320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas kellelgi laura -581 c läulu ei ole pakkuda?

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      Kusjuures kõrva jäi Birgiti jõulukontsert ning see oli väga valus. No muidugi pidin ainult kuulama, sest teleka ette ei viitsind minna.
      Ega pilt ka parem polnud
      Algselt postitas Cule
      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        pole küll hetkel aega, et tuhnima hakata, kuid oma mälu järgi võin öelda, et too Leedu punt justnimelt tegi üsnagi korraliku esituse leedukate kohta. Kui mitte kõrgemal, siis teises kümnes olid nad kindlasti väärikalt sees ja tublil kohal

        lisan juurde, et eredalt on meeles ka härra Reikopi kiunumine, kui Leedule korralikult punkte jagati
        Väga õige. Kiire tuhnimine näitab, et Leedu punt lõpetas tugeval 6. kohal.
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Algselt postitas taku* Vaata postitust
          kas kellelgi laura -581 c läulu ei ole pakkuda?
          Säh, võta!
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Kusjuures kõrva jäi Birgiti jõulukontsert ning see oli väga valus. No muidugi pidin ainult kuulama, sest teleka ette ei viitsind minna. Selline tunne oli, et laulgu tõesti pihku edasi, aga äkki oli ka heli lihtsalt saatel halb v miskit. Enivei eriline "hitt" oli Queeni Show Must Go On tema esituses, see oli valus.

            Kuskohas ta seda Queenipala laulis, kas kontserdil v superstaarisaates?

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              pole küll hetkel aega, et tuhnima hakata, kuid oma mälu järgi võin öelda, et too Leedu punt justnimelt tegi üsnagi korraliku esituse leedukate kohta. Kui mitte kõrgemal, siis teises kümnes olid nad kindlasti väärikalt sees ja tublil kohal

              lisan juurde, et eredalt on meeles ka härra Reikopi kiunumine, kui Leedule korralikult punkte jagati
              ei mäletanudki, et see alles 2006 oli, tõsimeelseid ärritanud camp jõudis finaalis koguni kuuendaks
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas gaius Vaata postitust
                Kuskohas ta seda Queenipala laulis, kas kontserdil v superstaarisaates?
                Superstaarisaadet ma ei näinud kordagi. Niiet ikka jõulukontserdil. Kusjuures sellega meenub mulle üks Kaks takti ette saade, kus keegi ütles ühele lauljahakatisele, kes seda laulu laulis, et seda laulu tohib laulda ainult üks inimene ning tema on juba surnd.

                Kommentaar


                  ei mina aru saa, miks too Winny Puhh - Kolm Põrsakest jube elutöö auhinda ei saa?

                  Kommentaar


                    Miks mu ülilahe teema ära kustutati ?

                    Kommentaar


                      sest kolme dollari eest oma teemat ei saa. mine maga kaineks.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        sest kolme dollari eest oma teemat ei saa. mine maga kaineks.
                        valgustage mis pealkiri oli siis teemal et isegi offtopicusse(kui see sinna oli tehtud) ei kõlba?
                        AILTON

                        Kommentaar


                          kust leida uue prügikäitlusnõuetega vastavuses prügikasti tuppa, et solgi sorteerimine võimalikest lihtsaim oleks? asi võiks kosneda 3st kopsiksut või peaks kopsik olema kolmeosaline ning soovitavalt kraanikausi alt[1] välja sõitmise võimalusega. kiirelt abi vaja, sest kuniks sobivat ei leia viskan sorteerimata prügi metsa alla, et mitte topeltarvet saada.

                          [1] - prügikasti koht on alati seal. alati. ajab rõvedalt närvi kui keegi tuleb esimest korda külla ja küsib kus prügikast on. neil on solk ämbriga magamistoas või?

                          Kommentaar


                            mina lähen ja ostan selle türadema sorteerimise otstarbeks 2 uut prügikasti juurde.

                            a kust ma neid fucking biolagunevaid kilekotte saan

                            Kommentaar


                              need müügil mingi normaalsetes poodides...
                              aga maksavad suht soolaselt
                              mingi 50-60 eeku pakk
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                kas biolagunev kilekott on midagi sellist nagu ökonoomne ameerika auto?

                                ning kas ma saan kindel olla, et peale seda, kui ma oma sita olen erinevateks hunnikuteks jaganud, ei kalla sibi neid kõiki jälle ühte kuhja?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X