320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hullem kui krt euroopa liiga...jalgpall ikka raske 3 võimalust tennis ja korvpall konkreetne üks võitja peab sinna oma skilli suunama

    Kommentaar


      Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
      Hullem kui krt euroopa liiga...jalgpall ikka raske 3 võimalust tennis ja korvpall konkreetne üks võitja peab sinna oma skilli suunama
      See tähendab seda, et peab rohkem tööd tegema selle nimel, et võita.

      Kommentaar


        12.30 (vähem kui tunni aja pärast!) CSKA Moskva - Torpedo Moskva
        Under 3,0 @1,82

        Mäng toimub töönädal keskel, tööpäeva keskel, Moskvast väljas, kunstmuru peal. Ma veel ei tea koosseise aga sel ajal kui ma kirjutan nad loodetavasti ilmuvad. Ühe sõnaga see on juba organisaatorite poolt sisuliselt mõttetuks mänguks tembeldatud. Ja ma ei näe mitte ühtegi põhjust, miks peaks CSKA ülimalt tõmblema see mäng. Nende 3 järgmist mängu on Zenit, MCity, Dinamo. Siit ma tuletan lihtsalt loogiliselt seda, et CSKA-l ei ole ülimat motivatsiooni siin jõudu raisata.
        Vaatame nende vastast Torpedot. Torpedo koosneb üldjuhul staarvõistkondade jäänustest (K. Kombarov, Bilyaletdinov). Võistkond ei ole eriti ründava jalgpalliga, pigem hoitakse kaitset. Usun, et nende jaoks on karikamäng tähtis ja nad tahavad, vähemalt püüavad, siis edasi minna. CSKA vastu aitab aga eelkõige keskendumine kaitsemängule.
        Igatahes arvestades kõiki välistegureid tuleb suure tõenäosusega päris kuiv mäng.

        Niisiis koosseise ma veel ei tea, aga on teada, et CSKA algkooseisust puuduvad Doumbia, Moussa ning Natcho.

        EDIT! CSKA on rüdnefaasis täna: Tosic, Milanov, Dzagoev, Efremov, Bazeljuk. Iseenesest nii ma arvasingi.

        EDIT2! 1,7 eurot panustan väravatele mängus Inter - Sampdoria; Cagliari - Milan.

        EDIT3! 2-0 CSKA-le.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          ja bet oli 15 mindiga üle lastud...uus analüüs raha vaja tagasi teenida

          Kommentaar


            Interiga läks väga napilt.

            Kommentaar


              Täna mingi kuldkalake ka on peidus kuskil v?

              Kommentaar


                Nädala alguses küsis kasutaja bubbles "autsaiderite" analüüsi kohta. Ma ütlen ausalt, et minu meelest on veel vara. Ma arvan, et 2-3 sellist random nädalavahetust veel ja siis ma hakkan terasid sõkaldest eraldama. Pealegi pole praegu eriti analüüsiks aega ja viitsimist. Siiski kolme nädala baasil on võimatu mingeid kaugeleulatuvaid järeldusi teha.

                Natuke tänasest päevast:

                18.00 Krasnodar - Krylya Sovetov
                Krasnodar over 1,5 @1,60

                Täna mängin veidi tagasihoidlikku panust. Krasnodari treener ütles välja, et mängitakse põhikoosseisuga, minnakse motiveeritult ja tahetakse edasi minna. Krasnodari võistkond on Samara esindusvõistkonnast hetkel peajagu üle ja kui Samara poisid lasevad Sakhalini käest 3 väravat, siis võib ka motiveeritud Krasnodar neile 2 lüüa.

                Ja nüüd kõige tähtsam uudis.
                Projektist "panustame väravatele kahes mängus" lisan mina võimaluse kaasa mängida ja Optibet lisab võimaluse ka auhindu võita!

                Nimelt me kõik mõistame, et kuigi tõenäosus iga päev võita sellise strateegiaga on suur, on tõenäosus, et hea seeria lõppeb, väga suur. Ühel hetkel satun ma 0-0 mängu peale nii või naa. Niisiis mäng ise on lihtne. Ma jätkan siia postitamast need 2 mängu, mida ma igapäevaselt valin. Igal foorumlasel on võimalik ennustada 1 kord päeva, millal see seeria lõppeb. See, kes õigel päeval ütleb, et seeria lõppeb, saab 50- eurose kinkekaardi panustamisrahaga Optibetis.

