320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No kui tõesti ainult kaabli vahetus oli, siis kahtlen sügavalt, et restart siin mingit rolli mängis. Ehk on sul seal mingi füüsiline viga ikkagi sees ja väike kaabli vahe - üks annab ühendust ja teine mitte.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Kas keegi suudab leida "varjatud pildi mängule" source code'i? Et pilt on kaetud ja ruutudele vajutades hakkad seda avama. Javascript või mõni veebikeel võiks olla, aitäh!

      Kommentaar


        Panen laadija taha, võtan aku ära (et äkki akus asi), üritan arvutit käivitada ning miskit ei juhtu. Veider hais ka üleval (nagu miskit oleks läbi kärsanud) - toiteplokk läbi?

        Kuigi aku taha pannes läheb arvuti tööle jne, lihtsalt laadida ei saa. Parandusse minek?
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Panen laadija taha, võtan aku ära (et äkki akus asi), üritan arvutit käivitada ning miskit ei juhtu. Veider hais ka üleval (nagu miskit oleks läbi kärsanud) - toiteplokk läbi?

          Kuigi aku taha pannes läheb arvuti tööle jne, lihtsalt laadida ei saa. Parandusse minek?
          Ilmselgelt kui suits välja tuleb
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Suitsu ei näinud.

            Laadija ots ja aku tagune haisevad.
            slimm.ee

            Kommentaar


              Ega keegi ei oska öelda kas SATA III HDD kõvaketas toimib SATA II emaplaadil?
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Kas kellelgi on olnud sellist probleemi, et iga kord arvutit käivitades või kasvõi sleepi pealt käima pannes ei liigu ekraanil hiir. Peale seda kui hiire juhe usb august välja ja sisse panna hakkab hiir tööle. Enda arust on hiire kõige uuemad driverid arvutis olemas. Kus see kala peidus võiks olla? Op süsteemiks win7 hetkel.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                  Ega keegi ei oska öelda kas SATA III HDD kõvaketas toimib SATA II emaplaadil?
                  Ikka toimib, lihtsalt kiirused pole need.

                  Kommentaar


                    youtube ja opera. Probleem selles, et ootamatult youtube näeb välja nagu oleks aasta jälle 1995. Lisaks ei saa videosid vaadata. Arvutile restart tehtud, brauser uuendatud, flash uuendatud, cache/cookied puhastatud. Ideid?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      youtube ja opera. Probleem selles, et ootamatult youtube näeb välja nagu oleks aasta jälle 1995. Lisaks ei saa videosid vaadata. Arvutile restart tehtud, brauser uuendatud, flash uuendatud, cache/cookied puhastatud. Ideid?

                      Mul oli täna firefoxiga sama lugu. Ei hakanud kukalt kratsima miks. Mingi link toredate piltide all. Mõnu poolt postitatud vist.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Mul oli täna firefoxiga sama lugu. Ei hakanud kukalt kratsima miks. Mingi link toredate piltide all. Mõnu poolt postitatud vist.
                        Lahendus on disable adblock. Ilmselt mingi uuendus keeras asja tuksi.

                        Kommentaar


                          Kes endale Windows 10 kohe kindlalt ei taha siis vaadake seda http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=667229
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Probleem. Mul on kodus Elioni wifiga internet. Ruuter aga on paraku 1. korrusel ja mu enda tuba on 2. korrusel. Mujal majas on täiesti okei levi, minu toas ulatub levi kuni kahe pulgani. Mis tegema peaksin? Lisaruuteri paigaldama või on abi ka neist wifi leviala laiendajatest/võimenditest?
                            Algselt postitas Plechazunga
                            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                            Hmm, that didn't really work.

                            Kommentaar


                              Ruuterit lihtsalt ümber tõsta ei anna? Või vea kaabel enda tuppa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                                Probleem. Mul on kodus Elioni wifiga internet. Ruuter aga on paraku 1. korrusel ja mu enda tuba on 2. korrusel. Mujal majas on täiesti okei levi, minu toas ulatub levi kuni kahe pulgani. Mis tegema peaksin? Lisaruuteri paigaldama või on abi ka neist wifi leviala laiendajatest/võimenditest?
                                Mul täpselt sama mure, mõtlesin ka millalgi siit abi küsida. Ruuter 1. korrusel maja ühes otsas (kust Elioni kaabel sisse tuleb), magamistuba 2. korrusel maja teises otsas. Wifi levi 1-2 pulka. Striime ei anna vaadata.

                                WiFi leviala laiendajad - Kompaktne WiFi võrgu laiendaja Lihtne paigaldada & kasutada Kuni 300 Mbps andmeedastus 2 integreeritud antenni LED indikaator


                                Leidsin, et selline aparaat võiks aidata. Pistaksin täpselt "ruuteritoa" kohal olevas toas pistikusse, sealt ta siis laiendaks wifi ala loodetavasti kogu teise korruse ulatuses.

                                On kellelgi ehk kasutuses selline vidin, kas funkab ka?

                                edit: pikem tutvustus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X