320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Abi\'

    OK, thanks. Aga kui tahan kuvarile nö kaabli taha panna ja telekat vaadata, siis kumba eelistada? Mingi vahe sees?
    Mingeid fototöötlusi ei kavatse tegema hakata. Tegelt mul suht kama, ise ei osta :P
    Supplies!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Abi\'

      Algselt postitas vandersell


      OK, thanks. Aga kui tahan kuvarile nö kaabli taha panna ja telekat vaadata, siis kumba eelistada? Mingi vahe sees?
      sama kallis low-end kineskoopmonitor on kvaliteedilt igati piisav ja tohutult palju suurem. kui aga raha ropult on, siis tuleks muidugi lcd võtta. see näeb lihtsalt kujunduselemendina oluliselt parem välja, kui üks tohutusuur ja valge korpusega katoodtoruga kuvar.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Abi\'

        Algselt postitas rohelineKonn


        Algselt postitas SleepWalkingparem pildikvaliteet
        ma siiski natuke kahtlen. nimelt mingil põhjusel kasutavad minu tuttavad fototöötlusega tegelevad inimesed siiski kineskoopmonitore. ning ikka neid kallimaid, mis maksavad vähemalt sama palju, kui sama diagonaaliga lcd\'d. küsimus oli vist värvides. kui ikka väga huvitab, siis võin uurida.
        jah, usun.
        mulle, kui tavakasutajale tundub lcd\' pilt meeldivam vaadata ja silmad on peale 10t tundi ekraani vahtimist paremas konditsioonis.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Abi\'

          Algselt postitas vandersell


          OK, thanks. Aga kui tahan kuvarile nö kaabli taha panna ja telekat vaadata, siis kumba eelistada? Mingi vahe sees?
          Mingeid fototöötlusi ei kavatse tegema hakata. Tegelt mul suht kama, ise ei osta :P
          Teleka (filmide) vaatamiseks soovitaks pigem CRT monitori. Saad sama raha eest suurema diagonaaliga ja LCD-l on nii, et kui päris ninapidi vastas ei istu, vaid miskise nurga all, siis ei pruugi enam midagi näha.
          Cerveza.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Abi\'

            Kui LCD peale ei lähe, siis suuremat CRT-d ka ostma ei hakka, ikka 17 tolli.
            Aga tänan, annan infi edasi
            Supplies!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Abi\'

              Algselt postitas SleepWalking
              mulle, kui tavakasutajale tundub lcd\' pilt meeldivam vaadata ja silmad on peale 10t tundi ekraani vahtimist paremas konditsioonis.
              see \"meeldivam vaadata\" tähendab siis ilmselt puhtamaid värve. see on vana nipp fototööstuses ja Baywatch\'i taolisi asju tehes. keerad värvid erksamaks, kontrastid tugevamaks ja lõpuks veel punast natuke peale. kõik on rõõmsad. nii ilus ju.

              reaalsus ei kõlba sageli kuhugi. natuke iseloomustab seda ka meie lähedalasuv totsiteema. võrdle neid retusheerimata estoni lemmiku pilte mõningate christina omadega. eks ta ole.
              seal kehtib muidugi ka see reegel, et lähedalt ja välguga pildistades on igaüks kole.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Abi\'

                lcd valetab ikka jubedat moodi, kui rääkida \'päris\' ja kuvatavatest värvidest.

                ise kasutan 19\'\' kinekaga flat -profimolu (NEC), millel annab nt peale muude imevigurite isegi moireéd maha keerata jne - ja üldse ei virise ka, kui sellest filmi vaadata. uuest peast maksavad säändsed küll kindlasti üle 5k (oleneb tootjast, minu oma oli 8k), but it\'s worth every penny.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Abi\'

                  Algselt postitas fittibaldi
                  lcd valetab ikka jubedat moodi, kui rääkida \'päris\' ja kuvatavatest värvidest.
                  kodus testisin kahte arvutit - üks keskmise 19\'\' monitoriga ja teine läptop ehk LCD . ja pildistasin oma värskelt värvitud elutoa värvikombinatsioone. nagu öö ja päev. reaalsusega võrreldes siis. läptopi kasuks. kuigi videokaart jms on esimesel arvutil parem. a ju ma siis olen pime. estoni tibid hirmutavad mind algusest peale.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Abi\'

                    no, mina pidasin silmas vahet nt trükinduse seisukohast.

