320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    21.45 England - Switzerland
    Switzerland to score 1 or 2 goals @1,80 (1xbet)

    Vaatame veidi olukorda alagrupis. Inglismaa on juba EM-l. Võib mängitada erinevaid mängijaid ja proovida kõikvõimalikke formatsioone. Šveitsi eraldab EM-st 1 võit. Šveitsil on ees kodumäng San Marinoga. Põhimõtteliselt on mõlemad võistkonnad siiski EM-l.

    Mida võib selline suhteline pingelangus tuua? VÕib tuua paljude väravatevõimalustega lahtise mängu. Täiesti võimalik. Võib tuua samuti ka väga ettearvamatu tulemuse. Mida ma tahan öelda on see, et Inglismaal ei ole väga mõtet kinni pidada tulemusest, tuelb kodupublikule anda etendus, Šveitsil ei ole väga mõtet tagasi hoida, eesmärk on umbes sama, pealegi pole see Inglismaa nii palju tugevam midagi.

    Küsimus on selles, kas Šveitsi värav on tõenäoline? Olen kindel, et see on tõenäolisem, kui mittevärav. Šveitsi 3 väravat? Kahtlen. Võtan!
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      21.30 Levante - Sevilla
      Sevilla to win @1,82 (Sbobet)

      Sevillal on tabelis 1 punkt. Esimene mäng võõrsil Malaga vastu oli võrdne (pigem isegi Malaga omas rohkem võimalusi). Teises mängus, ja osav Atletico võttis oma, aga Sevilla ei olnud halvem. Sevilla on üldse selline võistkond, kes on võimeline domineerima. Siiski Emery üritab läbi pallivaldamise, mängides 1. numbriga mängud kotti pista.

      Levante on ausalt öeldes kehv. OK, Celta vastu jäädi kohe vähemusse, kuid siiski ka Las Palmase vastu oldi halvemad ja ei vääritud võitu. Levante ainuke lootus ongi Sevilla lohakus ning sellest tulenevalt lüüa lambine värav ja siis bussiparkimise abiga saada võit. Siiski on võit läbi bussiparkimise suur õnn, eriti, kui võistkonnas napib kvaliteeti ja igasuguse loogika kohaselt, peaks Sevilla täna ära suruma.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        16.30 Bayern - Augsburg
        1st Half AH -1 @1,95 (Pinnacle)

        Teen siis alguse ka selle kontoriga.

        Ma arvan, et Bayern võidab esimese poolaja. Bayern on antud hetkel oluliselt tugevam kui Augsburg, selle hooaja Augsburg on veidi nõrgem ning palju lohakam kui eelmise hooaja Augsburg. Vaevalt, et Augsburg siit suurte lootustega läheb. Ja kui värav juba sisse lastakse, siis võib minna väga hapuks.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Tegelikult vahepeal proovisin, kuidas näeb välja arbitraažimaailm. Kui õnnestub aega leida, siis kirjutan midagi stiilis "Algaja nolk arbi saladuslikus maailmas".
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Tänaste koefitsientide puhul tekib üks lihtne küsimus. Kas Chelsea on praegu tõesti nii halb? Ok võit võiduks aga AH 0 2,25-ga?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              See arbitaazi värki kuulaks hea meelega seal on mingid proged asjad et kas keegi reaalselt nagu võidab ka seal ja mis summadega oleks vaja opereerida ja kas lastakse üldse ...tänase päeva kombo Arsenali ja Barca võit ja konf üle 2 ei näe mis võiks nagu väärata...arsenal on praegu heas hoos ning vajavad täna võitu enne bayerniga mängimist nagu õhku...Barca on Barca ilma messita või messiga loodame et suarez teeb oma ära ja leverkusen läheb aint viiki hoidma ja siis karistatakse neid ära

              Kommentaar


                Chelsea osas olen nõus Mourinho pigem võtab siin kaardipakist jokkeri ja motiveerib mehed nagu CL finaali mängima sest kaua sa kuuled seda möla kõik on pask satsis...konfid meeletult kasvavad juba chelsea võit üle 3,5 osades kohtades

                Kommentaar


                  Lauri see sõna on koefitsent. mis konfidest sa räägid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                    Lauri see sõna on koefitsent. mis konfidest sa räägid?
                    Olgem lõpuni täpsed.

                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Aga ikkagi on meeletu soov täna panustada ja ma ei näe Portos nii maagilist jõudu, et peaks koefitsient nii madal olema. Aega on veel mõelda. Muidugi on Mourinho imelik vend, võib teine ka viiki üritada.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Aga ikkagi on meeletu soov täna panustada ja ma ei näe Portos nii maagilist jõudu, et peaks koefitsient nii madal olema. Aega on veel mõelda. Muidugi on Mourinho imelik vend, võib teine ka viiki üritada.
                        Draw no bet siis

                        Kommentaar


                          Tõsimeeli mõtlen selle peale. Peaks natuke Portoga tutvuma. Olen see hooaeg vaid paari mängu näinud ja seda Portugali liigas. Erilist muljet nagu ei jäetud.

                          Muidugi Chelsea ka nüüd midagi üübermeisterlikku pole see hooaeg demostreerinud. Kuidas oli Chelsea mäng Newcastliga 2. poolajal? Kas tegu oli Newcastle ära vajumisega või panid sinised nii palju juurde?
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Tõsimeeli mõtlen selle peale. Peaks natuke Portoga tutvuma. Olen see hooaeg vaid paari mängu näinud ja seda Portugali liigas. Erilist muljet nagu ei jäetud.

