320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Olympi Vaata postitust
    kui tahad osa dokumente pärast formatti ka säilitada, siis tee omale 2 ketast. Mul on nii ja kõik dokumendid on D kettal ja programmid C kettal ning kui arvutit formaadin, siis jäävad ka dokumendid alles.
    Jep, olen teinud nii, lihtsalt hakkas üks vana fail huvitama, mille kunagi ära kustutasin.

    Kommentaar


      Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
      Minu arust on küll hoopis erinev kas vaadata filme telekast või arvutist. Arvuti taga, ebamugavalt istudes tardunud pilguga vaadata või vaadata mõnusalt lösutades teleka ees.
      Kui arvuti taga mugav tool on, siis pole probleemi. Isiklikult kasutan kõige rohkem sellist varianti - saadan arvuti pildi telekasse, lösutan diivanil ning uued osad nähtud nagu niuhti.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Olympi Vaata postitust
        Kes on need inimesed kes seksisid Tartu kaarsillal? Te olete kuulsad! Tulge välja ja tooge Eestile uhkust. Äkki annab Ilves teile ka miskisuguse autasu. Teie leiutasite kauaotsitud Eesti Nokia. Seks sillal.
        elu24 (vist) kommentaarides väideti, et see eit on reidis porgandimahl vms kui õigesti mäletan..

        Kommentaar


          Kas kellegil oleks pakkuda mõnda sünnipäevalaulu?

          Kommentaar


            Kas sünnipäevalapse nimi on Raimond? Kui ei, siis paraku mitte.
            Supplies!

            Kommentaar


              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
              Kas sünnipäevalapse nimi on Raimond? Kui ei, siis paraku mitte.
              Raimond sobib hästi üllatuseks tüdrukule.
              Nii et see oleks abiks küll.

              Kommentaar


                Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                Minu arust on küll hoopis erinev kas vaadata filme telekast või arvutist. Arvuti taga, ebamugavalt istudes tardunud pilguga vaadata või vaadata mõnusalt lösutades teleka ees.

                Mina vaatan arvutist sellepärast, et reklaamid rikuvad kõik ära.

                Kommentaar


                  Aga palun!
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                    Minu arust on küll hoopis erinev kas vaadata filme telekast või arvutist. Arvuti taga, ebamugavalt istudes tardunud pilguga vaadata või vaadata mõnusalt lösutades teleka ees.
                    Ilmselt rumal küsimus, aga miks arvuti taga ei või mõnusalt lösutada? Hetkel näiteks lösutangi ma mugavalt arvuti ees! Täpsemalt siis, kui väärt teate ära saadan, siis hakkangi lösutama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Ilmselt rumal küsimus, aga miks arvuti taga ei või mõnusalt lösutada? Hetkel näiteks lösutangi ma mugavalt arvuti ees! Täpsemalt siis, kui väärt teate ära saadan, siis hakkangi lösutama.
                      Järelikult oled sa laptopi taga? Mina igastahes ei suuda ennast arvuti ees niiöelda mugavalt tunda, kuna arvuti juba tekitab vastikust. Arvuti taga ma ikka tegelen millegagi ja olen pidevas mõttetöös, nii et mõnusalt lõõgastuda ma siin ei saa. Kuskil diivani peal telekat vaadates ja kõrvale midagi apsates tuleb mõnus lõõgastustunne.
                      Algselt postitas budulojus
                      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                      Kommentaar


                        Paned filmi jooksma ja siis saad ju ometi lösutada. No mina küll saan, kusjuures pole mul mingit laptopi. Ja arvuti ei tekita minus vastikust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Sain juba, kuid tänud ikkagist.

                          Kommentaar


                            teemaks võrkpall

                            mis värk selle kuldse geimiga on? Selver võitis kodus 3:0 ja võõrsil 3:2 aga kui oleks võõrsil 2:3 kaotanud siis oleks sofias otsustav "kuldne geim" mängitud. Kus see loogika on? Selver igaljuhul geimidega edasi ju. Või olen mina millestki valesti aru saanud?
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Võidetud geime enam ei arvestata. Kui kumbki mansa saab ühe mängu võidu, mängitakse viieteist punkti peale kuldne geim ja selgitatakse võitja

                              Nii olen ma poole kõrvaga süübimata aru saanud
                              308

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                                teemaks võrkpall

                                mis värk selle kuldse geimiga on? Selver võitis kodus 3:0 ja võõrsil 3:2 aga kui oleks võõrsil 2:3 kaotanud siis oleks sofias otsustav "kuldne geim" mängitud. Kus see loogika on? Selver igaljuhul geimidega edasi ju. Või olen mina millestki valesti aru saanud?
                                Uued reeglid on.

                                Tekst päevalehes enne teist Selveri mängu:
                                Selveril ei piisa kordusmängus vastase väljakul ühe või kahe geimi võitmisest. Ükskõik millise skooriga kaotuse puhul mängitakse kohe otsa 15 punktini peetav kuldne geim, mis selgitab edasipääseja.
                                Eesti võrkpalliliidu peasekretär Henn Vallimäe kinnitab, et seda süsteemi prooviti eelmisel hooajal Top Teamsi sarjas. Siis mängiti kuldset geimi 25 punktini ja Euroopa võrkpalliliidu (CEV) hinnangul eksperiment õigustas end. Tänavu toimib reegel Challenge-sarjas.
                                “Uuenduse taga on CEV-i spordiorganisatsioonide komisjoni juht luksemburglane Pierre Muhlheim, keda hästi tunnen. CEV rõhub selle peale, et võõrsil-kodus süsteemi järgi säiliks põnevus kordusmängu lõpuni,” selgitab Vallimäe. “Kui näiteks Selver võidaks pärast 3:0 koduvõitu ka võõrsil esimese geimi, olnuks vana süsteemi järgi, kus loeti võidetud geime ja vajadusel ka punkte, mängu jätkamine mõttetu.”
                                Vallimäe tuletab meelde, et SK Riga komistas mullu põhjalikult uue süsteemi otsa. “Lätlased võitsid kodus sˇveitslasi 3:0, kuid kaotasid võõrsil 1:3. Kuldse geimi kaotasid lätlased 24:26 ja olidki audis,” märkis Vallimäe, lisades, et CEV-i selles komisjonis on jäme ots Madalmaade meeste käes. “Liikmesriikide arvamust ei küsitud.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X