320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    Algselt postitas zidane_5


    Vajan jälle abi. Nimelt kavatsen lähiajal osta endale Mp3 Playeri. Aga et rohkem laule mahuks, peab laulud mp3 formaati tegema, need on väiksemad. Kuidas ma need mp3 formaati saan? Tean et Neroga kaasas oleva programmiga Nero wave editoriga peaks saama teha, aga ei oska. Äkki keegi oskab aidata?
    Vaata siit endale mõni programm, mis meeldib.

    Ise kasutan Easy CD Ripperit või Audiograbberit, sõltuvalt vajadusest.
    Cerveza.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Tänud Teile, aga need ei ole päris see, mida ma otsin. Oleks vaja siukest asja, et võtan arvutist loo ja muudan ümber. Nagu ma aru sain, on need CD pealt võetud laulude muutmiseks. Kuid tänud siiski, et viitsisite otsida. Kui keegi leiab selle, mida ma tahan, siis oleks muidugi tore. Aga mp3 teema jätkuks, kas keegi oskab öelda, kas seda oleks mõtet osta?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Mul on üks väga suur abipalve na ,äkki targemad ja suuremad foorumlased oskavad ja tahavad aidata na!!! Mul on vaja ülehomseks teha allegooriline jutt na ,et äkki keegi teab ,kust ma saaks üht sellist lugeda ,siis saaksin aru na ,et mismoodi see välja näeb ja mismoodi seda teha na !?! Palun aidake na !
        Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Algselt postitas zidane_5


          Tänud Teile, aga need ei ole päris see, mida ma otsin. Oleks vaja siukest asja, et võtan arvutist loo ja muudan ümber. Nagu ma aru sain, on need CD pealt võetud laulude muutmiseks. Kuid tänud siiski, et viitsisite otsida. Kui keegi leiab selle, mida ma tahan, siis oleks muidugi tore. Aga mp3 teema jätkuks, kas keegi oskab öelda, kas seda oleks mõtet osta?
          Et sul on laulud wav formaadis arvutis? Siis otsi www.download.com\'ist \"convert mp3\" ja vali omale midagi.
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Algselt postitas zidane_5


            Aga mp3 teema jätkuks, kas keegi oskab öelda, kas seda oleks mõtet osta?
            Ei ole. Kindlasti kaotad ära või midagi.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Algselt postitas Tanua


              Mul on üks väga suur abipalve na ,äkki targemad ja suuremad foorumlased oskavad ja tahavad aidata na!!! Mul on vaja ülehomseks teha allegooriline jutt na ,et äkki keegi teab ,kust ma saaks üht sellist lugeda ,siis saaksin aru na ,et mismoodi see välja näeb ja mismoodi seda teha na !?! Palun aidake na !

              No palun na ,kellegil kindlasti mõtteid ja ideid ju on ,kust ma saaks lugeda midagi sellist na
              Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                Algselt postitas Tanua


                Algselt postitas Tanua


                Mul on üks väga suur abipalve na ,äkki targemad ja suuremad foorumlased oskavad ja tahavad aidata na!!! Mul on vaja ülehomseks teha allegooriline jutt na ,et äkki keegi teab ,kust ma saaks üht sellist lugeda ,siis saaksin aru na ,et mismoodi see välja näeb ja mismoodi seda teha na !?! Palun aidake na !

                No palun na ,kellegil kindlasti mõtteid ja ideid ju on ,kust ma saaks lugeda midagi sellist na
                No allegooriline on näiteks \"Kilplased\"...Üldse see tähendab nagu sellist mõistukujulist teost...Aga kas sul kirjanduse õpikus ei ole mingit allegoorilist juttu? Põhimõtteliselt peaks ju olema, kui õpetaja sellise ülesande andis.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Algselt postitas zidane_5


