320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Venemaa uudistes Eestist on?

    Mida täpselt positiivset kajastama peaks? Ikkagi kajastatakse seda, mis Eestit puudutab. Paraku on see loogiliselt peaaegu alati negatiivne. Keegi lõikab jälle õhuruumi sirgeks jne
    Täna oli just Postimehes antud teemal arvamusartikkel. Et on ikka.

    Kommentaar


      Algselt postitas Redman Vaata postitust
      Aktuaalses Kaameras kunagi mõni positiivne uudis ka Venemaast on olnud?
      Venelaste positiivsetest dopinguproovidest on juttu olnud.

      Kommentaar


        Kui palju on üldse positiivseid uudiseid?
        www.playmaker.ee

        Kommentaar


          Eks alati on uudisel ka positiivne pool. Lihtsalt seda ei serveerita, sest see ei müü nii hästi.
          Näiteks rägitakse, et keegi sai rämedalt peksa, mis on paha ja kurb. Kuid keegi ei räägi, et teine pool ju väljus võitjana. Aga nagu öeldud, siis see ei müü väga, sest kaastunne on ikka parim motivaator. A la kulturisti-teema.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kuna läpakad vananevad hämmastava kiirusega, siis mis saab läpakatest mida poodidest ära ei osteta? Ma saan aru, et esialgu tehakse mingeid soodukaid jne, aga sellegipoolest ju kõik loosi ei lähe, kas lähevad tagasi tootjale ja juppe kasutatakse kuskil uuemas arvutis? Või kas on kuskil (Eestis?) mingi outlet, kus ma saan osta näiteks ütleme mingi 3-4 aastat vana aga kasutamata arvuti väga mõistliku hinnaga?

            Kommentaar


              Üldjuhul ostetakse ikka kõik ära. Tehakse suuri soodusmüüke, peaaegu 0 kattega. Aga kui on suurem kett siis lahti vast ikka saadakse ja väga seisma ei tohiks jääda. Mingi pood selle ikka maha müüb.
              Poes hoitakse arvuteid vast tõesti 1-2 tükki, osasi kampaania omasi võib isegi üle 5 olla, oleneb täpselt kauplusest ja kuidas hetkel minekut.
              Enamus ju tellitakse läti laost. Üks päev tellid, teine päev võib juba kaupluses olla. Ehk asi liigub kiirelt.
              Lisaks enda kogemused on sellised, et tehakse ka müüjatele motivatsioonipakette. Enamvähem nii, et kes selle ära müüb, saab palgale lisa vms. Küll osavamad müüjad selle mõnele pensionärile või kellegile maha parseldavad.

              Kommentaar


                Heihei, kuna ma hakkan tegema ühes raadios hommikuprogrammi, siis praegu käib kava kokkupanek. Kui teil on ideid, et mis rubriike võiks saates olla, siis andke, palun, teada. Kalev Kruus tuleb spordist rääkima, arutame kord nädalas, et mille peale seekord feministid vihased on jne. Ehk mida rohkem nihkes, seda toredam.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Heihei, kuna ma hakkan tegema ühes raadios hommikuprogrammi, siis praegu käib kava kokkupanek. Kui teil on ideid, et mis rubriike võiks saates olla, siis andke, palun, teada. Kalev Kruus tuleb spordist rääkima, arutame kord nädalas, et mille peale seekord feministid vihased on jne. Ehk mida rohkem nihkes, seda toredam.
                  Hehheee. Viska üks veganretsept siis ka juba. Ja kord nädalas mõni suurem vandenõuteooria näiteks.

                  Mis ajast käima läheb?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Hehheee. Viska üks veganretsept siis ka juba. Ja kord nädalas mõni suurem vandenõuteooria näiteks.

                    Mis ajast käima läheb?
                    19. septembrist teen koos Triin Tähnasega ja 3. oktoobrist päris kaassaatejuhiga.

                    Kommentaar


                      Maksavorst tuleb ikka?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Heihei, kuna ma hakkan tegema ühes raadios hommikuprogrammi, siis praegu käib kava kokkupanek. Kui teil on ideid, et mis rubriike võiks saates olla, siis andke, palun, teada. Kalev Kruus tuleb spordist rääkima, arutame kord nädalas, et mille peale seekord feministid vihased on jne. Ehk mida rohkem nihkes, seda toredam.
                        Pakun välja, et igapäevaselt võiks programmis olla tantraminutid, kus sa siis teed ise neid asju läbi endaga ja kirjeldad protsessi ja utsitad kuulajat kaasa tegema. Nagu Vikerraadius või kuskil on näiteks võimlemisminutid, mingi vend patrab, et "venita nüüd nii või lõdvesta nii! väga tubli, teeme korra veel!".

                        Kommentaar


                          Maksavorst mingil määral tuleb. Esoteerikaminutid on ka kavas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Heihei, kuna ma hakkan tegema ühes raadios hommikuprogrammi, siis praegu käib kava kokkupanek.
                            Tubli Dannar! Mis raadiojaamas kui saladus pole?

                            Muide, miks sind Ekspressist Pealtnägijasse ei tõmmatud?
                            Arvatavasti ei pea sellisele kollanokale nii suuri summasid välja käima kui soccerneti raskekahurväelasele.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                              Tubli Dannar! Mis raadiojaamas kui saladus pole?

                              Muide, miks sind Ekspressist Pealtnägijasse ei tõmmatud?
                              Arvatavasti ei pea sellisele kollanokale nii suuri summasid välja käima kui soccerneti raskekahurväelasele.
                              Minu puhul on motivatsioonis küsimus. Ehk Pihl ja Eilat on tõelised hagijad, nagu ma olin enne Bonnieri. Nüüd on selline, et, noh, jaah, noh, teed ka midagi. Raadiojaam on R2. Ja minu üleostmise summa oleks raju - elik jään ka Ekspressi edasi.

                              Kommentaar


                                Üllatus üllatus, et ei siirdunudki Power Hit Radiot alternatiivsemaks muutma, kuigi oled kontsernis juba otsapidi sees
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X