant?
                            Mõlemaga sinasõber olles- kõige rohkem ajab närvi, et kui automaadiga aku tühi, siis ainuke võimalus nn autoabi kutsuda, manuaali aga võib vabalt käima joosta. Ja juhtub sul see kuskil Võrumaa metsades...
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Manuaali eelis seisneb eelkõige selles, et ta on senimaani vastupidavam pisut ja ka odavam osta ja no ka mingil määral see käimatõmbamise teema.
                              Muid eeliseid eriti pole, kütusekulu suudab moodne automaat juba manuaalist väiksemana hoida, ma näiteks sõidan enamik sõite linnas ja ei kujuta ette, et peaks ummikus manuaaliga jebima endiselt.

                              Kommentaar


                                Eesti tingimustes pole peale Tallinna liikluse väga palju selliseid kohti kus käigukangi peab pooleks nühkima, aga isegi sellest olenemata, miks ma peaks keegi vabatahtlikult eelistama seda varianti, kui on võimalik kasutada automaati ja rahulikult sõitmist nautida? Remondi jutt ka väga ei päde kuna küsimus käis just uute autode kohta ja ma ei tea kedagi kes teaks kedagi kes ostab uue auto selle jaoks et seda kuskile remontima minna ja kui peakski midagi juhtuma on garantii peal, niiet vahet pole kas sul läheb katki manuaal või automaat. Lisaks ei tea kedagi kes ostaks uue auto et seda lasta kellelgi käima tõmmata. Kütusekulu oli jah kunagi suurem, kuid ka see müüt on murtud ja kütusekulu suudetakse hoida samas kandis kui manuaalil. Ei jäägi nagu midagi muud alles peale mugavuse ja automaat ongi puhas mugavus.
                                Kümme aastat sõitsin manuaaliga ja nüüd kaks aastat automaadiga sõites ei saa aru mis mul viga oli. Aga nagu näha siis meil on palju manuaali fänne ikka olemas ja sellest ka nii suur turg.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X