320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle tundus, et see getoõhustik oligi üle võlli. Mingisugused suvalised pätid kandsid kroomitud relvi, kusagil nurgal lasti 4 neegrit muuseas maha, gängiliikmed tegid mingeid tantse, kuigi gängikultuurist mitmekülgsemat pilti ei edastatud, isegi riietumisstiil oli kohati kummaline jne. Samas vb on asi selles, et ma olen hobigetoloog.

    Kommentaar


      Algselt postitas Yattara Vaata postitust
      Mulle tundus, et see getoõhustik oligi üle võlli. Mingisugused suvalised pätid kandsid kroomitud relvi, kusagil nurgal lasti 4 neegrit muuseas maha, gängiliikmed tegid mingeid tantse, kuigi gängikultuurist mitmekülgsemat pilti ei edastatud, isegi riietumisstiil oli kohati kummaline jne. Samas vb on asi selles, et ma olen hobigetoloog.
      Tegemist on siiski TV sarjaga, eks. Dokumentalistikat ei tasu väga oodata, seda üritati lisada pildikeelega (no õlaltkaamera ja värki), sisluise poole pealt saadi inspiratsiooni L.A kurjategija-politseinikute jõugust, kes olevat seotud olnud ka Tupaci mõrvaga, aga siiski vaid inspiratsiooni.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas zelee Vaata postitust
        Mingiaeg otsisin vanemaid sarju mida vaadata ja leidsin sellise nagu M*A*S*H. Soovitan soojalt. Tegevus toimub Korea sõja välihaiglas ning juhtivateks tegelasteks on 2 kirurgi. Hea huumor, vahele draamat. Seni pole veel tunnet tekkinud, et ära tüütaks.
        M*A*S*H oli tõepoolest hea vaatamine. Ise olen ennast ka just hiljuti vana kulda avastamast leidnud. Tõmbasin OZ'i kõik hooajad - selgub, et tegu ei olnudki väikese poisi õhinaga, kui seda kunagi neljapäeva hilisõhtuti telekast sai vaadatud. Osad näitlejad mängivad oma rolli fantastiliselt välja, palju värvikaid (sõna otseses mõttes) karaktereid ja storyline on ka väga kaasahaarav. Nüüd on nii mõnigi õhtu jälle nostalgiahõnguliselt sisustatud. Täismäng oleks, kui saaks kineskooptelekale omaselt ka pildi natuke krabisema ja ETV fondiga supakad ka alla

        Arvan, et The Shield on järgmine

        Kommentaar


          Heh, kes see siin nüüd ikka dokumentaali ootab. Tegemist on vaid isiklike maitseeelistustega.

          Kommentaar


            Jõudsin ka nüüd BB-ga lõpuni.
            Siiamaani ei saa aru, et miks see kõrbes tühja RV-ga nii oluline oli, aga see selleks. Sari läks ikka üsna otsejoones paremuse poole ja viimased osad läksid pmst püstloodis üha paremaks.
            Lõpu kohta mul kriitikat pole - tore lõpp oli. Üsna ettearvatav, aga siiski.
            Kõige parem osa oli muidugi S05E14.
            Emotsioon oli lõpuks õõvastav ja kogu asi jääb ikka väga kummitama.

            Kommentaar


              Heh, Delfi tegi tabeli.
              See Sonadoras. Faking Peda teise kursuse loengutejärgne seriaal. Naised ja narkots ja noorteprobleemid. Ja nohiknaisest tehti ulmepüss lol. Tra kus mul oli ikka kunagi aega igast jama vaadata. Naljakas.

              Kommentaar


                Vaatasin teiskordselt Cowboy Bebopi. Ilmselt üks parimatest "sarjadest", mida kunagi näinud. Kui keegi arvab, et anime on pe*edele, siis antud teos peaks selle arvamuse ümber lükkama. Soovitan.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                  Vaatasin teiskordselt Cowboy Bebopi. Ilmselt üks parimatest "sarjadest", mida kunagi näinud. Kui keegi arvab, et anime on pe*edele, siis antud teos peaks selle arvamuse ümber lükkama. Soovitan.
                  Kui Death Note nägemata, siis vaata see ka ära. Lisaks on Trigun ka väga hea (esimene pool on ninnunännu, aga siis juhtub midagi üsna omapärast).

                  Kommentaar


                    Triguni ei ole tõepoolest vaadanud. Kunagi paar episoodi üritasin, aga väga ei klikanud. Samas eks võtan käsile. Death Note, Samurai Champloo, Elfen Lied, Darker Than Black jne on vaadatud. Kunagi sai ikka päris tõsiselt animete teema ette võetud ja valdavalt ei pidanud pettuma.

                    Kommentaar


                      uuematest on vaieldamatult parim Attack on Titan. Väga põnev ja omapärane setting ning stoori, palju müsteeriumit ning väga hästi animeeritud. Triguni julgen ka soovitada.

                      Kommentaar


                        Weiss Kreuz Gluehen oli ka võimas, tuli vahepeal meelde.

                        Kommentaar


                          Vaatan Game Of Thronesi ja ma ei saa ühest asjast aru. Noh, et kui tegu on justkui keskajaga, siis miks kõik naised üsna korrektselt raseeritud on?

                          Kommentaar


                            Sest tegemist pole keskajaga.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Sest tegemist pole keskajaga.
                              Mis ajastut nad siis järgi teevad? Või on see nii vinge alternatiivajalugu, kus elatakse keskaegsetes tingimustes, aga bikiinivahatus on juba leitutatud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas elx Vaata postitust
                                Sest tegemist pole keskajaga.
                                Mingis osas vitsutati kahe suupoolega kartulit, nii et keskajaga tegu ei ole jah. Sellised detailid niisama "läbi ei lipsa". Nõustun, et tegu mingi paralleeluniversum-fantaasiamaailmaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X