320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Marathoni oddsid:

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust
      kas ma saan õigesti aru, et sa panustad Reali kuivale jäämisele? või on mingi trikk seal taga? võõrsilmeeskonna väravad normaalajal alla 0,5 on näiteks PAFis koefiga 3,5 praegu.
      Ma panustan Real Madridi kuivale jäämisele. Kuid kui Real Madrid peaks siiski lööma 1 värava, siis saan raha tagasi. Kui Real lööb 2 või enam, noh siis panin mööda. Lihtne.

      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Marathoni oddsid:
      Ptui. Loomulikult 2,84. Väike typo. Parandatud.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        ehk siis under 1.0 (mitte 0,5) ;-)

        muide, kas Marathonbet on Eestis vabalt kättesaadav? esimest korda vaatasin seda ja avalehel vähemalt mingit EMTA blokki ei tulnud.

        Kommentaar


          [QUOTE=El President;1661522]ehk siis under 1.0 (mitte 0,5) ;-)


          Täitsa pekkis. See läks ka valesti. Vabandan. Parandatud.

          EMTA bloki all on ta küll.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Ideaalne näide, et see Barcelona mäng ei tähendanud mitte essugi

            Kommentaar


              Kena ennustus täna

              Kommentaar


                Hea töö!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Amos Vaata postitust
                  Ideaalne näide, et see Barcelona mäng ei tähendanud mitte essugi
                  Ideaalne näide sellest, kuidas oleks Atletico pidanud Barcelona vastu mängima. Ja noh Real on hetkel madalseisus.

                  Tänase päeva küsimärgid:

                  Kas Monaco mängus tuleb jälle alla 2 värava?

                  Kas Sampdoria - Sassuolo O2,5 nii kõrge koefitsent on ikka õigustatud?

                  Kas Mallorca suudab võõrsil halvasti mängivat Leganest võita?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ideaalne näide sellest, kuidas oleks Atletico pidanud Barcelona vastu mängima. Ja noh Real on hetkel madalseisus.

                    Tänase päeva küsimärgid:

                    Kas Monaco mängus tuleb jälle alla 2 värava?

                    Kas Sampdoria - Sassuolo O2,5 nii kõrge koefitsent on ikka õigustatud?

                    Kas Mallorca suudab võõrsil halvasti mängivat Leganest võita?
                    Sampdoria vs Sassuolo - Sassuolol 3 parimat ründajat väljas, kes on löönud nende 27st väravast 17.

                    Kommentaar


                      Ei julge Prantsuse ja Itaalia mängu näppida. Võib olla võtan Mallorca - Leganes O2.0 hoopis. Aga samas selle liiga üldine väravatearv ei tõota head.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Minu kopikad on ka täna Sampa peal. Mõnda soovitust õhtusteks mängudeks?
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Ma ise jätan tänase päeva vahele.

                          Aga ma arvan, et Mallorca võit on huvitav. Tegelikult on Mallorca-Leganes mängus Over 2.0 kõige huvitavam panus. Baseli võit on ka huvitav.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Esmaspäev on nagu esmaspäev ikka. Mulle jäi silma NEC - PSV noorte omavaheline mäng praegu silma. NEC on kõik kodused mängud see hooaeg võitnud. PSV noored pole ühtegi võõrsil mängu võitnud. Kas siit annab midagi välja pigistada?
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              21.00 NEC - PSV Jong
                              First Half goals Over 1,5 @2,07 (Sbobet)

                              Mõtlesin siin omaette, et NEC on teistest siin liigas üle. Kodus vormistatakse suht lihtsaid võite. Juba esimesel poolajal ollakse ees. Samas ma mõtlesin, et tavaline 1. poolaja võit oleks mõttetu väärtus olnud. Samas panustades väravale... Jah riskin rohkem, riskin jubedalt, aga kui NEC nii tugev on, siis lähevad ründama, lähevad väravat lööma. PSV reservtiim on aga suht pask võõrsil, lastakse kergelt neid väravaid. Ühesõnaga ma panustan sellele, et NEC on palju tugevam oma vastastest ja tahavad juba esimesel poolajal selle vahe maksma panna.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                21.00 NEC - PSV Jong
                                First Half goals Over 1,5 @2,07 (Sbobet)

                                Mõtlesin siin omaette, et NEC on teistest siin liigas üle. Kodus vormistatakse suht lihtsaid võite. Juba esimesel poolajal ollakse ees. Samas ma mõtlesin, et tavaline 1. poolaja võit oleks mõttetu väärtus olnud. Samas panustades väravale... Jah riskin rohkem, riskin jubedalt, aga kui NEC nii tugev on, siis lähevad ründama, lähevad väravat lööma. PSV reservtiim on aga suht pask võõrsil, lastakse kergelt neid väravaid. Ühesõnaga ma panustan sellele, et NEC on palju tugevam oma vastastest ja tahavad juba esimesel poolajal selle vahe maksma panna.
                                Pigem siis näiteks HT result NEC ja total goals over 1,5 koos - 2,50 (bet365)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X