320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Drogba to score @ 3, võib ju

    lisaks vaatasin et nurgalöögid ja kollased kaardid kõik pakkuvad mõlemas mängus häid koefe, nt Galatasaray kollased kaardid >2,5(1.9) või dortmundi mäng nurgalööke >10,5(1.9), kindlasti valib ka nende seast midagi

    Kommentaar


      #47
      Borussia Dortmund - Malaga (Alla/Üle : 3.5) 1,47 alla, mis arvate ?

      Või mingeid muid väikse riskiga panuseid kombosse ?

      Kommentaar


        #48
        Ise proovin Galatasaray +0,5,+1 2.0 @bet365
        Aydin Yilmaz (väravalööja) 6.50 @bet365

        Kommentaar


          #49
          Drogba lõi värava 3.00, Galatasaray lõi kolmanda värava 3.75, Ronaldo lõi värava 1.80... eile läks päris hästi

          Kommentaar


            #50
            Kuna eile läks hästi siis täna proovib midagi uut.
            Mõlemas mängus 1 HT >1,5(keskmine koef 2,4,vähemalt hommikul oli)

            Kommentaar


              #51
              Mul on üks random away mängude kombo täppi minemas, kuid nagu alati nende hullude combodega, läheb vähemalt 1 kindlalt mööda. Chelseal on pühapäeval FA Cup poolfinaal City vastu, ning Benitez annab mõnele põhimehele kindlalt puhkust. Chelsea võitis esimese mängu 3:1 seega nad ei pea võitma, et edasi pääseda. Bet365 annab viigi väärtuseks 3.4, sellise hinna juures võib sinna mõned eurid panna küll.

              Kommentaar


                #52
                kõigil, kes aimasid ära, et kassai vilistama tuleb CL poolfinaali, läks õnneks. muidu võis küll Barca peale panustamine täieliku idiootsusena tunduda, aga pärast sellist valikut on nende koef igas kontoris märkimisväärselt alanenud
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  #53
                  21:45 Barcelona - Bayern Munich...3.80 Paddy Power....Messi pingil+Barcal veel paar põhimeest vigastatud. Veel sobivad betid oleks X2 ja both teams to score.

                  Kommentaar


                    #54
                    Bayern -1 on 6,25 triobetis.. mina lähen selle peale.

                    Kommentaar


                      #55
                      Tänane soovitus: ärge overi peale panustage. Tean, et paljud mõtlevad kindlasti, et tuleb väravaid, aga reaalsus on see, et viimase kolme hooaja Dortmundi ja Bayerni omavahelistes mängudes (kui välja jätta Saksamaa Superkarikas, kus pinged on madalamad) on see 6 korda saavutamata jäänud ja ainult 2 korda ära tulnud (+ väga suure finaali pinge). Kontorid ootavadki seda, et kõik tulevad overi peale panustama ning see on ekstra madalamaks lükatud. Väärtust omaks see alles siis kui see oleks kõvasti üle 2. Under on aga üle 2 koefiga, kuid kui finaali tahad nautida, siis pigem mitte puutuda seda.

                      Küll tundub minule mõeldav Dortmund +0,75 või +0,5 või +1 liinid, kus koefid on okeid ja saaks õiget meeskonda toetadaka. Bayern on küll favoriit, aga Dortmundi puhul ei tohiks varem nähtu põhjal sama kapituleerumist juhtuda, mis teiste Bayerni vastastega.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #56
                        Proovin täna viiki ja/või Borussia tiitlivõitu

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas kardo Vaata postitust
                          Proovin täna viiki ja/või Borussia tiitlivõitu
                          Olen ka ise suure fakti ees, kas panna viigile või mitte. Koefitsendi(3.75 Triobet) järgi võiks isegi proovida, sest see on reaaalne. Sellel hooajal on kohtutud kaks korda, Allianzil võitis Bayern kaks mängu järjepanu, ülejäänud mängud on jäänud 1-1 viiki. Iseasi, kuidas Borussia närvid vastu peavad - nende jaoks kindlasti kõvasti suurem ja tähtsam mäng, kui Bayernile. Just mentaalselt.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust

                            Küll tundub minule mõeldav Dortmund +0,75 või +0,5 või +1 liinid, kus koefid on okeid ja saaks õiget meeskonda toetadaka. Bayern on küll favoriit, aga Dortmundi puhul ei tohiks varem nähtu põhjal sama kapituleerumist juhtuda, mis teiste Bayerni vastastega.
                            Ma soovitaksin ükskõik millist mängu panustades jätta isiklikud eelistused kõrvale. Seda"õiget" meeskonda saab toetada edukalt ka ilma panustamata.

                            Kommentaar


                              #59
                              Eem. Ma ei ole eriline Dortmundi poolehoidja ja hindan enda arvates üsna objektiivselt mõlema meeskonna võimalusi ja arvan, et kui kummagi poole peal väärtus on, siis pigem Dortmundi. Eriti kui Dortmund +1 (AH) on üle 1.50.

                              See ei tähenda, et ma arvan, et Dortmund on favoriit. Lihtsalt arvan, et 10 korda panustades võidaks pigem Dortmundi koefidega kui Bayerni omadega.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #60
                                Pigem tekitas segadust väljend ``õiget meeskonda``. Muusosas ei vaidle vastu üsna samadel seisukohtadel olen ka ise selle mängu suhtes

                                Kommentaar

                                Working...
                                X