320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kihlveokontor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
    Teeme ära. Mis panused?
    25 E paysafecard. Kui kumbki mängijatest jaanuaris lahkub või pikalt vigastada saab, siis loeme panuse kehtetuks. Sobib?

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      25 E paysafecard. Kui kumbki mängijatest jaanuaris lahkub või pikalt vigastada saab, siis loeme panuse kehtetuks. Sobib?
      Diil, panus lukus

      Kommentaar


        Aeg arveid klaarida, budu!

        Algselt postitas football2u Vaata postitust
        Vaadates Premium liiga teema ennustusi, siis kas tõesti keegi tõsimeeli julgeks minuga kihla vedada, et Kalju ei lõpeta esikolmikus?
        Algselt postitas budu Vaata postitust
        Võtan selle ka vastu!
        Algselt postitas football2u Vaata postitust
        Loco. Kasti peale?
        Algselt postitas budu Vaata postitust
        Kast õltsi võitja valikul! Krdi kergelt ikka mõni mees oma õlledest loobub
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Ma ootan ka budult oma kaste siiani ☺
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Tellida ei saa sa midagi, saad seda, mida antakse. Ja järgi tuled ise. Võimalik, et see võib toimuda ka mingil koosviibimisel või nt NBA vaatamisel. Postiga küll saatma ei hakka ja raha ka sulle ei anna, kulutad veel millelegi ebavajalikule.
            Aastalõpukal oled millalgi Kalevi hallis ka?

            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Amos on kõigile siin foorumis võlgu. Tont on.

            Budulojus, millal ma oma õllekaste näen?
            Ma saan aru, et Amos hakkas Seppelä lasteosakonna modelliks ja ema võttis pojal interneti ära, aga budukas, mis värk on? Mitu aastat ma neid kaste ootama pean? Aastalõputurniirile tuled?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Tuli meelde ja panen kirja. Meil oli Marv'iga mingi diil. Marv Arvas et Ancelotti läheb enne Interisse kui Romasse. sixpack harilikku eesti massitoodangut vahele. Jääme ootama.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Marv Arvas et Ancelotti läheb enne Interisse ...
                selline (tõenäoliselt) ebaadekvaatses seisundis panustatud roppus oleks aumehelik tühistada.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  tead ma olen suga täiesti nõus

                  Kommentaar


                    savi see, ma tunnistaja
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      mul raha ja viskide peale juba betid tehtud. mõnusaks hiliskevadiseks õhtuks kulus aga mõned õlud ära. 20 budweiserit tlnas kohaletoomisega (0,33 klaasist) võin panna küll, et ei tottenham ega liverpool lõpeta manust eespool. Kui üks lõpetab, siis ma luuser.
                      Lukus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Lukus
                        Sack lvg. kalliks läheb see hooaeg

                        Kommentaar


                          Pakun, et Leicester ei lõpeta hooaega esinelikus ehk ei saa CL-i kohta. Ütleme näiteks 20€. Who's in?
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Muidugi ei saa.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              omavahelised + Rooney/Kane ja 25-25 minu poolest. samad reeglid mis mullugi.
                              Kas lahendame ära või ootame Rooney come-backi? Kui lahendame, siis Lastekaitseliidu andmed sul peaks juba olema.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Kas lahendame ära või ootame Rooney come-backi? Kui lahendame, siis Lastekaitseliidu andmed sul peaks juba olema.
                                Kiire kalkull näitas, et vaja oleks kuue vooruga 15 kotti ja siis saab samale pulgale. Viimase 15 liigavärava löömiseks härral kulus napid 430 päeva, seega siit ta läks.

                                (iga aastaga süveneb tunne, et järgmine annetus tuleks teha vaimnetervis.ee, sest kunagi ringiga oma raha juurde tagasi jne)
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X