                Niisiis mängu reeglid:
                1. Osaleda saavad kasutajad, kellel on vähemalt 50 postitust soccerneti foorumis (libakontode vastu mingikski kaitseks).
                2. Igaüks saab ennustada vaid ühe korra. Kui täna keegi teist kirjutab, et seeria lõppeb täna, siis seeria jätkumise puhul on ta mängust väljas.
                3. Iga päev saab pakkuda seerialõppu vaid üks inimene. See tähendab, kes ees- see mees. Kui homme hommikul kasutaja X teeb ennustuse seerialõppemise kohta, siis auhinnaloosis läheb ainult tema ennustus kirja. Teiste postitused sel teemal lähevad kirja vaid oletustena.
                4. Ennustada saab niikaua, kuni 1. mäng järjekorras ei ole veel alanud.
                5. Auhinnad: võitja saab siis juba varem mainitud 50- eurose kinkekaardi Optibetist. Nö 2. ja 3. koht (need 2, kes enne võitjat pakkusid) saavad Optibeti logoga saunalina.
                6. Seda peaks ka mainima, et panustamisraha saavad kasutada need, kellel kas on Optibeti konto või pärast võitu tehakse sinna konto. Ja teadagi alla 18-aastased isikud ei saa endale seda kontot teha. Kui võitjaks peaks osutuma alaealine kasutaja, siis läheb temale saunalina ning temast järgmisele kinkekaart.
                7. Kuidas see siis toimuma peaks? Tänased mängud, mille peale 1,87 eurot läksid, on Krasnodar - Krylja Sovetov; Legia - Pogon. Kui sina arvad, et üks neist kahest lõppeb seisuga 0-0, siis kirjuta see siia teemasse. Kui keegi jõuab sinust ette, siis pead lootma, et seeria jätkub ning tuleb sinu päev.

                Laseme aga käia.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Täna on see päev, kui üks mäng lõppeb! 0-0

                  Edit: Esimene mäng kül ei lõppenud. Aga poola Karikas jääb 0-0

                  Kommentaar


                    Hilja kirjutad , ei lähe arvesse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                      Täna on see päev, kui üks mäng lõppeb! 0-0

                      Edit: Esimene mäng kül ei lõppenud. Aga poola Karikas jääb 0-0
                      Ei jää, Pogon juhib juba 17 minutil 1:0.

                      Kommentaar


                        Krasnodar lõi muidugi vaid 2 väravat. Aga see selleks.

                        Praegu, meie väravatesaju mängu esimeses voorus langetan ma põhimõttelise otsuse. Kuna reegel 4. ütleb, et ennustada saab niikaua, kuni 1. mäng ei ole veel alanud, läheb Zigmaisteri ennustuskatse annulleerimisele ning loetakse, kui arvamuse avaldamist. See on tegelikult härrale hea uudis, kuna ta saab veel kord proovida kunagi, millal ise õigeks peab. Kui saab loomulikult. Edaspidi üritan mängud muidugi varem üles panna. Täna läks lihtsalt aega Optibetiga kirjavahetusele ning sellest tulenevalt postitasin vaata et viimasel hetkel.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Krasnodar lõi muidugi vaid 2 väravat. Aga see selleks.
                          Loomulikult lõi Krasnodar 1 värava, mitte 2. Panus ei mänginud.

                          Aga tänased Optibeti väravasaju mängud, millele panustasin 2,06 eurot on: Monaco - Reims; Atletico GO - Vila Nova.

                          Esimene mäng algab kell 21.30.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            täna lõpeb

                            Kommentaar


                              Kasutaja lauri 432 postitused Optibeti väravasaju konkursi raames hakkavad arvesse minema, kui postituste hulk ületab 50 piiri.
                              Täna saab endiselt seerialõppu ennustada kuni kella 21.30-ni.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Monaco - Reims jääb 0:0

                                Kommentaar

                                Working...
                                X