320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kas Taliban on puhas pashtuni teema? Et kui sellest rahvusest oled ja nende keelt räägid siis Talibaniga kõik OK? Mis rahvusest need 300k USA väljaõpetatud sõdurid olid?
    Rahvus teisejärguline. Kes religiooni, šariaadi seadusele vastu hakkab, saab nuuti. Ma saan praegu nii aru, et taliban arenes välja neist vaesekestest ullikestest, kes pärast vene-afgaani söda hammasrataste vahele jäid. Ilma vanemate ja pereta lapsed laagrites jne. Need saadeti uude usukooli Pakistanis ja see on köik millest see punt teab. Saudid, USAkad ja ülejäänud liitlased muidugi rahastasid seda. Thatcher nt 81a. Pakistanis: https://www.youtube.com/watch?v=YjNEqR6N6Gs

    Kes palka usust suuremaks motivaatoriks pidas ja paganatega (ameeriklastega) koostööd tegi saab nüüd karistada. Loomulikult ka teised, kes muude šariaadi seaduste rikkumistega vahele jäävad. Naiste jaoks vast köige karmimad muutused: https://en.wikipedia.org/wiki/Treatm...by_the_Taliban

    Aga nagu ühes dokis USA södurid ütlesid, et osad afgaanid köige suuremas urruaugus mägede vahel ei tea afganistanist kui riigist muhvigi, elavad oma elu lihtsalt. Et selliseid höörumisi ja arveteklaarimisi pole neil seal omavahel ka mitte vähe.

    Oopiumiäri kah öitseb: https://pbs.twimg.com/media/E87k8wyU...jpg&name=large
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Huvitav on veel see, et koguarvult on pashtuneid Pakistani piirialadel palju rohkem kui Afganistanis. Pakistani võimud/sõjavägi on neid kuidagi palju paremini karjatada suutnud seni, ehk oleks tulnud seegi teenus neilt sisse osta, selle asemel, et mingit demokraatia utoopiat otse Lääne standardite järgi kehtestama hakata.

      Kommentaar


        Viimased demokraatia viimise näited on ju köik destabiliseerimise teema olnud, millest suurem hunt sündind kui esialgne väidetav probleem üldse oli. ISIS, Al Qaeda ja Taliban ju köik CIA sünnitised. Liibüas, Iraagis ja Süürias oli köik kontrolli all kuniks juhid maha vöeti vöi nörgestati. Vägisi jääb mulje, et see Ameeriklaste demokraatia promomine erinevates urruaukudes on lihtsalt ilus ettekääne millegi muu tarbeks
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Michael Jordanil on mingi osalus PSG- s ja ta saab 5 % official merchi müügist ?

          Kommentaar


            Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
            Michael Jordanil on mingi osalus PSG- s ja ta saab 5 % official merchi müügist ?
            Ei ole omanikeringis. Särgimüügist teenib tootja 91-96% ja klubile jääb reeglina 4-9%.
            Julgen eeldada, et Jordan teenib ikka Nikega sõlmitud lepingutelt, ehk klubi saab 4-9%, Jordan paneb kaubamärgi eest 5% taskusse ja ülejäänud(enamus 100M'st) läheb Nike kaukasse.

            Kommentaar


              Täna ilmus terviseameti külmladude raport, mille eesmärk oli välja selgitada asjaolud, mis viisid külmlao rikkeni. Siiski ei selgitatud välja, kes oli superadministraator, kes külmlao süsteeme muutis. Riigisekretär Taimar Peterkop nentis, et lati alt mindi väga paljudes etappides.


              Kui reaalne see on, et ei suudeta seda superadministraatorit tuvastada?

              Kommentaar


                Et siis napsutanud kodanik sõidab autoga vastu kütusetankurit ja selles on suure tõenäosusega süüdi autotootja, sest masin on projekteeritud ja ehitatud nii, et kütus oleks ühetkel otsa saanud ning auto juhitavuse kaotanud nagunii?

                e: aa, seal vähe teine kino opis
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Ma siin sõbra jaoks küsin, et kas Eesti meistriliiga klubid vastavad ka autogrammikirjadele või on selliste mängijakaartide trükk ja levitamine majanduslikult liiga mõttetu?

                  Kommentaar


                    Ei ole mõtetu - paljud puud jäävad metsa alles või siis saavad uue väärtusliku ameti.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma siin sõbra jaoks küsin, et kas Eesti meistriliiga klubid vastavad ka autogrammikirjadele või on selliste mängijakaartide trükk ja levitamine majanduslikult liiga mõttetu?
                      Mu tädile küll vastati igaltpoolt! Umbes 20 aastat tagasi küll.

                      Kommentaar


                        Millal Samsung Pay Eestisse tuleb?
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          palju neid eri sorti laulupidusid juba on?
                          tundub juba, et iga asja peale joostakse laulma.

                          Kommentaar


                            Kes lõhkus aia ära?

                            Kommentaar


                              Kas Kender on insuldiga pead kokku pannud?
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Miks on jalkaklubidel vaja kolmandat vormi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X