320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oleks see inglismaa särk, oleks see päris kihvt

    sellisena on bullshitt

    Kommentaar


      Algselt postitas zaz Vaata postitust
      vähemalt ühel foorumlasel on selline, seega ma usun, et ta võib ka öelda siin, kust ta sai
      Algselt oli plaanis see inter.it-st tellida aga kuna sealt Eestisse oli kohaletoimetamise tasu ca pool särgi hinnast, siis ma loobusin selles mõttest. Aga sõbranna, kes pesitseb Prantsusmaal läks just Itaaliasse ja oli lahkesti nõus selle mulle tooma sealt ja siis Prantsusmaalt saatis selle mulle postiga. Aga kindlasti saad sellise tellida endale subsidesports-ist.
      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

      Kommentaar


        MIks (pere)arstid haigeks ei jää? Nad puutuvad ropult palju kokku igasugu rõvedaid nakkusi kandvate haigetega...

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          MIks (pere)arstid haigeks ei jää? Nad puutuvad ropult palju kokku igasugu rõvedaid nakkusi kandvate haigetega...
          Sest nad ei saa seda endale lubada ;D .

          Kommentaar


            nojah palk on väike

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              MIks (pere)arstid haigeks ei jää? Nad puutuvad ropult palju kokku igasugu rõvedaid nakkusi kandvate haigetega...
              neil endi tarvis sahtlis palju ägedamad tabletid varuks, kui need, mis nad sulle välja kirjutavad
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                Algselt postitas billy t Vaata postitust
                neil endi tarvis sahtlis palju ägedamad tabletid varuks, kui need, mis nad sulle välja kirjutavad

                Minu oma on küll haige olnud.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  MIks (pere)arstid haigeks ei jää? Nad puutuvad ropult palju kokku igasugu rõvedaid nakkusi kandvate haigetega...
                  täitsa jäävad, jah.

                  miskine kuu või kaks tagasi oli minu oma ka tõbine...
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Miks kõik kirjutavad Fenerbache, mitte Fenerbahce?
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      sest see nimi on piisavalt keeruline ja ei ole koguaeg silme ees äkki?

                      Kommentaar


                        Äkki oleks aeg ära õppida?
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          jah on küll õige aeg

                          Kommentaar


                            Oskab keegi öelda , milles viga, kui netis saab surfata ainult siis, kui lehte kõvasti refreshida. Muidu ütleb Mozilla, et lehte ei saanud kätte. Samas kõik FlashGetid, SopCastid jms. töötavad perfektselt
                            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                            Ken Lee tulibu dibu douchoo

                            Kommentaar


                              mul oli ka vahepeal nii.. läks ise terveks:S

                              Kommentaar


                                Jah see on ka mul tavaline asi vahepeal,ruuterile/modemile restardi tegemine parandab aga selle ära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X