320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
    NK Maribor - Rubin Kazan (Away Team Total Goals Over/Under) (Under/Over: 1.5) over over 2.20 Won
    Red Bull Salzburg - IF Elfsborg (Halftime result) (1X2) 1 2.20 Won
    FC St. Gallen - Kuban Krasnodar (Halftime result) (1X2) X 1.75 Won
    Valencia - Swansea (Away Team Total Goals Over/Under) (Under/Over: 2.5) over 2.45 Pending

    koef kokku 20.75
    Mul ka .
    cmon swansea.
    No ma proovin ka seda swansea over 2,5 koef 3,75 lives

    Kommentaar


      Algselt postitas tarretis Vaata postitust
      No ma proovin ka seda swansea over 2,5 koef 3,75 lives
      Võta heaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
        Võta heaks.

        Kommentaar


          22:05 mängudeks on tehtud
          Sheriffi võit 2,85
          Freiburg 1,8
          Betis 1,8

          Kokku 9,23.

          Kommentaar


            Sevilla 1.8
            Betis 2,05
            Trabzonspor 2,20

            konf 8 livebet

            Kommentaar


              Steaua - Chelsea 2 @ 1,80. Ilmselt koefitsient homseks kukub.

              Chelseal selg vastu seina ning siit on neil vaja 3 punkti võtta. Bukaresti põrgus on ilmselt kõigil raske mängida, aga ei usu et rumeenlastele piisavalt kvaliteeti on, et siin midagi korralda. Kõlakate järgi peaks Mata alustama, kes peale sisse tulekut Spursi vastu Chelseal mängu käima tõmbas pärast mannetut esimest poolaega. Arvan, et sellise koefiga tasub küll proovida.
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                FC Porto- Atletico Madrid, both scores @ 1,82
                Liiga raske ette kujutada, et kumbki neist meeskondadest ei suudaks mängus väravat lüüa.
                Steaua-Chelsea, 2 @1,78
                eelkõneleja seletas ilusti lahti
                Arsenal-Napoli, 1 @ 2,00
                Olen küll ainult ühte Napoli mängu lõppu näinud ja seda Sassouli vastu, kus nad ei suutnud korralikku survetki lõpus luua, nii et ei ole väga neisse usku.
                Dortmund- Marseille, both scores @1,85
                see, et dortmund mitu väravat lööb, selles ei ole kahtlust aga kas marseille ka suudab?
                Plaanis on teha 2 piletit, 2 mängu omavahel siduda.
                Avaldage aga arvamust

                Kommentaar


                  19.00 Zenit - Austria Vienna
                  Zenit to win both halves @2,65

                  Austrial on 5 põhimeest puudu, sellest kvartettist vaieldamatult nõrgim võistkond ja igal võistkonnal on eesmärgiks 6 punkti nende vastu ära võtta. Alguses oli suur isu võtta igasugune händicap, kuid siis ma mõtlesin ühe asja peale.

                  Kui ma võtan mingi ulmehändikäpi ja saan lõpuks koefitsendiks mingisugune 2,3, siis on see ikka üks riskantne ettevõtmine küll. Aga Austria läheb ju iga hinna eest oma väravat kaitsma ja see on täpselt sedatüüpi võistkond, kes jääb võitlema ka pärast 1-0 ja 2-0 väravat, seega tahtsin ma pigem Zenidi väravatele panustada. Niisama Zenit over on ka veidi kahtlane, piisab ju tegelikult 2-0-st ja sel juhul väravad mõlemal poolajal tundub päris hea panus. Aga samas, ma ei näe Austriat eriti skoorimas, seega sealt tulenebki selline imelik panus.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    19.00 CSKA - Viktoria Plzen
                    1st Half goals under 1,0 @1,93

                    Mida teie teeksite, kui viimased 3 teie mängu lõppeksid üldseisuga 0-8 ning esitus on lihtsalt katastroofiline. Ma arvan, et õige oleks, kui CSKA ei läheks täna tormama. Mõelge ise, kui nad seekord jälle esimestena värava lasevad, siis võib nende olukord põhimõtteliselt õvimatuks muutuda. Pigem alustatakse ettevaatlikult ja seekord üritatakse mängu käima saada.

                    Ega Plzen ka kuhugi tormama ei lähe. Nad saavad väga hästi aru, et edasi nad siit ei saa ning ainuke variant on Euroopa Liiga pääse ning sinna pääsmiseks ei tohi KAOTADA täna. Muidugi super, kui saaks võita, aga kaitsetöö on oluline. Ja vaadates CSKA viimaseid mänge, siis organiseeritud kaitse on väga oluline.

