320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aga jää ubuntu peale, vaevalt sul see sitse niikuinii legaalne on.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Okei, tänud, lõpuks sain Win7 Ultimate peale kuidagi...
      Aga nüüd järgmine probleem - arvuti ei tunnista netikaablit. Lauakaga olen täpselt sama kaabliga netis ja kõik töötab nagu õlitatult, lükkan sama juhtme läpakale taha ja see ei tee teist nägugi. Ülteb, et ei ole mingit connectionit ja nett ka muidugi ei tööta siis ju.

      Mõtlesin, et äkki on mingi draiver puudu, sest kui võtan Control Panelist lahti Properties->Hardware, siis seal esimese viie device kõrval on mingi kollane hüüumärk. Kui võtan need deviced lahti ja valin "update drivers" siis, ütleb, et draivereid pole/ei pääse ligi.

      Need deviced on "Ethernet controller" "Network controller" "PCI Simple communications Controller" "SM Bus Controller" ja "Universial Serial Bus (USB) Controller" lisaks lõpus veel kaks "Unknown Device". Ülejäänute juures seda kollast lapakat ei ole.
      Kui viga on draiverite puudumises, siis kust ma tean, millise draiveri ma täpselt peaks teise arvutiga netist sikutama ja läpparisse installima ?

      Okei, suht segane jutt sai kokku, aga oleks tore kui keegi oskaks aidata. Aitääääh !

      Kommentaar


        Kas ma saan õigesti aru, et sul pole drivereid ja sa tahad netis neid tõmmata/uuendada, omamata internetiühendust?

        EDIT:
        Aga üldiselt saad netis otsida oma arvuti mudeli järgi ka vastavad driverid. Tootjate oma kodulehtedelt või googlest otsi.

        Kommentaar


          Üldiselt ta rääkis ka lauaarvutis läbi mille ta saab draivereid tõmmata . Aga jah, nagu cannu ütles mine arvuti tootja kodulehele ja surfa sealt omale draiverid, teine võimalus on, et uuri välja kes on võrgukaardi tootja ja mine selle kodulehele.

          Samas imelik, kuna Win7 peaks saama ise draiverite hankimisega hakkama.

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            Samas imelik, kuna Win7 peaks saama ise draiverite hankimisega hakkama.
            Nojah, sellejaoks on vaja võrguühendust...

            Kommentaar


              MSN crashib full screenil - what's the problem?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Läpaka ekraanil on resolutsioon 1920x1080. Nüüd firefoxis kõik jube pisikeses kirjas.
                ctrl + hiire scrolliga saab suuremaks sättida jah aga tahaks, et juba lehti avades oleks kiri suurem. Vaatasin kiiruga firefox settinguid aga ei leidnud mingit kohta kust seda sättida saaks paremaks. Aitab keegi hädast välja?
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar




                  äkki see aitab?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                    Läpaka ekraanil on resolutsioon 1920x1080. Nüüd firefoxis kõik jube pisikeses kirjas.
                    ctrl + hiire scrolliga saab suuremaks sättida jah aga tahaks, et juba lehti avades oleks kiri suurem. Vaatasin kiiruga firefox settinguid aga ei leidnud mingit kohta kust seda sättida saaks paremaks. Aitab keegi hädast välja?
                    Miks sulle nii suurt reso läpakale? Miks sa ekraani õiget reso ei kasuta?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Miks sulle nii suurt reso läpakale? Miks sa ekraani õiget reso ei kasuta?
                      No ma ei tea, windows 7 on selle resolutsiooni järgi sulgudesse kirjutanud, et "recommended". Mu arust mul ongi läpakal selline resolutsioon. Peaks siis väiksemaks vahetama?
                      aandres, pean seda default font size muutma või? ma panin seda suuremaks aga ikka on kiri pisike.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Sa läpaka külge mingit välist monitori või asja pole ühendanud?

                        Kommentaar


                          ei ole ühendanud muud kui neti kaabli, hiire ja kõlarid.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Daywalker, kui sul läpakal on FullHD ekraan siis ongi normaalne resolutsioon 1920x1080.
                            Kui ei ole siis tõesti uuri järele oma läpaka nime googeldades mis selle õige reso on.
                            PES.PLANET

                            Kommentaar


                              Tere exceli maagid.

                              mul probla macro kirjutamisega.

                              tahan, et dokument sordiks töölehti vastavalt teatud sooritusprotsendile. ütleme, et protsent asub lahtris E5. ehk siis, tahaksin, et kui lahtris E5 on nr 100, siis excel lükkaks töölehe nimekirja lõppu. protsentide 0-99 vahel võiks ta sortida töölehed sedasi, et esimesena kuvaks suurema täituvusega töölehed (99, 98, 97 jne %)...

                              Ons säärase macro kirjutamine mõnele jõukohane? kompensatsioon kokkuleppel.

                              päikest, ahvid.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                Tere exceli maagid.

                                mul probla macro kirjutamisega.

                                tahan, et dokument sordiks töölehti vastavalt teatud sooritusprotsendile. ütleme, et protsent asub lahtris E5. ehk siis, tahaksin, et kui lahtris E5 on nr 100, siis excel lükkaks töölehe nimekirja lõppu. protsentide 0-99 vahel võiks ta sortida töölehed sedasi, et esimesena kuvaks suurema täituvusega töölehed (99, 98, 97 jne %)...

                                Ons säärase macro kirjutamine mõnele jõukohane? kompensatsioon kokkuleppel.

                                päikest, ahvid.
                                Jah. 2x Tõmmu hiid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X