320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

    Ei tunne sealset õigussüsteemi, aga ma veidi kahtlen, et naiste ja meeste karistused erinevad on. Pakuks, et paragrahvi nimi on ehk natukene teistsugune, aga potentsiaalne karistus peaks sellegipoolest sarnaste karistusraamidega olema. Ära muretse, küll kohus ka noku olemasolu arvesse võtab.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Sexual...ffence_of_rape

    Siit loeb välja, et naine ei vöigi vägistaja olla.

    Kohus on üldse sotsiaalne konstruktsioon ja las inimene ise otsustab, kas ta on süüdistatav vöi ise ohver!
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

    Kommentaar


      Algselt postitas kaala Vaata postitust

      https://en.wikipedia.org/wiki/Sexual...ffence_of_rape

      Siit loeb välja, et naine ei vöigi vägistaja olla.

      Kohus on üldse sotsiaalne konstruktsioon ja las inimene ise otsustab, kas ta on süüdistatav vöi ise ohver!
      The Act creates several other offences in the law of Scotland.
      • Sexual Assault - This offence may include any non-consensual: penetration that would not meet the definition of rape, sexual touching, any form of sexual activity (whether or not through clothing), ejaculation of semen or emission of urine/saliva onto a person for sexual purposes.
      Näed, läheb selle sätte alla. Karistusmäärad samad, mis vägistamisel. Äge lugu, millega furoori tekitada, aga juriidilist sisu eriti ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas Ingmar Vaata postitust

        The Act creates several other offences in the law of Scotland.
        • Sexual Assault - This offence may include any non-consensual: penetration that would not meet the definition of rape, sexual touching, any form of sexual activity (whether or not through clothing), ejaculation of semen or emission of urine/saliva onto a person for sexual purposes.
        Näed, läheb selle sätte alla. Karistusmäärad samad, mis vägistamisel. Äge lugu, millega furoori tekitada, aga juriidilist sisu eriti ei ole.
        Mitu sugu on?
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Kilulinnas mobla ekraaniklaasi vahetus?? Kiireim ? Hea teenendus??
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Kui mõtled kaitseklaasi, siis igas kaubanduskeskuses tehakse 15-20 minutiga see töö ära. Kui mõtled päris ekraanivahetust, siis Mati mobiiliäri.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Kui mõtled kaitseklaasi, siis igas kaubanduskeskuses tehakse 15-20 minutiga see töö ära. Kui mõtled päris ekraanivahetust, siis Mati mobiiliäri.
              Mati teeb kõike aga iphonele kaitsekilet peale ei pane kuna pidi "hullem töö" olema. Lasnamâe mingid kontaktid andis et seal tehakse korralikult...

              Kommentaar


                Kust saaks osta soovitud mõõtudes lauaplaati?
                Ehk annan mõõdud ja lõikavad välja.Tallinnas ofkoors.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Kas Tallinnas on veel shuffleboardi mängimise võimalust peale O'Learyse?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Kas Tallinnas on veel shuffleboardi mängimise võimalust peale O'Learyse?
                    Telliskivis HillHillis saab ka mängida.

                    Kommentaar


                      Ma ei ole pmst mitte kunagi lugenud soccernet.ee uudiseid, kuid nüüd sattusin AP ja Viljandi teema intervjuusid lugema. Kas see on mingi minule ainus olev error, et kujundus on täiesti uttivis? Sittagi ei saa aru, kust algab küsimus, kus on tegemist vastusega. Taandread tunduvad kord olevat küsimuste ja vastuste kombo järel, siis jälle vastuste sees jne. Ei ole ju enam mingi hobiprojekt, saadakse vist täitsa palka tegevuse eest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        Ma ei ole pmst mitte kunagi lugenud soccernet.ee uudiseid, kuid nüüd sattusin AP ja Viljandi teema intervjuusid lugema. Kas see on mingi minule ainus olev error, et kujundus on täiesti uttivis? Sittagi ei saa aru, kust algab küsimus, kus on tegemist vastusega. Taandread tunduvad kord olevat küsimuste ja vastuste kombo järel, siis jälle vastuste sees jne. Ei ole ju enam mingi hobiprojekt, saadakse vist täitsa palka tegevuse eest.
                        Nöus! Pealehel on üldse sada häda, et mingi info otsimisel ma vaatan parem soccerway`st, jalgpall.ee`st või kuskilt mujalt. see on tglt uht uttivis juba, et kõige mugavam koht kust Eesti liiga tulemuste, järgmiste mängude ja omavaheliste kohtumiste jms kohta inffi leida on välismaa leht....
                        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                        Kommentaar


