320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juhtugu üks sündmus. Pärast PSV poisid löövad kiire värava poolaja alguses. (see oleks minu panuse jaoks muidugi ülim unistus)
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Juhtugu üks sündmus. Pärast PSV poisid löövad kiire värava poolaja alguses. (see oleks minu panuse jaoks muidugi ülim unistus)
      Unistus on täitunud

      Kommentaar


        Ei söandanud ise sellise tipiga kaasa minna aga kena vaadata küll (Y) (endal toitis galatasaray dnb natukene täna)

        Kommentaar


          Mul oli lihtsalt Galatasaray peal. Ime, et täppi läks. Gala on ikka täielik pask võrreldes kunagisega.

          Kommentaar


            Täna pole eriti aega mingeid x-mänge uurida. Võtame EPL luubi alla. Ma üritan mõtiskleda igatahes järgmistel teemadel:

            Kas Arsenal võidab vähemalt 2 väravaga täna?

            Kas Aston Villa värav eelmises voorus oli ime või hakkab nüüd minema?

            Kas QPR suudab lõpuks võõrsil vähemalt ühe punkti saada?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              21.45 Sunderland - QPR
              Sunderland goals over 1,5 @2,05 (Marathonbet)

              QPR tundub ju kõige arusaadavam võistkond siin liigas. Võõrsil saame kotti ja elame edasi? Hetkevorm on neil küll halb ja ma tegelikult peaksin väikeseks imeks, kui nad täna ka väravaid sisse ei ime. Muidugi kõige lollim on, mis võib juhtuda on 1-0 Sunderlandile. Kui panus ei mängi, siis olgu nii, et Sunderland ka ei võida, muidu ma küll olen enda peale vihane.

              Teised panused, mis ma mõtlesin oleksid:

              Hull - Aston Villa Under 2,0
              Arsenal -1,5. Aga need jäid SUN-QPR mängule alla.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Ise panin selles mängus, et BTTS: no ja Arsenal -1 võtsin ka

                Kommentaar


                  Jätan täna vahele. Mõtteid ei tule ja niisama pushimiseks aega pole.

                  Samas siin tuli mul üks idee, milleks ma küsiksin siinsete inimeste arvamust.

                  Mõtlesin, et võiks omavahelise turniiri teha. Näib, et panustamisfoorumist käiakse ikka läbi ja järjest enam on aktiivseid kaasarääkijaid.

                  Plaan oleks umbes selline, et kui oleks tõesti huvilisi, siis osavõtumaks oleks 2-5 eurot. Igatahes mingi sümboolne, mille eest saaks võitjale mingi alkoholi näiteks osta vms. Edasi saaks igaüks virtuaalsed 1000 eurot ning see, kellel kokkulepitud aja lõpuks on kõige rohkem virtuaalraha, see on võitnud.

                  Põhimõtteliselt, kas kellegi jaoks tunduks selline idee üldse huvitav ja kui on, siis kui paljud oleks nõus kaasa tegema. Kui huvi pole, siis kujutame ette, et seda postitust pole olnud.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Jätan täna vahele. Mõtteid ei tule ja niisama pushimiseks aega pole.

                    Samas siin tuli mul üks idee, milleks ma küsiksin siinsete inimeste arvamust.

                    Mõtlesin, et võiks omavahelise turniiri teha. Näib, et panustamisfoorumist käiakse ikka läbi ja järjest enam on aktiivseid kaasarääkijaid.

                    Plaan oleks umbes selline, et kui oleks tõesti huvilisi, siis osavõtumaks oleks 2-5 eurot. Igatahes mingi sümboolne, mille eest saaks võitjale mingi alkoholi näiteks osta vms. Edasi saaks igaüks virtuaalsed 1000 eurot ning see, kellel kokkulepitud aja lõpuks on kõige rohkem virtuaalraha, see on võitnud.

                    Põhimõtteliselt, kas kellegi jaoks tunduks selline idee üldse huvitav ja kui on, siis kui paljud oleks nõus kaasa tegema. Kui huvi pole, siis kujutame ette, et seda postitust pole olnud.
                    Mina olen poolt!

                    Kommentaar


                      Mis selle point oleks? Millise spordiala peale panustaksime?

                      Mis ühe virtuaalse panuse suurus oleks? Kas virtuaalsed 1000 eurot võib ühe panuse peale korraga panna?

                      Kommentaar


                        Point oleks võita. See on sinu 1000 virtuaalühikut. Igaüks määraks ise, kui palju ta panustaks, millele panustaks ja kui tihti. Kui aga virtuaalraha läheb miinusesse, oleks loomulikult automaatne kaotus.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Mul on parem idee: teeks nv-l või kama kaks mis päeval bettimisvõistluse. Igaüks alustab 5 euroga ja kes "stacki" kõige suuremaks on kasvatanud, see on võitja. Näide: 5 euri sissemaks mõnes kasiinoportaalis, laupäeval kella 12-18 on bettimine, kes suurima stackiga lõpetab, see on võitja. Hiljem näitaks screenshotina bettimisajalugu on tõendiks. Winner takes all ehk igaüks maksab nt 3-5 euri auhinnafondi ning võitja saab kõik (võib ka esikolmiku vahel jaotada). Sitt mõte?

                          Kommentaar


                            Mõte on hea, aga ma olen rohkem pre-match panustaja, mulle meeldib kauem mõtiskleda. Samas ma ei tee sinu ideed maha, väga võimalik, et sinu varianti pooldaks palju rohkem rahvast.

                            Enda ideel lasen veel homse keskpäevani seedida.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Point oleks võita. See on sinu 1000 virtuaalühikut. Igaüks määraks ise, kui palju ta panustaks, millele panustaks ja kui tihti. Kui aga virtuaalraha läheb miinusesse, oleks loomulikult automaatne kaotus.
                              Mitu ühikut võitmiseks peab olema? Kui palju aega on selle saavutamiseks?

                              Kommentaar


                                Mina mõtlesin seda niiviisi, et võitja on see, kellel on seda virtuaalraha ajaperioodi lõpus kõige rohkem (ma ei tea, mis on mõistlik ajaperiood- pakun 3-4 nädalat)
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X