320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arvutiabi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ühendan läpaka HDMI kaabliga teleka taha, et muusikat kuulata. Kui ainult muusika (Winamp, Spotify jne) mängib, siis ca 5-10 pärast HDMI ühendus justkui katkeb, st heli enam läbi teleka ei tule ja tuleb ainult arvutist. Samas kui ma vaatan videot (Youtube, BS player jne), siis ühendus ei hangu. Ehk siis kust või mis sätteid ma käperdama peaks, et ainult heli kuulates ühendus ei katkeks?
    308

    Kommentaar


      Läppar töötab aku pealt? Kui jah, siis vaata seaded üle - kuidas arvuti aku pealt tööd tehes käitub.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Pullib ka siis kui kaabel taga. Aga eks proovin käperdada
        308

        Kommentaar


          Kas keegi siinsest rahvast oskab öelda, kuidas ma saan omale Microsoft Office 2013 (word jne) tasuta?
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Ei oska.

            Küsimus endalgi: chromes oli backspace enne ka tagasi nupu eest. Nüüd nõuab alt+vasak nool kombot. Kas seda käsitsi muuta saab kuidagi? Guugle järgi nagu ei saa.

            Kommentaar


              Algselt postitas billybob Vaata postitust
              Ei oska.

              Küsimus endalgi: chromes oli backspace enne ka tagasi nupu eest. Nüüd nõuab alt+vasak nool kombot. Kas seda käsitsi muuta saab kuidagi? Guugle järgi nagu ei saa.

              Kommentaar


                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                Kas keegi siinsest rahvast oskab öelda, kuidas ma saan omale Microsoft Office 2013 (word jne) tasuta?
                Peab just 2013 olema?
                O365 on nt õpilastele (sh. üliõpilastele) tasuta. Kui ise ei õpi, siis keegi lähikondlane vast ikka.

                Kommentaar


                  Mina tänan, töötab ilusti kenasti

                  Kommentaar


                    Tere.

                    Minu elu halvim ost hukkus hiljaaegu. Nüüd oleks tarvis uus ja natuke parem teha.

                    Läpakas, kaasaskandmismugavus pole tähtis. Mänge ei mängi, samas pokkeri sendimänge teinekord multilaudlen, nii et silmasõbralik ekraan võiks ikka olla. Audiot ja videot aeg-ajalt salvestan ja töötlen. Põhiaur oleks jalka/netflix/youtube/niisama brausimine. Edev aku pole tähtis, aga paar tundi võiks ühe täiega ikka kesta. Mälu suurus ei kaalu kiirust üles, nii et enamvähem ssd oleks cool. Hinnavahemik on 1-1,2k euri. Rohkemat ei suuda.

                    Üks soovitus, mille sain oli http://www.hinnavaatlus.ee/products/...rvutid/767719/

                    On see aktseptaabel? On paremaid soovitusi? On täpsustavaid küsimusi? Iga abistav sõna teretulnud on. Uus sõber peaks mind eelduste kohaselt ikka paar head aastat saatma. Ei taha kiirustatud ületürbli ostu teha nagu eelmisega.
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                      Tere.

                      Minu elu halvim ost hukkus hiljaaegu. Nüüd oleks tarvis uus ja natuke parem teha.

                      Läpakas, kaasaskandmismugavus pole tähtis. Mänge ei mängi, samas pokkeri sendimänge teinekord multilaudlen, nii et silmasõbralik ekraan võiks ikka olla. Audiot ja videot aeg-ajalt salvestan ja töötlen. Põhiaur oleks jalka/netflix/youtube/niisama brausimine. Edev aku pole tähtis, aga paar tundi võiks ühe täiega ikka kesta. Mälu suurus ei kaalu kiirust üles, nii et enamvähem ssd oleks cool. Hinnavahemik on 1-1,2k euri. Rohkemat ei suuda.

                      Üks soovitus, mille sain oli http://www.hinnavaatlus.ee/products/...rvutid/767719/

                      On see aktseptaabel? On paremaid soovitusi? On täpsustavaid küsimusi? Iga abistav sõna teretulnud on. Uus sõber peaks mind eelduste kohaselt ikka paar head aastat saatma. Ei taha kiirustatud ületürbli ostu teha nagu eelmisega.
                      Kui kaasaskandmismugavus pole oluline, siis oletan, et sa sellega kusagil kesklinnas kohvitamas ei käi. Seega, miks sa piinad ennast 15tollise ekraaniga?
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        On mingi põhjus miks ilma Windowsita osta tahad?
                        www.playmaker.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Kas keegi siinsest rahvast oskab öelda, kuidas ma saan omale Microsoft Office 2013 (word jne) tasuta?
                          Tasuta saad kui tirid omale installi faili ning leiad pereliikme või sõbra, kes on nii lahke, et jagab sinuga litsensivõtit.
                          Odavalt leidub siit: https://osta-ee.postimees.ee/office-...ml?_src=search antud keskkonnas on ka teine, natuke odavam vastav toode aga odavama variandi puhul on tegemist OEM ehk arvutiga kaasas käiva litsensiga, mille kasutusele võtmisel või kasutamisel võib esineda probleeme.

                          Kommentaar


                            Raha tõesti nii palju jalaga segada? Saad 600ga poest ennast rahuldava läpaka.

                            Kommentaar


                              Eeldasin, et ei vaja täpsustust, aga tundub, et siiski. Kui ma tunneks ennast arvutite maailmas mugavalt, siis ma siia küsima ei tuleks. Seega muudetud sõnastuses 'miks sa nii loll oled?' küsimused ei ole väga abiks.

                              Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                              Kui kaasaskandmismugavus pole oluline, siis oletan, et sa sellega kusagil kesklinnas kohvitamas ei käi. Seega, miks sa piinad ennast 15tollise ekraaniga?
                              ?

                              Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                              On mingi põhjus miks ilma Windowsita osta tahad?
                              Hea tähelepanek, jäi selles numbrirägastikus sootuks märkamata. Ei pea ületamatuks probleemiks tho.

                              Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                              Raha tõesti nii palju jalaga segada? Saad 600ga poest ennast rahuldava läpaka.
                              Ei ole, sugugi mitte. Aga raha teenib tagasi, tarbetu venimise, friizimise, kiilumise või paranduses käimiste peale kulunud aega mitte. Kui pisut kõrgem hind aitab seda vähendada, sobib.

                              Toodud näitesse ei maksa liiga palju kinni jääda. Sain selle inimeselt, keda mul pole põhjust mitte usaldada. Aga mitu pead on mitu pead. Küsimus oligi selles, et kas on okei variant või on küsitavusi, mida ma ei märka ja on paremaid variante. Küsitavusi näikse leitavat küll, paremaid variante not so much.

                              Tänan vastukaja eest muidugi.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Otsi internetist a la "best laptop 2016" vms ja vali vastavalt enda kriteeriumitele, mida ise tead ja vajalikuks pead välja mõned n.ö parimad isendid. Otsi, kes Eestis antud raale müüb/müüvad. Vaata, et protsessor oleks vähemalt i5, soovitavalt i7. Vaata, et ketas oleks SSD ja vähemalt 256 GB. Vaata, et mälu oleks 8 GB. Vaata, et Chelsea mängude vaatamine on lubatud.

                                Kõige tähtsam - tee selgeks järelteeninduse võlud ja valud. Kui peaks mingi jama juhtuma, kas saad kiirelt abi? Kas raal on vaja Hiina tehasesse remonti saata? Kas müüja on müüdava arvuti firma ametlik partner? Kas Chelsea toetajaid teenindatakse?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X