320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Ei taha Sarvikut külla kutsuda, aga seda härrat võis täna vast teles näha näiteks.
    Ega ometi Sart Mander?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Ega ometi Sart Mander?
      Ta on ju aus inimene?

      Kommentaar


        Keegi head kvaliteetset ja peatoega kontoritooli oskab soovitada? Kas mingid mänguritoolid on head või pigem ülehinnatud?
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Algselt postitas vtp Vaata postitust
          laurenzo, see on väga viis. Tänud. Huvitav on see, et skrollisin Palmetti enda kodulehe risti-põiki läbi, aga seal sellist ei olnud.
          Progress update, juba käes ja külge kruvitud. Pöörf. Aitäh veelkord.

          CC: Tarbija/kliendi kõrge viis ja pikk pai Palmettile kiire tarne ja pakki pistetud kommide eest.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas football2u Vaata postitust
            Keegi head kvaliteetset ja peatoega kontoritooli oskab soovitada? Kas mingid mänguritoolid on head või pigem ülehinnatud?

            Kommentaar


              Kui suure tähtusega on keskmise eestlase jaoks süütus? Kas süütuse kaotamine või säilitamine on elu üks olulisematest verstapostidest või on kummagi tähenduslikkus hoopis religiooni kaudu peale surutud ettekujutus? Kas neitsi vägistamine on vägistamist raskendav asjaolu?

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Kui suure tähtusega on keskmise eestlase jaoks süütus? Kas süütuse kaotamine või säilitamine on elu üks olulisematest verstapostidest või on kummagi tähenduslikkus hoopis religiooni kaudu peale surutud ettekujutus? Kas neitsi vägistamine on vägistamist raskendav asjaolu?
                Ma olin ülikooli ajal Süütult abiellujate klubi president ehk Orkuti kommuuni admin. Siis oli väga oluline teema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  Kui suure tähtusega on keskmise eestlase jaoks süütus? Kas süütuse kaotamine või säilitamine on elu üks olulisematest verstapostidest või on kummagi tähenduslikkus hoopis religiooni kaudu peale surutud ettekujutus? Kas neitsi vägistamine on vägistamist raskendav asjaolu?
                  Ma eestlaste kohta ei tea, aga mulle "imponeerib" ikkagi moslemi mehe paradiis. Iga päev 40 uut süüta neitsit, kes teevad, mis sa tahad. Mu kujutlusvõime ei suuda seda massi ette kujutada, piir tuleb ette. See teeb aastas kokku 14240 erinevat süütut naist, kes on ainult sinu päralt ja nii igavesest ajast igavesti. Ma alati mõtlen, et kust see kogus naisi võetakse ja mis neist pärast saab?
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                    Ma eestlaste kohta ei tea, aga mulle "imponeerib" ikkagi moslemi mehe paradiis. Iga päev 40 uut süüta neitsit, kes teevad, mis sa tahad. Mu kujutlusvõime ei suuda seda massi ette kujutada, piir tuleb ette. See teeb aastas kokku 14240 erinevat süütut naist, kes on ainult sinu päralt ja nii igavesest ajast igavesti. Ma alati mõtlen, et kust see kogus naisi võetakse ja mis neist pärast saab?
                    Mulle meenus Boccacio "Dekameron" üks novell, kus üks kurttumma mänginud nunnakloostri aiatööline, kes oli noor mees, sattus hätta, sest ei jõudnud enam 9 nunna rahuldada

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ta on ju aus inimene?
                      Ma ei tea, kas kuulujutt, aga üks tuntud härrasmees, keda mina mäletan "Tähed muusikas" saatest, olevat oma poissõbra vastu kohati vägivalda kasutanud, mis olla päädinud ka politsei väljakutsega perevägivallale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vask Vaata postitust
                        Ma ei tea, kas kuulujutt, aga üks tuntud härrasmees, keda mina mäletan "Tähed muusikas" saatest, olevat oma poissõbra vastu kohati vägivalda kasutanud, mis olla päädinud ka politsei väljakutsega perevägivallale.
                        Mehed ikka kaklevad vahepeal. On's vaja igakord politseid sinna kaasata!

                        Kommentaar


                          Kust need ärikad neid esigari vedelikke kokku ostavad, äkki keegi on kursis

                          Kommentaar


                            eestisse ei tule kokaiin kellegi perses, sest....saab ka autoga?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma olin ülikooli ajal Süütult abiellujate klubi president ehk Orkuti kommuuni admin. Siis oli väga oluline teema.
                              mitu liiget kommuunis oli? võid m/n suhte ka ära märkida

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                mitu liiget kommuunis oli? võid m/n suhte ka ära märkida
                                Meil olid süütult abiellujate klubi filmiõhtud. Naisi oli üldiselt meestest rohkem. Vaadati treeningu mõttes porri.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X