320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koefitsiendi väärtus

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #31
  Algselt postitas alehis Vaata postitust
  ei tea, jah... ma olen ikkagi üsna selgel arvamusel, et bookied võtavad oma koefe täiesti lambist. eriti ainete all on veel need, kes laivis koefitsente muudavad (kui seda üldse manuaalselt tehakse). kui ikka Bundesligas on 4 väravat löödud ja mängida on veel 20 minutit, siis ainult maailma suurim idioot arvaks, et under 4.5 koef on 1.4 ja over 5.5 on 4.5. See on ju selge, et seal liigas pigem lüüakse sellisest seisust 6, mitte 4. ja noh, ma ei räägi ainult Eesti kontoritest, sest need on omadega niikuinii nii persse kukkunud, et kui natukenegi oma aju kasutad panustades, siis sul enam panuseid teha ei lasta.
  Ilmselt keegi ajas oddsid sassi. Ilmselgelt peaks olema over 4,5 koef 1,4 mitte under 4.5

  Kommentaar


   #32
   Siiski, Tanel ja Aramis, nüüd kui olen rahulikult selle teema uuesti üle lugenud, tundub, et Cannumanil oli õigus. Kuid hetkel pole ma kindel, kas see loogika lükkab ümber ka Taneli väärtusbetti kombo arvutuskäigu. Väga ei süvenenud sellesse hetkel.

   Kommentaar


    #33
    Kui panuses on märgitud over/under väravaid või Aasia händikäpp (AH), siis vaadake alati, mis number on koma järel.
    1. Kui see number on 5, siis kõige tüüpilisem panus.
    Näide1 over 2,5. Kui mängus on 3 väravat ja rohkem, siis panus võidab. Kui mängus on 2 ja vähem, siis panus kaotab.
    Näide2 AH -1,5. Kui vastav võistkond võidab 2 või enama väravaga, siis panus võidab, kui võidab 1 väravaga või ei võida üldse, siis panus kaotab.


    2. Kui on koma järel 0, siis konkreetse väravatehulga puhul raha tagastatakse.
    Näide1. Over 3,0. 2 või vähema värava puhul panus kaotab, täpselt 3 värava puhul panustatud raha tagastatakse (VOID). 4 või enama värava puhul panus võidab.
    Näide2. AH-1. Kui märgitud võistkond võidab 2 või enama väravaga, panus võidab. Kui võistkond võidab täpselt ühe väravaga, panus tagastatakse (VOID), kui võistkond ei võida, panus kaotab.


    3. Kui koma järel on kas 25 või 75, siis on tiba keerulisem.
    Näide1. Over 2,25. Kui mängus on 0 või 1 väravat, panus kaotab täielikult. Kui mängus on täpselt 2 väravat, siis pool panusest tagastatakse ning pool kaotab. Kui on 3 või enam väravat, on panus võitnud.
    Näide2. AH-2.25. Kui võistkond võidab 3 või enama väravaga, on panus võitnud. Kui võistkond võidab täpselt 2 väravaga, siis pool panusest tagastatakse ning pool kaotab. Kui võidab 1 väravaga või ei võida üldse, siis on panus kaotanud.
    Näide3. Over 2,75. Kui mängus on 4 või enam väravat, on panus võitnud. Kui mängus on täpselt 3 väravat, siis pool panusest tagastatakse ning pool panusest võidab. Kui mängus on 2 või vähem väravaid, siis panus kaotab täielikult.
    Näide4. AH-2,75. Kui võistkond võidab 4 või enama väravaga, siis on panus võitnud täielikult. Kui võistkond võidab täpselt 3 väravaga, siis pool panusest tagastatakse ning pool panusest võidab. Kui võistkond võidab 2 väravaga veel veel halvemini sellest, on panus täielikult kaotatud.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


     #34
     Üks asi, mida tasub alati tähele panna panuste AH -0,5 (ehk lihtsalt ühe tiimi võit) ja AH +0,5 ( ehk double chance) on see, et kuigi need panused olemuselt on identsed, siis tihti võib juhtuda, et nende koefitsiendite väärtused võivad vähekene erineda teineteisest.

     Näide Pinnacle lehelt võetuna. Kollane kast on Adelaide võit ja punane kast Adelaide -0,5 ehk täpselt sama panus. Mõlemad panused võidad, kui Adelaide võidab.     Sama keofitsientide erinevust võib ka bet365 näitel näha. +0,5 ja Wellington või Draw on täpselt identsed panused. Võidad, kui Wellington kas võidab või jääb viiki. Samas on näha väärtustes väike erinevus.
     Seega kontorid, kes pakuvad ka Asian Handicap võimalust, tuleb alati üle vaadata ka neile analoogsed standardpanused.
     Inter - ausaim klubi Itaalias.

     Kommentaar

     Working...
     X