                    kui lcd molust vaadata kõrvuti faili ja sama asja juba trykitud versiooni, on erinevus OLULISELT suurem, kui seda vaadata võrreldes minu kiidetud kinekamoluga.
                    seega, kui ma teen veiserohu karbi failis ilusa sinise, jääb mulle lootus, et trykist tulev on ka sinine, mitte hoopis lilla.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Abi\'

                      Algselt postitas SleepWalking


                      Algselt postitas fittibaldi
                      lcd valetab ikka jubedat moodi, kui rääkida \'päris\' ja kuvatavatest värvidest.
                      kodus testisin kahte arvutit - üks keskmise 19\'\' monitoriga ja teine läptop ehk LCD . ja pildistasin oma värskelt värvitud elutoa värvikombinatsioone. nagu öö ja päev. reaalsusega võrreldes siis. läptopi kasuks. kuigi videokaart jms on esimesel arvutil parem. a ju ma siis olen pime. estoni tibid hirmutavad mind algusest peale.
                      Äkki sul see 19 tolline on valesti kalibreeritud, kui üldse? See muudab paljud ilusad pildid rämpsuks ja mõnikord ka vastupidi
                      Cerveza.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Abi\'

                        Üks küsimus oleks mul !

                        Et kavatsen plaate lõikama hakata. Toorikul on kirjas 52x Speed. Küsimus selline, et kas on soovitav lõigata 52se kiirusega või näiteks 48, 40, 32ga...

                        Seni olen reeglina mingil põhjusel lõiganud 40ga näiteks, on mu kartus põhjendamatu ? Ons parem lõigata 52ga siis ? Tänud ette

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Abi\'

                          Algselt postitas Juveman


                          Üks küsimus oleks mul !

                          Et kavatsen plaate lõikama hakata. Toorikul on kirjas 52x Speed. Küsimus selline, et kas on soovitav lõigata 52se kiirusega või näiteks 48, 40, 32ga...

                          Seni olen reeglina mingil põhjusel lõiganud 40ga näiteks, on mu kartus põhjendamatu ? Ons parem lõigata 52ga siis ? Tänud ette
                          Hehh, ma olen 52x kirjutanud ja minu cd-lugeja seda välja kahjuks ei loe nii, et on cd raisku läinud. Ise kirjutan samuti 40x, kuna siis ma olen kindel, et cd käivitub ja kiirus on ka pandav. Muide, mul on praegu 10 plaati kiirusega 52x praegu. Just täna ostsin. Aga mina lähen nüüd Pearl Harbourit vaatama.

                          Uusi smaile!
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Abi\'

                            Algselt postitas Juveman


                            Üks küsimus oleks mul !

                            Et kavatsen plaate lõikama hakata. Toorikul on kirjas 52x Speed. Küsimus selline, et kas on soovitav lõigata 52se kiirusega või näiteks 48, 40, 32ga...

                            Seni olen reeglina mingil põhjusel lõiganud 40ga näiteks, on mu kartus põhjendamatu ? Ons parem lõigata 52ga siis ? Tänud ette
                            rusikareegel - mida väiksema kiirusega kirjutada - seda kauem kestab lõpptulemus. arvutimehed kirjutavad ca 10-20-kordse kiirusega.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Abi\'

                              Algselt postitas SleepWalking


                              Algselt postitas Juveman


                              Üks küsimus oleks mul !

                              Et kavatsen plaate lõikama hakata. Toorikul on kirjas 52x Speed. Küsimus selline, et kas on soovitav lõigata 52se kiirusega või näiteks 48, 40, 32ga...

                              Seni olen reeglina mingil põhjusel lõiganud 40ga näiteks, on mu kartus põhjendamatu ? Ons parem lõigata 52ga siis ? Tänud ette
                              rusikareegel - mida väiksema kiirusega kirjutada - seda kauem kestab lõpptulemus. arvutimehed kirjutavad ca 10-20-kordse kiirusega.
                              arvutimees konn kirjutab kõiga madalama võimalikuga. audioplaati nt 4x. siis saavad vanakooli mängijad ka kenasti hakkama.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Abi\'

                                Äkki keegi oskab aidata...
                                Mul juba tükk aega arvutiga selline jama, et kui tahan Windows Media Playeriga midagi kuulata, siis lülitab arvuti end korraks välja...ühesõnaga teeb restardi. Ja kui arvuti on uuesti lahti läinud, siis lööb ette sellise kirja, et \"Windows has recovered from a serious error\". Endal pole õrna aimugi, milles probleem võib olla. Palun aidake!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X