320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igal juhul kirjuta edasi!!!

    Kommentaar


      jep igakord ikka silma peal hoidnud, keep it going...olen ka alati otsinud mis on Mitte tanel padari Õnne valem vaid Võidu valem

      Kommentaar


        Nagu ma aru saan, siis idee oli rangelt 200€ per üksikbet, enamasti mitte üle 2-se koefitsiendiga ning enamasti just erinevad Asianid(eelkõige .25 ja .75)?

        Igasuguste "kergete" overdogide backimistega olen ma küll "rohelises", aga rahaliselt nullis, pigem ikkagi õrnas miinuses. Need 1.2-1.4 koefitsiendid on küll toredad, aga liialt vähe tohib kaotada, et üldse mingisugustki kasumit teenida. Ise viimasel ajal olen hakanud kõrvale korralikult gamblima, paar väga kindla peale betti(ülalmainitud asianid) ja siis mõned lotopiletid. Lotopilet ei tähenda täiesti suvalist mõtlemata lammutamist, aga pigem hea value otsimist natukene kõrgemal tasandil(koefid 3-6 rajoonis). Näiteks eilne lotokombo: Leverkusen-Roma Draw & BTTS + Porto win by nil, koef 10 ja tõmbas kokkuvõttes ilusti plussi, kuna ka "safebetid" tulid kõik ära...

        Kirjuta kindlasti edasi ning kindlasti põhjenda oma valikuid, neid on lust lugeda, eriti minule suhteliselt tundmatutes vene, valgevene, türgi liigades...
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          Jep, 200 eurot per panus. Panust valiti hoolega välja, väärtus pidi vähemalt 1,6 olema.

          Praegusel hetkel ei ole kusagilt võtta aega, et rahulikult analüüsida. Pealegi olen viimasel ajal palju vähem jalkat ka vaadanud. Sisuliselt taandun vaikselt lemmikvõistkondade vaatamisele ning mis Setantast, Eurospordist tuleb ja mida jõuan paaril korral vaadata.

          Tegelikult, kui mänge korralikus mahus vaadata, lugeda erinevaid arvamusi, arvustusi, siis ei ole panustamine sugugi raske. Ja noh Valgevene liigast ma pole kunagi kirjutanud ega panustanud sellele, vist...
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Mõtlesin just erinevaid slaavirahvaste liigasid, millest minu teada ühtteist kirjutanud ka oled(va Venemaa liiga), sul ju ikkagi kerge eelis sealset meediat lugeda ka, kindlasti pluss.
            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

            Kommentaar


              Olen ka täheldanud su teadmisi Venemaa kohta. Keep going!

              Kommentaar


                Räägime natuke Meistrite Liigast. Antud hetkel on bet365-s (teisi pole viitsinud kontrollida) Arsenali edasipääs CL alagrupist hinnatud 4,5-ga.
                Ma eeldan, et Arsenal saab Zagrebi Dinamost jagu kodus ning Bayern vormistab alagrupi esikohta kodus kreeklaste vastu. Niisiis on minu avalik küsimus, kas Olympiacose AH +1,5 viimases voorus koduses mängus Arsenali vastu võib olla üle 1,3?

                Kui see on reaalne, siis oleks tegu potentsiaalse arbitraažiga (muidugi eeldusel, et 5. voorus kodused võistkonnad võtavad võidud ära).
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Kas keegi teab, mis satsiga horvaadid homme peale lendavad? Venemaa koondise treeneril on igatahes plaan panna ülimalt eksperimentaalne koosseis (koondise kohta).
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Corluka, Pranjic, Kovacic, Modric ja Rakitic kindlalt väljas.Poolikus pidavat alustama Badej, Brozovic ja Mocinic, ründes ilmselt Kalinic ja Mandžukic.Keskväli tundub ikka võrreldes tavalisega ikka liiga nõrk olevat.
                    Suhkruhaige

                    Kommentaar


                      No venelaste keskväli on Shirokov, Glushakov, Yusupov. Sellisega oleks isegi Terek Groznyj vastu raske. Kuigi Shirokov on OK vend iseenesest. Kaitseliin venelastel on väga nõrk. Horvaatide värav oleks OK panus täna.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        No venelaste keskväli on Shirokov, Glushakov, Yusupov. Sellisega oleks isegi Terek Groznyj vastu raske. Kuigi Shirokov on OK vend iseenesest. Kaitseliin venelastel on väga nõrk. Horvaatide värav oleks OK panus täna.
                        No paberil on Horvaatia algkoosseis teine tase võrreldes Venemaa omaga. Igatahes ärge vähemalt keegi Venemaa võitu võtke.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Räägime natuke Meistrite Liigast. Antud hetkel on bet365-s (teisi pole viitsinud kontrollida) Arsenali edasipääs CL alagrupist hinnatud 4,5-ga.
                          Ma eeldan, et Arsenal saab Zagrebi Dinamost jagu kodus ning Bayern vormistab alagrupi esikohta kodus kreeklaste vastu. Niisiis on minu avalik küsimus, kas Olympiacose AH +1,5 viimases voorus koduses mängus Arsenali vastu võib olla üle 1,3?

                          Kui see on reaalne, siis oleks tegu potentsiaalse arbitraažiga (muidugi eeldusel, et 5. voorus kodused võistkonnad võtavad võidud ära).
                          Hetkel koef langenud 4 peale. Vähemalt bet365s. Tundub päris hea koef endiselt ja eks Arsenali pooldajana mingi summa ka peale panen, kuigi eks Kreekas saab päris raske olema (kui mitte juba täna), eriti arvestades siia juurde vigastustelaine.

                          Enne panustamist tahtsin aga üle küsida, et kas olen õigesti ära saanud, et Arsenal vajab edasipääsuks:
                          1. Täna Zagrebi üle võitu
                          2. Bayerni võitu Olympiakose üle
                          3. Viimases voorus Olympiakose üle vähemalt kahe väravalist võitu. (Välja arvatud juhul kui Arsenal võidab 3:2. Või siis 4:3, mis annab eelise selle põhjal, et Arsenal lõi Oly kodus 4, aga Oly Arsenali kodus 3)
                          4. (3:2 võidu korral Olympiakose üle olema parem väravatevahe kõikide grupis peetud mängude peale)

                          Kommentaar


                            Minu meelest need tingimused peavad olema täidetud jah.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Arsenali ja Bayerni võitudes ei ole täna erilist kahtlust imo, -2 AH on mõlemal suht korralik panus, või siis kombona -1.5, võib lisada ka GSW highest scoring quarter, alati hea kombotäide

                              veel üks hea panus on Porto vs Dynamo mängus üle 2.5 värava, Dynamole on see must win mäng, et säilitada edasipääsu lootused, seega minnakse ründama, ning Porto kodus kuivale ei jää. Nende esimene kohtumine Kiievis lõppes seisuga 2:2

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Arsenali ja Bayerni võitudes ei ole täna erilist kahtlust imo, -2 AH on mõlemal suht korralik panus, või siis kombona -1.5, võib lisada ka GSW highest scoring quarter, alati hea kombotäide

                                veel üks hea panus on Porto vs Dynamo mängus üle 2.5 värava, Dynamole on see must win mäng, et säilitada edasipääsu lootused, seega minnakse ründama, ning Porto kodus kuivale ei jää. Nende esimene kohtumine Kiievis lõppes seisuga 2:2

                                Kommentaar

                                Working...
                                X