                            Muidugi Chelsea ka nüüd midagi üübermeisterlikku pole see hooaeg demostreerinud. Kuidas oli Chelsea mäng Newcastliga 2. poolajal? Kas tegu oli Newcastle ära vajumisega või panid sinised nii palju juurde?
                            Kaks vahetust (willian, ramires) tegid mängu ära. Ramires oli just mõni päev tagasi isaks saanud, seega tal oli eriliselt palju motivatsiooni värav lüüa. Peale nende kahe värava tekitasid willian-ramires veel paar super võimalust.

                            espn reitingud:
                            Visit ESPN for soccer live scores, highlights and news from all major soccer leagues. Stream games on ESPN and play Fantasy Soccer.


                            mourinho arvamus:
                            The Chelsea boss slammed his side's first-half display at St James' Park as a 2-2 draw leaves them 8 points behind Premier League leaders Man United.


                            mängu kulg:
                            Visit ESPN for soccer live scores, highlights and news from all major soccer leagues. Stream games on ESPN and play Fantasy Soccer.



                            Tänasest mängust saab osa võtta premmis bänni all olev Diego Costa. Kui ma õigesti mäletan, siis Mourinho on oma endiste tiimide vastu alati suht hästi mänginud, eriti veel Portugali satside vastu. Ühe korra kaotas Mourinho Chelseaga Porto vastu, kuid see oli pigem selline alagarupis sõbralik punnide jagamine. Pead ei anna ja pole aega järgi tsekkida hetkel.

                            Kommentaar


                              21.45 Porto - Chelsea
                              Chelsea AH +0,25 @2,00 (Sbobet)

                              Ma lähtun selle panuse puhul sellest retoorikast, et miks kuradima pärast nii kõrge koefitsient? Noja Chelsea on mingi 15. kohal umbes liigas ja no staarid on ilmselgelt alavormis ja mõned ei viitsi pingutada. Aga fakk it, see on Meistrite Liiga ja kaotus siin mängus paneks vähe ebameeldivasse olukorda Mourinho poisid. Siin nagu laiselda ei ole aega. On vaja vähemalt viigipunkt kätte saada.

                              Ja no Porto ei ole ikka nii killer ka, et julmalt Chelseat häbistada. Adun endale, et Porto võib selle mängu võita, kuid antud väärtuse puhul on Chelsea poole olla kaldu mõistlikum.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Tegin otsuse, et antud kujul ei jätka ma oma blogi.

                                1. augustil 2013 postitasin oma esimese panuse Soccerneti foorumisse. Hiljem, ligi 2 kuu pärast avasin selle blogi. Tookord sisenesin panustamismaailma 2000 euroga, mille raske südamega selleks asjaks eraldasin.

                                Esimene hooaeg oli küllaltki edukas. Erinevate asjade kokkulangemisel tegin tookord pausi veebruaris 2014. August 2013 - Veebruar 2014 teenisin ma 2814 eurot, mis ka tol hetkel välja kandsin. Kuna 2000 jätsin järgmisele hooajale, siis 1. hooajaga mängisin kogu oma esmase investeeringu tasa, ning 814 eurot pealegi. See oli ka ainuke edukas blogi aeg.

                                Hooaeg 2014/2015 oli hulganisti edutum. Novembriks 2014 olin ma maha mänginud 1000 eurot. Kuigi novembrikuu jooksul õnnestus mul taas 2000 eurost isegi üle olla, langes kontoseis jaanuari keskpaigal lausa 500 euroni. Aprilli lõpuks oli kontol 950 eurot ning 800 eurone panus Rootsi võidule Eurovisioonil viis kontoseisu taas üle 2000. Samas ei näita see panus kindlasti mingit tendentsi ja vaevalt, et sellise kasumi üle väga õnnelik olla tasub. Suvel ja septembris proovisin taas leida tee panustamisteni, kuid absoluutselt edutult. Viimane panus oli Porto - Chelsea, mis oli kuues järjestikune kaotus. Kontoseis langes 1368 peale ning ma sain tegelikult juba siis aru, et antud kujul ei ole väga mõtet jätkata. Otsustasin need 1368 suunata ühte teise projekti, millest üritan kindlasti ka lähiajal kirjutada. Midagi edukat sealt välja ei tulnud, kuid huvitav ehk neile, kes mõtlevad sellistele sõnadele nagu arbitraaž.

                                Tegelikult on põhiküsimus siiski aeg ning võimalus süveneda. Selle 1,5 aasta jooksul on mu koormus põhitööl kasvanud meeletult ning mis seal salata, kogu selle vaba aja, mis tööst ja igapäevatoimetustest üle jääb, tahaks pühendada trennile, perekonnale, sõpradele ning lihtsalt lõbusale tegevusele, mida vahelduseks teha. Mind väga võlub väärt koefitsientide otsimine, mängude analüüsimine ning lihtsalt omaette nokitsemine arvuti taga, kuid see ei ole hetkel minu jaoks.

                                Mis edasi? Hetkel tegelen alustasin uue "strateegiaga", mille mõttekusest on arbitraaži kokkuvõtte kirjutamise lõpus on selge. Siis jätkame sellel kursil ning kindlasti üritan jagada ka enda meelest häid tippe (kuigi, kelle meelest minu tipid ikka head on) või jagada mingit informatsiooni.

                                Põhirõhk on aga kindlasti SBT-l, mille 6. osa mind väga rõõmustab osavõtjate arvu poolest. Olen tänulik kõikidele neile, kes minu lugemistel siiamaani silma peal hoidnud ning loodan, et jääte vähemasti lugejateks. Ja SBT osalejad, loodan, et saame vaid areneda, olgugi see areng aeglane kuitahes.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X