320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

    Bruce Springsteen lükkab rahulikult 3-4 tunniseid usas kui ta oli mingi 65 aastane full statadel*. Sa ei liigu esireast sealt ära. Mul küsimus tekkis tegelikult lhv foorumis postitatud sellest videost.

    Et ma niiväga ei mõelnud mingeid saku suurhalli live'e.

    *Mine vittu Covid. Pre Covid ei olnud mul kahjuks ressursse selliseid unistuste täitmise jaoks. Ja The Bossi kontsert on seal mingi top 10 unistustes. Ja nüüd vaikselt... jääb juba hiljaks. Ja suuri kontserte tal tulemas ei ole
    Noh neli tundi vast kannatab ka ära. Kuigi tuleb tunnistada, et võib päris piin olla. Ilmselt muusikast eufoorias olles ununeb muu maailm ära. Isiklikult olen joogisena festaril, suts üle 2h kenasti ilma probleemideta vastu pidanud. Kõvemad peerud, kuskil metallica kontserdil, kusevad suuremas hädas vast naabri jalale.

    Videot kommenteerides, siis metallica esinemised vist päris 4h ei välta. Ja suure mure korral saab lava eest siiski põgeneda. Viimases hädas nt. selle vahe kaudu, mis üldiselt jäetakse lava ja inimeste vahele(see väike aed, paar meetrit ja turvad reas seismas) Olen olnud tunnistajaks. Või siis toorelt inimestest läbi pressides.

    Muidugi sellisel üritusel pole käinud, nagu eelmainitud videos näha oli.

    Oot, kas ei liiguta sp ära, et pole ruumi, või sp et ei taheta kohta ära anda? lihtsalt selguse mõttes, et kas me oleme samal lainel praegu üldse

    Tunnen kaasa saavutamata jäänud unistuse pärast. see oli siiras

    Kommentaar


      Algselt postitas nimastain Vaata postitust

      Oot, kas ei liiguta sp ära, et pole ruumi, või sp et ei taheta kohta ära anda? lihtsalt selguse mõttes, et kas me oleme samal lainel praegu üldse
      Eino seal ju see, et kui ikka tuleb häda, siis okei, hoiad kinni ja trügid välja, mille peale läheb aeg. Siis järjekorras, siis wc-s ja siis kontsert läbi. Aga ma ei saa nendest vendadest isegi aru, kes aastavahetust kuskil kesklinnas vastu võtavad. Okei, leitakse mingi puu, mis tundub meganõme tbh. Korra endal oli ka kunagi kui olin 26 vms ja siis mõtlesin, et millega tegeled krdi 00:15 keset Pirogovi. Ja see oli ka ainuke kord kui kesklinnas. Varem ja hiljem põhjuseks sama asi. Aga kontserdil ei ole seda variantigi.

      Ehk siis ühesõnaga kainelt ja ettevalmistusega toimub j6u1uv4n4 info järgi. Aga kui oletame, et sõber kodus isegi kaine ei püsi, siis kuidas kontserdile läheb.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

        Eino seal ju see, et kui ikka tuleb häda, siis okei, hoiad kinni ja trügid välja, mille peale läheb aeg. Siis järjekorras, siis wc-s ja siis kontsert läbi. Aga ma ei saa nendest vendadest isegi aru, kes aastavahetust kuskil kesklinnas vastu võtavad. Okei, leitakse mingi puu, mis tundub meganõme tbh. Korra endal oli ka kunagi kui olin 26 vms ja siis mõtlesin, et millega tegeled krdi 00:15 keset Pirogovi. Ja see oli ka ainuke kord kui kesklinnas. Varem ja hiljem põhjuseks sama asi. Aga kontserdil ei ole seda variantigi.

        Ehk siis ühesõnaga kainelt ja ettevalmistusega toimub j6u1uv4n4 info järgi. Aga kui oletame, et sõber kodus isegi kaine ei püsi, siis kuidas kontserdile läheb.
        Purjus sõbrale vist palju variante sinu poolt kirjeldatust üle ei jää. Ma tahaks uskuda, et megakontserditel on veits selle peale mõeldud. et nu kui 4h üritusel, peale tundi jube häda tuleb, siis peltas käimine päris 3h ei võta.

        Kommentaar


          Mida rohkem näppu viskad, seda rohkem higistad ja seda vähem kusele tahad.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Kuidas käivad inimesed kontserditel seisukohtadel?
            Mul oleks ka küsimus.

            Kuidas käivad inimesed muusikakontserditel istekohtadel?

            Kui loodus kutsub, siis tuleb põiel ära käia. Ja pärast seda saab rahulikult tagasi (trügida) lava ette.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Kused sõbrale tasku. Ise pole teinud ega oma silmaga näinud, aga pidi päris asi olema.

              NB. Kui seda googeldama hakkad siis ka sõbra telefoniga muidugi

              Kommentaar


                Roskilde Festivalil kusti omal ajal õlletopsi ja siis poetati see lihtsalt maha,läks ümber läks ümber. Hellfestil olid ühel tüübil Pampersid...
                Invest In Africa

                Kommentaar


                  Targad saavad tulevikus rääkida, kuidas ölle ja nende festivalide koosmöjul pöis 80% suuremaks arenes
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Kas keegi on Classic Football Shirtsist midagi tellinud? Kuidas käibe- ja tollimaksudega on - kas ja midag Eestisse saabudes maksta tuleb? Nad ise väidavad, et on IOSS liige ja seega: As Classic Football Co. Ltd. is registered in the IOSS, customers in the EU do not have to pay anything extra to secure a parcel once passed to the destination country’s customs. If you are asked to pay, please contact us as soon as possible so we can rectify this for you. Jah? Ei?

                    Kommentaar


                      Kogemust nendega pole, aga kui on IOSS, siis kõik ju timm.
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        Olen tellinud paar aastat tagasi, detaile ei mäleta .Aga kas mitte eelmisest aastast võttis Omniva või kes iganes vastu seaduse, et väljaspool EU-d maksad igal juhul paki saamisel . UK-st pole tellinud,aga Venemaalt ja Ukrainast kehtib täiega .

                        Kommentaar


                          Kas juhtub tihti, et Šveitsi klubi Young Boys liigamängudel istub tribüünidel pettunud nägudega katoliku kiriku preestreid?

                          Kommentaar


                            Kust Tallinnas oleks hea tellida Omletti või English Breakfasti vms. Vaatad Woltis ja Boltis, aga nagu ei leia eriti ehk oskab keegi soovitada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                              Kust Tallinnas oleks hea tellida Omletti või English Breakfasti vms. Vaatad Woltis ja Boltis, aga nagu ei leia eriti ehk oskab keegi soovitada.
                              Pannkoogimajast olen saanud midagi lähedast ja maitsvat.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

                                Pannkoogimajast olen saanud midagi lähedast ja maitsvat.
                                Nice guess, ma paar minta peale postitamist tellisin ka sealt. Peab tõdema, et hinna kvaliteedi suhe on paigas ja kõhu saab täis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X