                    Underid on siin mängud väga meelitavad, aga veelgi suuremas kindluseks valisin ma esimese poolaja, mis võib vabalt ka 0-0 lõppeda.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      19.00 Anzhi - Tottenham
                      Tottenham AH -1 @1,60

                      Anzhi ei ole enam tippvõistkond. Mängijad, kes seal koosseisus on, veavad vaevalt välja püsimajäämisvõitlust Venemaa kõrgliigas. Ja kuna Villas-Boas võtab üldjuhul Euroopa Liigat tõsiselt, siis arvestades võistkonna klassivahet, ei tohiks Tottenhamil mingeid probleeme tekkida siin mängus.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Genk 1.8, Standard 2.2, Sheriff 2.6, Dnipro 2.0, Swansea 1.4. Üks neist läheb täppi!

                        Kommentaar


                          18.30 PK-35 - Burmingham Ladies
                          Birmingham AH -1 @1,90

                          Naiste Meistrite Liiga. Põnevust jagub. Kahjuks võtavad favoriidid siin 95% tõenäosusega oma väga kergelt. Inglise liiga on väga palju tugevam Soome omast. PK-35 juba näitas eelmine hooaeg, kuidas nad Euroopas mängivad, see aasta ei tohiks olla parem.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            21.45 Porto - Zenit
                            Zenit AH +1 @1,83

                            Sisuliselt tähendavad see ning järgmine nende võistkondade omavahelised mängud teise koha peale võitlust. Tegelikult on see play-off. Teades Spallettit, siis avanema Zenit ei lähe ning jäädakse oma ründemängijate meisterlikkusele lootma. Teades Portot, tegu on väga vastiku võistkonnaga, kes paneb tsoonid kinni ja ruumi ei anna. Ilmselt sellest mängust palju väravaid ei tule ning suure tõenäosusega otsustab ehk 1 värav kõike. Kuid minu meelest Zenit tundub siin kõvasti allahinnatud.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              CSKA Moscow - Manchester City 5.35 3.75 1.65 - miks cityl nii suur koef, on täiesti arusaamatu. CSKA on mõõnas, triivib mööda merepõhja... vb võiks isegi city fh wini ka panna, kuid seda peab vaatama live'is.

                              Galatasaray - FC København 1.49 4.20 6.65 - veidi kahtlane paar. kobenhagen võib isegi üllatada. live'is kaasa mängida kõige arukam, näeb kuhu poole mäng kaldub.

                              RSC Anderlecht - Paris Saint-Germain 7.60 4.35 1.43 - PSG. Benficale tehti pähe 3:0 ja RSC sai omakorda Ben pähe 2:0

                              Bayer Leverkusen - Shakhtar Donetsk 1.95 3.55 3.75 - pigem Leverkusen, võib ka viik tulla...

                              Bayern München - FC Viktoria Plzen 1.06 9.60 31.00 - fh win bayern ehk? kuid kui koefid nii väiksed, siis pole üldse mõttekas mängida kaasa.

                              Real Madrid - Juventus 1.60 3.95 5.50 - kodus võtavad vast reali poisid oma. kuigi mõl vorm on kohati kõikuv, Galaga 2:2 viik ja viimane kaotus 4:2 (juhiti 2:0 esialgu) ühel ja real oskab väravaid sisse imeda. ka live'is kaasa mängida pigem.

                              Manchester United - Real Sociedad 1.52 4.00 6.55 - arvestades praegust manu olukorda, siis suht arukas on nende vastu mängia. nt BTTS vms. päris soc võidu peale ei läheks.

                              Benfica - Olympiakos 1.72 3.60 5.00 - ei oska midagi arvata

                              Kommentaar


                                21.45 Manchester United - Real Sociedad
                                Manchester United AH -1 @1,92

                                Kõik räägivad MU olukorrast ja kui halvasti nad ikka mängivad jne. Keegi ei räägi Real Sociedadist. Jah nad võitsid viimases voorus Valencia, aga sellepärast ma neid küll õhku ei tõstaks. Tegu on siiski suhteliselt kogenematu võistkonnaga ja Old Traffordil ei saa kellelgi lihtne olema. Minu arust on antud koefitsent seekord väärt proovimist ja kuigi Sociedadile meeldib tugevate vastu mängida, tuleb klassivahe suurejooneliselt välja.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X