320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    keegi dexterit siit vaatab kah? mis muljed 5. hooajast on/olid?

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      vana x-files tv6 on klassika. südant soojendav 90ndate lõpu esmaspäevane tunne

      Tõsi õige, puhas kuld !
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        vana x-files tv6 on klassika. südant soojendav 90ndate lõpu esmaspäevane tunne
        Eriti eredalt on meeles see osa, kus oli mingi värd, kes suutis läbi peenikeste pragude pressida ja paberist pesa oli kuhugi tehtud. Pärast oli tegu magama jäämisega
        AILTON

        Kommentaar


          Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
          Eriti eredalt on meeles see osa, kus oli mingi värd, kes suutis läbi peenikeste pragude pressida ja paberist pesa oli kuhugi tehtud. Pärast oli tegu magama jäämisega
          Tooms (või Dooms). kaks osa suisa, viimane neist oli vist esmaspäeval või teisipäeval. Pesa ehitusmaterjali ei mäleta, aga ta toitus vist inimmaksast.

          Ise muidugi pean parimaks osaks "pimedus langeb me peale" (Darkness Falls), olen sellest osast kirjutatud raamatut (just!) isegi kunagi lugenud.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
            keegi dexterit siit vaatab kah? mis muljed 5. hooajast on/olid?
            Vaadatud, jep. Kuigi hooaeg üsna huvitavaks kiskus siis viimane osa oli puhas pettumus (tegelikult ka hooaja esimene). Muu väga vahva ja tore.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
              keegi dexterit siit vaatab kah? mis muljed 5. hooajast on/olid?
              Sai läbi vaadatud jah. Enne hooaja esimest osa kartsin natuke, et kas suudetakse eelmiste aastatega sama taset hoida. Esimesed kaks osa olid tempolt mõistetavatel põhjustel(4nda hooaja lõpp) aeglasemad ning võib-olla ka natuke igavamad aga sealt edasi oli ilusti tõusvas joones ning täitsa põnev.

              Eks jääme kuuendat hooaega ootama!

              Merry Christmas from Dexter!
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                mul ka kusjuures hooaja 1. osa üldse ei meeldinud ja mingil määral ka viimane- ma isiklikult oleks ootanud, et deb saab teada, et dexter oli seal kile taga ja tema aitaski number 13-el neid mehi tappa- siis oleks vähemalt järgmine hooaeg põnevam kasvõi tulnud. järgmisest hooajast ootangi seda, et ta jääks kellegile vahele( kas siis quinnile või õele v kellegile, kes kohe seda asja kõigile avalikuks ei tee, et pinge säiliks ) ;D

                Kommentaar


                  See Fox Crime näitab Dexterit nii segaselt, kord nii, kord naapidi, et ma olen juba unustanud, mitu hooaega seal üldse näidatud on. Kas see hooaeg, mis lõppes tema naise vannis tapmisega, oli neljas või viies?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Kas see hooaeg, mis lõppes tema naise vannis tapmisega, oli neljas või viies?
                    neljas
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Top Gear-il ka uus osa väljas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                        Top Gear-il ka uus osa väljas.
                        Pour some pussy on it oli üsna eepiline
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Californicationi vaatajatele teadmiseks siis, et neljanda hooaja esimesed 2 episoodi lekkisid internetti!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                            Pour some pussy on it oli üsna eepiline
                            Sa ka üle pika aja top geari vaadatud. Ja no veel mõistlik oli see, kus küsiti, et huvitav mis maitsega see jook on.


                            Two and a haf men on ära vaadatud. Nüüd peaks How I met Your Mother plani võtma. Uskumatu, aga pole ühtegi hooaega seda vaadanud veel.

                            Kommentaar


                              on see kuidas ma su ema kohtasin siis hea ka w. olen kuulnud ka häid arvamusi a ise ple veel kaenud seda.

                              btw, see pole küll tv sari aga curb your enthusiasm on ikka väga epic asi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                                on see kuidas ma su ema kohtasin siis hea ka w. olen kuulnud ka häid arvamusi a ise ple veel kaenud seda.

                                btw, see pole küll tv sari aga curb your enthusiasm on ikka väga epic asi
                                Põhimõtteliselt võiks nimetada tänapäevaseks Friendsiks.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X