                          Sattusin vaatama Läänesingimeeste ja Spursi fännide omavahelist härgamist ja tekkis küsimus ,et kuidas nad aru saavad kes omad kes võõrad?
                          Kõik sellised ühtmoodi töölised. Õhtuhämarus kah veel!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            miks westons 4€ maksab ja nii vähe gaasi sees on?

                            Kommentaar


                              Panen õnge ka siin vette:

                              Kas keegi oskab kogemustele baseeruvalt (st et "ja mul hea sõber pakub teenust" või "eks endalgi ehitusega kogemust" variant ei sobi) osundada ehitusjärelvalveeksperdini, advokaadini või kellegini, kes on goat versus huiarist arendaja? Ostsin siin hiljuti kodu perele ning ega siin mingit ülisuurt probleemi ei olegi (võrreldes nendega, mis meediasse jõuavad). Lihtsalt iga probleemi lahendus võtab maksimaalselt kaua aega. 1,5 a sees elanud ning järsku vannitoas põrandaküte 2 nädalat ei tööta, arendaja esindaja ajab mingit totaalset kelbast, mille lükkab naabrist ehitusinsener kohe ümber. Seejärel garantiiperioodil palub ise helistada ja suhelda paigaldajaga viidates, et "siis ei lähe miskit dialoogis ja tegemistes kaotsi".

                              Ma olen vägagi ekspert paljudes valdkondades nagu te teate, aga ehitus ei ole üks neist. Ja absoluutselt ei viitsi mingi paigaldajaga siin põrandasoojustuse tagamaade osas diskussiooni laskuda, sest korterit ei ostnud ma neilt. Mingeid pooletera vendi ei oota, sest kui asi läheb selleni, siis pigem maksan vaidlemisele ja protsessimisele rohkem kui ise tegemise kulu oleks. Asi on põhimõttes. Esmane eesmärk oleks leida ülesse isik, kelle nimi ja kellelt saadud ametlik pöördumine veidi võiks keskmist väikearendajat kõigutada.

                              Kast Westonsit sellele, kes vastavale isikule osundab ja kellega tehinguks läheb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Panen õnge ka siin vette:

                                Kas keegi oskab kogemustele baseeruvalt (st et "ja mul hea sõber pakub teenust" või "eks endalgi ehitusega kogemust" variant ei sobi) osundada ehitusjärelvalveeksperdini, advokaadini või kellegini, kes on goat versus huiarist arendaja? Ostsin siin hiljuti kodu perele ning ega siin mingit ülisuurt probleemi ei olegi (võrreldes nendega, mis meediasse jõuavad). Lihtsalt iga probleemi lahendus võtab maksimaalselt kaua aega. 1,5 a sees elanud ning järsku vannitoas põrandaküte 2 nädalat ei tööta, arendaja esindaja ajab mingit totaalset kelbast, mille lükkab naabrist ehitusinsener kohe ümber. Seejärel garantiiperioodil palub ise helistada ja suhelda paigaldajaga viidates, et "siis ei lähe miskit dialoogis ja tegemistes kaotsi".

                                Ma olen vägagi ekspert paljudes valdkondades nagu te teate, aga ehitus ei ole üks neist. Ja absoluutselt ei viitsi mingi paigaldajaga siin põrandasoojustuse tagamaade osas diskussiooni laskuda, sest korterit ei ostnud ma neilt. Mingeid pooletera vendi ei oota, sest kui asi läheb selleni, siis pigem maksan vaidlemisele ja protsessimisele rohkem kui ise tegemise kulu oleks. Asi on põhimõttes. Esmane eesmärk oleks leida ülesse isik, kelle nimi ja kellelt saadud ametlik pöördumine veidi võiks keskmist väikearendajat kõigutada.

                                Kast Westonsit sellele, kes vastavale isikule osundab ja kellega tehinguks läheb.
                                Ma tundsin end plastic jutus ära. Kirjutan samale küsimusele alla. Väljakutset nagu oleks.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X