320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Marihuaana (cannabis sativa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Drugs are bad, mmkey. Oskan ma eelneva grafomaanide peo taustal öelda.

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      edit: üks asi veel. mul ei ole midagi selle vastu, kui inimene tarbib kanepit mingi kord 6 kuu jooksul või kord kvartalis. mul endalgi olnud neiu, kes tegi kord poole aasta jooksul. siis võib ehk tõesti võtta asja ühe lõõgastumisviisina. ent jamaks kisub siis, kui asi läheb esmalt iganädalaseks ja lõppeks igapäevaseks. minu toodud poindid räägivad just viimasest variandist. siis on tegu juba sõltuvusega. legaliseerimine aga tähendaks seda, et asi on vabalt kättesaadav ja ühiskonna hoiak sellisel juhul, et kui on lubatud, siis järelikult pole ka ohtlik ja võib tihedamini ka teha.
      see on nüüd küll sõltlase jutt + ema sul räuskab (krt, vabandust, aga ma ei saanud seda ütlemata jätta).

      Teadlased räägivad kanepist igast huvitavaid asju. Nii positiivseid, kui negatiivseid. Üks huvitav fakt on muide see, et padutarbija, kes näiteks 10 a pole enam kõssigi teinud, võib täiesti n.ö. lambist Narkojoobesse jääda - nimelt aju pidavat salvestama mõnuhetke ja nagu a la tetris ühel hea päeval read jooksevad kokku ja jaapaniturist on reaalsus.

      Kui kanep legaliseerida, siis seda võiks teha n.ö. kohvikute näol, sest ühiskonnas on piisavalt dramaatilise närvikavaga inimesi, et elu-olu hullemaks muuta.
      Tõenäosus, et selline tegevus aga reaalsuseks saab, on võimatu inimeste siiruse puudumisel antud valdkonnas.

      Kui juba Räuskamiseks läks siis - Lillekülla Hiinalinna ei tule!
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Minu poolest legaliseerigu tarbimine, sest ega narkojoobes sa avalikus kohas nkn ei tohi tuiata .

        ise vahest kogemata paar korda aastas nagu sõltlasele kohane.

        Kommentaar


          Kuigi ma ise regulaarselt s.t pmst üldse ei tee, siis pooldaks pigem kah legaliseerimist. Inimesel peaks jääma valikuvabadus, mida oma eluga teha, mida ning kas suitsetada jne. Kui sa ikka soovid ning vajad seda, siis sa ka teed. Loeb ikka raamatu sisu, mitte paksus.

          Muidu hea et alaealine noortekoondislane kah hääletusel vastab, et vahepeal harva tore teha

          Kommentaar


            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

            et psühhiiatrite ja teiste porfessionaalsete arstide ja teadlaste juttu ei tasu kuulata, kuna see on suures joones pläma? no tule taevas appi, kelle jutt siis õige on? diilerite?
            no kuule. "kelle juttu sa usud, diilerite? narkarite?ah?" võta nüüd maru rahulikult. esiteks - miks kõik need arstid, kes sellist "pohhui, kanname selle narkari kohe maha" juttu ajavad tulevad endistest sots-maadest? raudne ees-mis?

            edit: üks asi veel. mul ei ole midagi selle vastu, kui inimene tarbib kanepit mingi kord 6 kuu jooksul või kord kvartalis. mul endalgi olnud neiu, kes tegi kord poole aasta jooksul. siis võib ehk tõesti võtta asja ühe lõõgastumisviisina. ent jamaks kisub siis, kui asi läheb esmalt iganädalaseks ja lõppeks igapäevaseks. minu toodud poindid räägivad just viimasest variandist. siis on tegu juba sõltuvusega. legaliseerimine aga tähendaks seda, et asi on vabalt kättesaadav ja ühiskonna hoiak sellisel juhul, et kui on lubatud, siis järelikult pole ka ohtlik ja võib tihedamini ka teha.
            kas su endine neiu on narkar? on ta seda täna? oli tema ajukeemia paigast ära, kuna sa enne väitsid, et see muutub ka peale 1 tarbimis?

            sinu toodud näited räägivad drug ABUSEist. tina pannakse ka. (see pole näide, et alko on kahjulikum, miks kanepit ei võiks legaliseerida.) kas iga nv korra käpp maani võttes on inimene joodik?

            kusjuures uurimus näitab, et piirkondades, kus on neli selgesti eristuvad aastaaega (kliimavööde on vist see sõna, aga pole kindel), eesti seal hulgas, on inimeste psühhika alkoholi tarbimiseks liiga labiilne ning alkoholi tarvitamisest tulenevad väärteod on juba psühhilistel põhjustel kergemad tulema.

            ps - kumma tagajärg on hullem, kas organiseeritud kuritegevuse, mis saab väga suure osa oma illegaalsete ainete sissetulekust just kanepist või kanepi legaliseerimise, mis loob oma jagu kasutuid inimesi, nagu juhtus muistsemehe sõbraga?
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              HM, loe veelkord. siis saad ehk aru. (nii vihjeks, et neiu ei ole narkar)

