320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loll küsimus, aga siit on jaburamatelegi muredele vastuseid saadud. Asi iseenesest lihtne, varesed käivad pinda (PS - foorumikasutaja wwwares ei pea end siinkohal puudutatuna tundma ). Lõugavad päev läbi maja ümber, virutavad naabri kassi kausist toitu, läga kõik õue mööda laiali. Igavesed pirakad ka nagu kajakad, keda kuraditki ei karda, tee lärmi palju tahad. Elu kui Hitchcocki filmis, mul hakkab seierit punasesse viskama vaikselt. Hernehirmutist ka ei pane trepi kõrvale seisma ju. On kellelgi ideid jagada, enne kui õhupüssi lähen ostma.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      otsi uus elamine

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Loll küsimus, aga siit on jaburamatelegi muredele vastuseid saadud. Asi iseenesest lihtne, varesed käivad pinda (PS - foorumikasutaja wwwares ei pea end siinkohal puudutatuna tundma ). Lõugavad päev läbi maja ümber, virutavad naabri kassi kausist toitu, läga kõik õue mööda laiali. Igavesed pirakad ka nagu kajakad, keda kuraditki ei karda, tee lärmi palju tahad. Elu kui Hitchcocki filmis, mul hakkab seierit punasesse viskama vaikselt. Hernehirmutist ka ei pane trepi kõrvale seisma ju. On kellelgi ideid jagada, enne kui õhupüssi lähen ostma.
        nädal tagasi sain sellisest nuhtlusest lahti. võta hästi tugevat tamiili, pane korralik konks otsa ja konks peida näiteks leivakuuli sisse ära. tamiili teine ots seo kinni. vares tuleb kugistab selle alla, siis saad raisa maha nottida. raibe jäta mõneks ajaks kuhugi rippuma. jobud kaovad peale seda ära. pmst nagu kalapüük.
        muidugi naabrid võivad veits viltu vaadata :-)
        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

        Kommentaar


          Keegi täna hommikul R2 pealt "Minu inimesi" ka salvestas või teab, kust selle audioversiooni tirida?

          Kommentaar


            Raadio 2 on Eesti värske popmuusika edendaja ja hüppelaud noortele talentidele.

            Kommentaar


              mis kellaajal see oli?
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Enne kaheksat kindlasti.

                Kommentaar


                  Kuidas Microsoft Office Outlookile kontorist väljasolemise teade peale panna? Puhkus pole enam kaugel.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                    Kuidas Microsoft Office Outlookile kontorist väljasolemise teade peale panna? Puhkus pole enam kaugel.
                    Selle asemel, et liinile tulla ja msn-s privaatselt sõprade käest selle väga lihtsa asja kohta küsida, tuled siia teemasse oma küündimatust näitama. Sa vist tõesti häbened oma eileõhtuseid kangelastegusid või kardad Raido käest jalaga ballackitesse saamist
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Ma teen tööd! Ausõna.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                        nädal tagasi sain sellisest nuhtlusest lahti. võta hästi tugevat tamiili, pane korralik konks otsa ja konks peida näiteks leivakuuli sisse ära. tamiili teine ots seo kinni. vares tuleb kugistab selle alla, siis saad raisa maha nottida. raibe jäta mõneks ajaks kuhugi rippuma. jobud kaovad peale seda ära. pmst nagu kalapüük.
                        muidugi naabrid võivad veits viltu vaadata :-)
                        tänx, päris hea mõte, need värdjad käivad ikka päris närvidele juba. ei saa aias rahulikult õlutki juua enam

                        Kommentaar


                          Kui internetiühenduse kiirus on 2 Mbiti, siis kui suur on reaalne allalaadimise kiirus?
                          AILTON

                          Kommentaar


                            tahan kirjutada plaati dvd plaadile mida vaadata dvd mängijaga (phillips)
                            kuidas saaksin nii, et subtiitreid näitaks ka
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Mul aitas lihtsalt see, kui panin subtiitritele ja filmile täpselt samasuguse nime, siis lasi automaatselt alla.

                              Kommentaar


                                okkohe tsekime järgi
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X