320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas see ei ole umbes nii, et kui:
    Luksemburgis saadakse keskmiselt palka 4000 eurot ja Saksamaal näiteks 2000 eurot, siis statistiliselt selles valdkonnas on Luksemburgis 3 milli maksev maja odavam, kui üle piiri Saksamaal maksev 2 milli maksev maja.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ehk Trieris on madalapalgalisi rohkem, seega on sealne suhteline hind kallim.
      Kümmekond aastat tagasi sai Trieris käidud. Luxi lennujaamast Trierisse sõitsin taksoga. Fix hind oli 50 eurot. Taksojuht oli umbes 60 aastane saksa mammi. Ehtne värk. Päevas tegi mitu otsa edasi-tagasi. Päris korralik teenistus.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kas see ei ole umbes nii, et kui:
        Luksemburgis saadakse keskmiselt palka 4000 eurot ja Saksamaal näiteks 2000 eurot, siis statistiliselt selles valdkonnas on Luksemburgis 3 milli maksev maja odavam, kui üle piiri Saksamaal maksev 2 milli maksev maja.
        See on umbes nii, et statistiliselt on Luksis SKP per nase (esimese lingi jagaja) 114 704,59 USD, aga disposable income per nase (teise lingi jagaja) on 47 138.9 USD. Eestis näiteks on need numbrid samade allikate põhjal vastavalt 23 723,31 ja 23 466,71.

        Ehk teine link vastab tõesti küsimusele paremini, sest esimese lingi puhul jagad sa maja hinda väärtusloomega, mis kuulub nt Luksis regatud investeerimisfondide kontole, mitte ei lähe Luksi elanike rahakotti.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ehk Trieris on madalapalgalisi rohkem, seega on sealne suhteline hind kallim.
          Mitte tinderis? lugesin algul valesti. Tundus väga loogiline lause
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Mitte tinderis? lugesin algul valesti. Tundus väga loogiline lause
            No kui mina omal ajal Tinderis möllasin, siis õnnestus mul seal alati kõrgepalgalisi naisi leida. Seepärast ma väga investeerimise asjus ei higistagi, et kui tuleb pensionipõlv ja ma elus veel olen, siis küll mingi väikese Saaremaa majaga leskproua leiab, kellega filmidest ja muusikast rääkida, yolo!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              No kui mina omal ajal Tinderis möllasin, siis õnnestus mul seal alati kõrgepalgalisi naisi leida. Seepärast ma väga investeerimise asjus ei higistagi, et kui tuleb pensionipõlv ja ma elus veel olen, siis küll mingi väikese Saaremaa majaga leskproua leiab, kellega filmidest ja muusikast rääkida, yolo!
              No kui milfhunter oled siis muidugi
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                No kui milfhunter oled siis muidugi
                Kui sa 60 oled, siis hakkad Getulioks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Kui sa 60 oled, siis hakkad Getulioks?
                  Kas sa niitsid siis ülepäeva körgepalgalisi 18 aastaseid?
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Kas sa niitsid siis ülepäeva körgepalgalisi 18 aastaseid?
                    Ma olin Tinderis vist mingi 2015-2017. Ehk siis ligikaudu 35aastaselt, naisisikud jäid enamjaolt sinna 30 ligi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kui sa 60 oled, siis hakkad Getulioks?
                      Sellega seoses peaks filoloogidele ütlema, et ÕS-i tuleks uus sõna lisada. Näiteks getufiil/getufiilia - vanemaealise mehe sugutung alaealise, kuid seaduse mõttes seksuaalküpse lapse vastu vms.

                      Kommentaar


                        Miks Mortali Kombatite finish him/her animatsioonid nii jõhkrad on?

                        Kommentaar


                          Viimasel ajal ei saa normaalselt magada. Vaja vist padi välja vahetada.

                          Kust ja millist soovitate?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Viimasel ajal ei saa normaalselt magada. Vaja vist padi välja vahetada.

                            Kust ja millist soovitate?
                            Proovi ilma padjata magama. Aitab kõige paremini.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Miks palgatakse töötajaid mitte ei osteta teenust töötaja poolt asutatud äriühingult?
                              Sellise kokkuleppega, et töötaja pealt makstav sots.maks makstakse ka otse töötaja äriühingule ja töötaja enda asi on juh.liikme sots.maksu maksta (mingi 120 eur per kuu?). Ehk kätte saaks töötaja äriühing siis peaaegu brutosumma töötajale makstava netosumma asemel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                Miks palgatakse töötajaid mitte ei osteta teenust töötaja poolt asutatud äriühingult?
                                Sellise kokkuleppega, et töötaja pealt makstav sots.maks makstakse ka otse töötaja äriühingule ja töötaja enda asi on juh.liikme sots.maksu maksta (mingi 120 eur per kuu?). Ehk kätte saaks töötaja äriühing siis peaaegu brutosumma töötajale makstava netosumma asemel.
                                Eks sõltuvalt valdkonnast seda tehakse ka. Aga ma näen suurimat takistust selles, et töötajat ei kaitseks töölepingu seadus sellisel juhul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X