320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Mis statistilist üksust võiks arvestamisel aluseks võtta?
    Kasumlikus ettevõttele.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Ise küsin - ise vastan. Tarbijahinnaindeks on ligi 5 aastaga tõusnud ca 16%, seega võiks palk olla alates 2022.aastast vähemalt 1740 eurot. Or am I missing something?

      Kommentaar


        Algselt postitas cabron Vaata postitust
        Ise küsin - ise vastan. Tarbijahinnaindeks on ligi 5 aastaga tõusnud ca 16%, seega võiks palk olla alates 2022.aastast vähemalt 1740 eurot. Or am I missing something?
        Tarbijahinnaindeks ei võta arvesse paljusi olulisi asju. Elu on reaalsuses kallinenud oluliselt rohkem, sh Tallinna kinnisvaraturg.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          THI peaks ka kinnisvara arvestama. Kui muud mitte, siis üür on kindlasti seal sees.

          Iseasi, kas elukalliduse tõus on see, millega üldse korrelatsiooni peaks otsima. Suhteline vaesus on ka asi.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Ilmselt sooviks seda, et mis oleks 2017.a. 1500 eurot ekvivalent aastal 2022.a. Siis oleks töötaja rahul.

            Kommentaar


              Isiklikult korrigeeriksin seda numbrit valdkonna keskmise palgatõusuga. Võrdlus käib enamasti enda ümbrusega.
              20 LEGEND

              Kommentaar


                Kas U23 meeskonnas mängivad need noored, kes ei ole põhitiimiväärilised?

                Kommentaar


                  "Muusikute ringkonnas räägitakse tänini legende, kellele ja kui palju ta võlgu on jäänud. „Kas sa siis ei tea, et ta lubabki lõputult maksta ja seejärel kaob? Loll, et sa enne käendamist kelleltki üle ei küsinud!“"


                  Palun väga kõiki - kellest on jutt? Ma ei saa oma eluga enne edasi minna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    https://ekspress.delfi.ee/artikkel/9...summast-rahast

                    Palun väga kõiki - kellest on jutt? Ma ei saa oma eluga enne edasi minna.
                    Seal vähetuntud muusik kirjas, seega Nancy't vist ei saa pakkuda
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      https://ekspress.delfi.ee/artikkel/9...summast-rahast

                      Palun väga kõiki - kellest on jutt? Ma ei saa oma eluga enne edasi minna.
                      Panin googlesse pagulaste muusikavideo ja esimene vaste on, et Eesti bänd the Brackets avaldas muusikavideo, mis raagib sallivusest, pagulastest jne. Avaldatud 2015, too ajakirjanik tutvus selle muusikuga 2014, et ajaliselt justkui klapiks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas baller Vaata postitust

                        Panin googlesse pagulaste muusikavideo ja esimene vaste on, et Eesti bänd the Brackets avaldas muusikavideo, mis raagib sallivusest, pagulastest jne. Avaldatud 2015, too ajakirjanik tutvus selle muusikuga 2014, et ajaliselt justkui klapiks.
                        Artiklis küll kirjutas, et muusikavideo ei saanudki kunagi valmis, aga võibolla jälgede segamiseks

                        Laenu sai 05.11.2015 ja see pagulaste laul avaldati detsembri alguses, kuigi ajakirjanik veel pool aastat pärast laenulepingu sõlmimist arvas, et projekt toimib ja video töösse antud..
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust

                          Artiklis küll kirjutas, et muusikavideo ei saanudki kunagi valmis, aga võibolla jälgede segamiseks
                          Okei, siis vast ei ole see. Too video ei tundu ka midagi sellist, mille tegemiseks oleks vaja laenu votta.

                          Kommentaar


                            Läksin oma vanasse telefoni ja kustutasin (Microsofti) Authenticatori rakendusest Facebooki, sest ei viitsinud vana telefoni alati sisse lülitada, kui FB kinnitust soovis. Mõtlesin, et lähen nüüd Facebooki ja lülitan ajutiselt 2-faktori välja. Murekoht selles, et selleks on vaja mul kinnitust Authenticator äpist.... Veidi kehv seis nüüd, oleksin pidanud lähenema sellele asjale vastupidiselt. Kas tekkinud olukorrale on mingi lahendus?

                            Kommentaar


                              Kas ainult mulle tundub?
                              Ära on kadunud mitu nn staar postitajat.
                              Huvit miks küll?




                              ​​​​​​
                              Teen tapeeti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fc. Vaata postitust
                                Kas ainult mulle tundub?
                                Ära on kadunud mitu nn staar postitajat.
                                Huvit miks küll?




                                ​​​​​​
                                Nad on teinud endale varikad. Mu oma ja su oma ja veel omasid, kuna nad enda konto alt ei julge postitada. Jah ma tean seda, sest osad vennad ei vaheta oma IPd kui nad varikontodelt mitte varika postitusi teevad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X