320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei lähe mute peale. Ei saagi aru mis toimub, aga lihtsalt heli enam ei ole ja tagasi ei oska muudmoodi tuua, kui restardiga.
    Win 7ga tegu muidu küll.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Teed sa mingeid tegevusi enne kui ära läheb? Käivitad mingeid programme? Või on nii ka et paend arvuti 10ks tunniks käima ja ilma et midagi puutuks, kaob heli?


      EDIT: mul on endal nii, et mingitel juhtudel lakkavad kõvemaks/vaiskemaks nupud töötmast. Kui hiirega speakers pealt helitugevust muudan, siis hakkavad jälle tööle.

      Kommentaar


        Ei oska otseselt öelda, milles viga, aga mul oli kunagi näiteks nii, et panin "Task managerist" vahel kogemata mingi süsteemi protsessi kinni ja see lõi asjad tasakaalust välja. Vahel kadus ka heli ära selle tõttu. Aga siis oli ka nii, et resaga pani kõik oma protsessid uuesti käima ja heli oli tagasi.

        Kommentaar


          Ma nüüd esimese asjana uuendaks draiverid ära.

          Kommentaar


            On kellelgi aimu, miks mul ei lae nii chrome kui ka mozilla vahepeal mõndasid lehekülgi täielikult ära?
            Kõik jääb valgele taustale üksteise alla. Olen kustutanud pidevalt ajalugu ja küpsiseid ja mis iganes ära.
            Arvuti on ka uus. Mozilla jookseb tihti üldse kokku.
            Samuti kõik lehed mida ära ei lae, on mõlemas browseris samad.

            Kommentaar


              Mozilla on pask. Mingi viirusetõrje/muu programmi Interneti turvaja vms blokib?

              Kommentaar


                Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                Mozilla on pask. Mingi viirusetõrje/muu programmi Interneti turvaja vms blokib?
                Ei kujuta ettegi, sest need leheküljged vahepeal töötavad.

                Kommentaar


                  Sitt internet?

                  Kommentaar


                    ei. . .

                    Kommentaar


                      Mul muidu sama teema olnud. Tulenest sellest, et nett tõmbab korraks aeglaseks. peale refreshi on kõik ilus tore.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Mul muidu sama teema olnud. Tulenest sellest, et nett tõmbab korraks aeglaseks. peale refreshi on kõik ilus tore.
                        Mul ei piisa refreshist ka. peamised lehed kus see jama esineb on soccerneti foorum. soccerneti kodukale läheb ilusti, aga kohe kui foorumile vajutan, ei lae ära.
                        Triobeti ja facebookiga sama keiss.

                        Kommentaar


                          Niisiis, mul oleks tarvis üsna universaalset video converterit, millega eelkõige teisendada .mts ja .avi formaate .mov-iks. Põhilised töötlustööriistad oleks ka teretulnud. Peaks olema lihte, mugav ja mitte meeletult kallis. Google leiab neid muidugi sadu erinevaid, aga enamus reviewsid paistab olevat samade tegelaste kirjutatud, nii et eelistaksin kellegi isiklikku kogemust.
                          Jube Tige Kala

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Miq Vaata postitust
                            Niisiis, mul oleks tarvis üsna universaalset video converterit, millega eelkõige teisendada .mts ja .avi formaate .mov-iks. Põhilised töötlustööriistad oleks ka teretulnud. Peaks olema lihte, mugav ja mitte meeletult kallis. Google leiab neid muidugi sadu erinevaid, aga enamus reviewsid paistab olevat samade tegelaste kirjutatud, nii et eelistaksin kellegi isiklikku kogemust.
                            Ise kasutan any video converterit, aga noh see ei tohiks vabavaras olla

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Ise kasutan any video converterit, aga noh see ei tohiks vabavaras olla
                              Zänkz! Mul ajab isegi selle vabavaraline versioon asja väga edukalt ära.
                              Jube Tige Kala

                              Kommentaar


                                Kui teil oleks ~270€ siis, mis arvuti te ostaks? Uus või kasutatud? (võib olla nii läppar kui monitor + protsessor)

                                hea oleks, kui võimaldaks laadida ~30 embedded youtube videot ühel lehel ilma, et kokku jookseb. saaks wordpressi näppida ilma tilti ajavate mõttepausideta. saaks tumblris surfata tilti ajamata. ehk isegi videotöötlus programme proovida.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X