                  Tänud Teile, aga need ei ole päris see, mida ma otsin. Oleks vaja siukest asja, et võtan arvutist loo ja muudan ümber. Nagu ma aru sain, on need CD pealt võetud laulude muutmiseks. Kuid tänud siiski, et viitsisite otsida. Kui keegi leiab selle, mida ma tahan, siis oleks muidugi tore. Aga mp3 teema jätkuks, kas keegi oskab öelda, kas seda oleks mõtet osta?
                  No see pole paha..Kui sa just arvad et vajad raadiot ka. Ilma raadiota peaks 795ga saama analoogse asja.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    Algselt postitas Tanua


                    Mul on üks väga suur abipalve na ,äkki targemad ja suuremad foorumlased oskavad ja tahavad aidata na!!! Mul on vaja ülehomseks teha allegooriline jutt na ,et äkki keegi teab ,kust ma saaks üht sellist lugeda ,siis saaksin aru na ,et mismoodi see välja näeb ja mismoodi seda teha na !?! Palun aidake na !

                    Loe muinasjutte. Seal allegooriat s***ks. Või siis Jaan Kaplinski filosoofilisi artikleid. Või siis ulmekaid.... Sealt leiab ka palju igasuguseid allegoorseid kirjutisi.
                    Kilplased on muidugi ka hea. Ja Jaan Krossi \"Keisri hull\".
                    Jõudu tööle!


                    Cerveza.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Tänud kõigile abistajatele, leidsin lõpuks selle, mida vajasin

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Minu abipalve sisu on järgmine: kirjutage mulle LCD ja \"tavalise\" kuvari erinevustest, positiivsetest ja negatiivsetest omadustest. Ise tean niipalju, et LCD võtab vähem ruumi (ülla-ülla :P) ja on silmadele kahjutum. Samas kuulsin, et ta pidavat olema aeglasem, näiteks arvutimänge mängides.

                        Ette tänades
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Algselt postitas vandersell


                          Minu abipalve sisu on järgmine: kirjutage mulle LCD ja \"tavalise\" kuvari erinevustest, positiivsetest ja negatiivsetest omadustest. Ise tean niipalju, et LCD võtab vähem ruumi (ülla-ülla :P) ja on silmadele kahjutum. Samas kuulsin, et ta pidavat olema aeglasem, näiteks arvutimänge mängides.

                          Ette tänades
                          lcd: kallim, kehvem pildikvaliteet, lühem eluiga. see paneb mind ka kahtlema selles, et kas ta ikka on silmadele parem. võib vähemalt arvata, et sama kallis kineskoobiga monitor ei ole silmadele kahjulikum. mängimise aspekti ei oska kommenteerida
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            LCD: kallim, parem pildikvaliteet , eluea osas ei oska kurta - arvutustehnika eluiga on niigi väga lühike ning paar-kolm aastat kestab ta küll kenasti. minumeelest on silmadele parem - tööjuures vaatan paar kuud väga kalli Hitachi CRT asemel keskmise hinnaklassi LCD\'d ning silmad on päeva lõpuks oluliselt vähem väsinud.

                            mängimise kohta - esimestel LCD\'del oli väga pikk reageerimisaeg ca 0,25 sekundit ja sealkandis. see tähendab, et mängimisel jäi kiire graafikamuutuse puhul nimetatud ajaperioodiks ekraanile \"jälg\" eelmisest liigutusest. viimasel ajal on LCD\'d selles osas ennast parandanud ning keskmise ja kallima hinnaklassi LCD\'de puhul sellest enam tavasilmaga aru ei saa.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              Algselt postitas SleepWalking
                              esimestel LCD\'del oli väga pikk reageerimisaeg ca 0,25 sekundit ja sealkandis.
                              Kontoritööks piisab 25-30 ms reageerimisajaks. Mängude jaoks soovitav 12 ms või vähem.
                              Cerveza.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Algselt postitas SleepWalkingparem pildikvaliteet
                                ma siiski natuke kahtlen. nimelt mingil põhjusel kasutavad minu tuttavad fototöötlusega tegelevad inimesed siiski kineskoopmonitore. ning ikka neid kallimaid, mis maksavad vähemalt sama palju, kui sama diagonaaliga lcd\'d. küsimus oli vist värvides. kui ikka väga huvitab, siis võin uurida.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X