              Kommentaar


                et kui oleks legaalne, siis inimesed arvaks, et davai, teeme iga päev?
                kindlalt oleks selliseid inimesi. praegu on ka. aga vaata - sa ilmselgelt ei ole sellega kokku puutnud, seega luba ma valgustan - päris kurnav on iga päev kivis olla. lihtsalt mingi hetk ei jaksa ja ega laks ei lähe ägedamaks ka, kõige parem ongi see kaine>pilves olukord mitte pilves>veel pilves.

                ma pole kunagi öelnud, et see on ohutu. sellel on ohte, olgugi, et oluliselt teistsugusi, kui me praegusel hetkel legaalsetest meelemürkidest tulenevad, aga see pole teema.
                mina väidangi, et inimestel peab olema võimalus endale ka sedamoodi ohtlik olla. kui nüüd keegi tuleb väitma, et see ohustab eesti rahva tulevikku, siis jah, teatval määral ohtustab küll, aga kas meist keegi tahab sellist tuleviku-eesti rahvast, kes on alles selle pärast, et tema eest on peidetud asju ja hoitud nagu sitta pilpa peal? kui eestlane säilib, siis ta võiks säilida targa, eneseteadliku ja distsiplineeritud inimesena, kes on tolerantne kuid samas ratsionaalse mõtlemisega. jep - see on hetkel täielik utoopia, kui natuke eesti (eriti tallinna) peal ringi käia ja ringi vaadata, aga mingi hetk peab see areng ju kuskile poole toimuma hakkama. need vähesed sõklad, mis eraldatakse on väärt neid teri, mis juurde tekib.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  päris revolutsiooniline tõesti.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    kas iga nv korra käpp maani võttes on inimene joodik?
                    Jah, tal on probleemid.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Jah, tal on probleemid.

                      jepjep.

                      samas nüüd võib vist teema lõpetatuks lugeda.
                      99st pollile vastanust 47% tarbivad tihemini või harvemini, nendega (või siis noh, "meiega") tegeleb lopez.
                      32% on pohhui, nendega tegeleb lopez peale esimese grupiga lõpetamist. (79% oleks legaliseerimise poolt, ma eeldan.)
                      21%, kellest 19% pole asjaga kokkupuudet muul kujul kui mõni ülesuitsetanud tuttav, dikteerivad kulgu, sest nad ei ole narkarid ja seega teavad kuidas asjad käivad.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        HM ikka nii kuri. kanep pidi ju hästi mõjuma...

                        nii infoks sulle. ma ei suutnud pollis otsustada, kas panna olen proovinud ja pole minu teetass või siis põlgus. mulle korrast piisas, et põlgama hakata. eriti nähes mis ümberringi tihedamate tarbijatega on juhtunud.

                        olen rääkinud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          jepjep.
                          (79% oleks legaliseerimise poolt, ma eeldan.)
                          Vastasin, et olen proovinud ja pole minu teetass vms. Samas legaliseerimist ma pigem ikka ei poolda. Nii kokkuvõtteks siis...
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Ma tean ühte viieliikmelist sõpruskonda, kes tegi kivi päris rohkelt. Igal läbul keerati mehiselt jointe ja niisama tiksuti ka päris tihti.

                            Kaks härrasmeest neist lasevad enam-vähem samamoodi edasi. Erilisi komplikatsioone härrasmeeste füüsilises ja vaimses tervises pole.

                            Kolmas neist jättis maha, sest kanepist enam laksu ei saanud ja asi näis mõttetu.

                            Neljas läks vahepeal lolliks kätte. Käis hullunud pilguga kuu-kaks ringi ja ajas totaalset kelbast. Peale seda pole mees eriti julenud teha, kuigi vahest ikka teeb kõssi.

                            Viies on täiesti radarilt kadunud peale seda kui lolliks läks. Mehega suhtlemine on võimatu, sest vastu tuleb täiesti seosetu segasepeks. Ülikooli jättis ka pooleli, sest kuskil maal uimas tiksumine näib meelepärasem perspektiiv.

                            Vot selline lugu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              21%, kellest 19%
                              21%st 19% on kui palju? 4% ikka jah?

                              Kommentaar


                                vat?


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Vastasin, et olen proovinud ja pole minu teetass vms. Samas legaliseerimist ma pigem ikka ei poolda. Nii kokkuvõtteks siis...
                                selge, siis oli mu eeldus vale. tänud, et ütlesid.


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                HM ikka nii kuri. kanep pidi ju hästi mõjuma...

                                nii infoks sulle. ma ei suutnud pollis otsustada, kas panna olen proovinud ja pole minu teetass või siis põlgus. mulle korrast piisas, et põlgama hakata. eriti nähes mis ümberringi tihedamate tarbijatega on juhtunud.

                                olen rääkinud.
                                mõjub hästi küll, aga mitte piisavalt, et kitsarinnulisuse eest pimedaks teeks.
                                ühtäkki kõiki kotib see, mis tee ühiskonnas teeks, saamata aru, et see on juba kohal, see teeb juba seda mida iganes ta ka tegema ei peaks ja sittagi ei ole reaalsuses muutunud. iga asi viib mingid inimesed põhja. tuleb küsida, kas asi on pigem kasulik või kahjulik.
                                pigem on see kasulik. me kõik teame mingeid kutte, kes on ära flippind, sest nad on ennast üle teinud, samas teame ka kordi rohkem mehi-naisi, kes teevad ja on täiesti korras.
                                leia asi ja ma leian inimese, kes ostab sellega midagi lolli teha.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X