320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas kuskil juba levib vandenõuteooria, mis seob omavahel ära kiibidefitsiidi ja vaktsineerimise?
    20 LEGEND

    Kommentaar


      see on hea tähelepanek. peaks algatama.

      Kommentaar


        Kõik, mis uhhuudelt teenid, läheb 50:50, eks.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Ou Nasfal, mulle on sulle üx jutt?

          Kommentaar


            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            Ou Nasfal, mulle on sulle üx jutt?
            No libista siis end mu Soccerneti Dmidesse.

            Kommentaar


              Kas fraas " Koidust " : " ja heita endalt orjarüü " tähendab nüüdses valguses näiteks lambanahkse vesti seljast heitmist ülekantud tähenduses . Ehk kõik kes liidus mängude ärajätmisega nõus on endiselt lambad ?

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                Ou Nasfal, mulle on sulle üx jutt?
                Okei-okei, võta see. Mul häid ideid jagub. Näiteks kas see EKRE rahvahääletuse algatamise teema juba toimib, et saaks hääletusega keelata vaktsineerimata inimeste ravimise? Enamus ju otsustab.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  see on hea tähelepanek. peaks algatama.
                  Ma kuulsin seda juba eelmine nädal. Ja siis väidetavalt polnud uudis. Aga see lükati ümber, kuna teine tehas toodab neid kiipe.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Okei-okei, võta see. Mul häid ideid jagub. Näiteks kas see EKRE rahvahääletuse algatamise teema juba toimib, et saaks hääletusega keelata vaktsineerimata inimeste ravimise? Enamus ju otsustab.
                    Mida sa mulle sellest Ekrest ja antivaktsineerimisest külge kleebid?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Kas kuskil juba levib vandenõuteooria, mis seob omavahel ära kiibidefitsiidi ja vaktsineerimise?
                      Ma kuulsin ka, et mingil hetkel pidavat kiibid hakkama potti pudenema, mis siis satuvad merre ja siis sealsed elukad neelavad need alla ning nendest saavad kahepaiksed, kes söövad ära kõik jäätise ning joovad ära kõik (kohusetunnet eirates) alles jäetud Westonsid (et sellepärast opis letid tühjad).
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Mida sa mulle sellest Ekrest ja antivaktsineerimisest külge kleebid?
                        Absoluutselt ei kleebi, ei suunanud seda üldse sulle. Siunasin lihtsalt takut, et ta mu eelmise idee rotti lasi. Aga vabandan segaduse pärast.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Absoluutselt ei kleebi, ei suunanud seda üldse sulle. Siunasin lihtsalt takut, et ta mu eelmise idee rotti lasi. Aga vabandan segaduse pärast.
                          Vot praegu oli hea näide meie ühiskonna hetkeseisust. Kui vaktsiinide või koroona kohta keegi midagi ütleb ja kui keegi tunnetab, et see võis olla tema vaate vastu, siis ongi segadus, mis on iseenesest kurb

                          Kommentaar


                            Kas kellelgi on kokkupuudet sellise netipoega nagu zalando.ee? Tarned ja kõik asjad toimivad kenasti?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vtp Vaata postitust
                              Okei-okei, võta see. Mul häid ideid jagub. Näiteks kas see EKRE rahvahääletuse algatamise teema juba toimib, et saaks hääletusega keelata vaktsineerimata inimeste ravimise? Enamus ju otsustab.
                              Lätis läks juba mingi eelnõu taoline asi arutlusele, sest 10k häält koos, millega saab selle esitada.

                              Ootaks ka, et saaks varsti juba allkirja kuhugi anda
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LambiPirn Vaata postitust
                                Kas kellelgi on kokkupuudet sellise netipoega nagu zalando.ee? Tarned ja kõik asjad toimivad kenasti?
                                Otsest kogemust ei ole, aga tegemist on hiiglama suure saksa börsiettevõttega, mis kogu aeg just kiiret ja mugavat tarnet enda konkurentsieeliseks püüdnud mängida. Usun, et saavad hakkama.

                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Lätis läks juba mingi eelnõu taoline asi arutlusele, sest 10k häält koos, millega saab selle esitada.

                                Ootaks ka, et saaks varsti juba allkirja kuhugi anda
                                Jälle lätlased meist ees.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X