320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oskab keegi öelda mingi hea vabavaralise fototöötlusprogrammi, kus saab piltide suurust muuta ja neid ka natukene lõigata?
    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



    Ken Lee tulibu dibu douchoo

    Kommentaar


      Algselt postitas Olympi Vaata postitust
      Oskab keegi öelda mingi hea vabavaralise fototöötlusprogrammi, kus saab piltide suurust muuta ja neid ka natukene lõigata?
      Neid on palju ning programmi "headus" sõltub enamasti suurel määral kasutaja maitsest, aga mulle meeldib FastStone Image Viewer 3.3

      Kommentaar


        Zoner Media Explorerit/Photo Studiot on samuti natuke otsides võimalik tasuta leida.

        Kommentaar


          Algselt postitas Evu Vaata postitust
          kas kuskil netis on üleval trahvimäärad, st palju antakse erinevate asjade eest.

          näiteks -
          alkoholi omamine
          alkoholi joobes olemine
          narkotikumide mõju all olemine
          suitsu omamine
          suitsetamine

          kõik alaealise poolt, palju see võiks tulla. arvestada seda ka, et esimene kord.
          Võta Riigi Teataja lahti ja otsi tubakaseadust ja alkoholiseadust. Igaühe eest oli suurusjärgus kuni 10 trahviühikut kui ma väga ei eksi (üks trahviühik on 60 krooni). Narkouimas olemist reguleerib vist narkootiliste ja psühhotroopsete ainete ning nende lähteainete seadus.

          Kui üks inimene nende tegevustega korraga hakkama sai, ei määrata iga asja eraldi karistust vaid üks liitkaristus. Selle kohta võid ka karistusseadustikust otsida (umbkaudu § 63 vms)
          308

          Kommentaar


            kes siis viimases "harry potteri" raamatus surma saab?
            öeldi, et üks peategelastest
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              kes siis viimases "harry potteri" raamatus surma saab?
              öeldi, et üks peategelastest
              punane peane kutt saab anaal vägistamise osaliseks Dumbeltorhvilt (mis iganes ta nimi on)

              See kes iganes selle raamatu kirjutas ütles ju et see Dumbel... on homo

              Kommentaar


                kellelgi mett ei ole müüa?
                AILTON

                Kommentaar


                  olemassss

                  munn, see kümme on pede asi
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    mul on laptop. Aasta tagasi ostetud. Mingi ML on. ATI videokaart. Intel Core Duo T2300. 1,66 GHz. 900 MB RAM: Peal on mängud NHL 07 ja GTA SA. Mõlemaga on nii et saan umbes 10-15 minti mängida ja siis viskab välja. Mõnikord saan rahulikult pool tundi mängida, mõnikord kõigest 5 minti. Samas sõbral kellel on mingi 3 aastat vana delli läppar, jooksevad mõlemad mängud hästi. Op.süsteemiks on Win XP.

                    On võimalik midagi teha et mängud korralikult mängima saada või on asi paratamatu?
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      mul on laptop. Aasta tagasi ostetud. Mingi ML on. ATI videokaart. Intel Core Duo T2300. 1,66 GHz. 900 MB RAM: Peal on mängud NHL 07 ja GTA SA. Mõlemaga on nii et saan umbes 10-15 minti mängida ja siis viskab välja. Mõnikord saan rahulikult pool tundi mängida, mõnikord kõigest 5 minti. Samas sõbral kellel on mingi 3 aastat vana delli läppar, jooksevad mõlemad mängud hästi. Op.süsteemiks on Win XP.

                      On võimalik midagi teha et mängud korralikult mängima saada või on asi paratamatu?
                      Mul viskab tööarvuti NBA05-ga samamoodi pildi eest. Ordi arvut mingi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                        kellelgi mett ei ole müüa?
                        Endine töökaaslane vana mesinik ise, kuigi müük pidi nii hästi minema, et isegi kõikidele sõpradele ei saa lubada. Kas sul on väga hea hinna soov, et näiteks mee väljapanek, mis Kristiine Keskusse tekkinud, ei sobi?
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Endine töökaaslane vana mesinik ise, kuigi müük pidi nii hästi minema, et isegi kõikidele sõpradele ei saa lubada. Kas sul on väga hea hinna soov, et näiteks mee väljapanek, mis Kristiine Keskusse tekkinud, ei sobi?
                          asi lihtsalt selline et mul pole mõtet nende poole liitristega hellitada, soov alates 3 liitrist, lihtsalt äkki tuleb lõpuks pisut odavam ja saan kauem läbi kah
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Mul viskab tööarvuti NBA05-ga samamoodi pildi eest. Ordi arvut mingi.
                            Vaata kõrge prose temp on mängimise ajal. Ehk on tingitud sellest.

                            Kommentaar


                              Kas keegi sellel nädalal Tallinnast Viljandisse ei sõida? Mul oleks vaja üks pakk sinna toimetada. Lisaks pakile annan ka kaasa aitajale janu kustutamiseks 4 paki õlut.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Millal Hr.pohlak oma habeme ja juuksed mha ajab?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X