320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tennis oleks veidi erinevas staatuses, kuna "value bets" on pigem nädala alguses. Samas miks mitte? Aga enne tahaks välismaa jalka toetajad kokku saada.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Itaalia esinumbrina oleksin nõus osa võtma!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Kas viimased kaks postitust tähendavad, et Delfino ja Väravavaht oleksid in?
        Pole küll igapäeva ennustaja, kuid kui Saksamaa alafoorumist kahte ennustajat kokku ei saa oleksin in.

        Kommentaar




          Tegemist tänase kahe mängu koondtotaliga. Minu meelest pole ei PSV-Atletico ega Dinamo-ManCity mängust üle 2 värava oodata. Väga loogiline bet on under 4,5 kahe mängu peale. Ja hardcore koefitsientide otsijad võivad proovida under 3,5.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Räägime tänasest Loko-Fenerbahce mängust, mis algab kell 18.00.

            Eelmine nädal oli Lokomotiv väsinud, räsitud, peata olekus. Ründefaasis puudus see käik, mida omati Niasse olemasolekuga. Fenerbahce mängis täielikult Lokomotivi üle, kuigi ise ka midagi erilist ei näidatud. Pole hetkel vähimatki lootust, et võistkonna funktsionaalne seis paraneks. Türklased panevad suure tõenäosusega Loko ääred kinni, kust võis ainuke oht väravale tulla.

            Kõigele lisaks ärme unusta emotsionaalset komponenti, täna on Lokomotivil väga vähe võimalusi ning ilmselt kusagil 1. poolaja keskpaigaks saab kindel, et midagi püüda selles mängus pole.

            Ma ennustan aeglasele (põhiliselt vasturünnakutele orienteeritud) Lokomotivile täna kehva mängu ning väljalangemist. Ma ei usu, et Lokomotiv lööb üldsegi värava. Feneri clean sheet @ (umbes) 3,15 on reaalne. Loko Under 1,0 @2,02 (1xbet) oleks nagu must-bet panus mu jaoks.

            Lisaks Fener to win to nil, oleks midagi ekstreemset.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Eesti laulu finaali reeglid näevad välja järgmiselt: Žürii asetab laulud järjekorda, seejärel liidetakse sellele hääletajate punktid. Selle koondtabeli põhjal valitakse TOP 3 lugu. Siis algab uus hääletamine, kus osalevad ainult tavakodanikud. Võidab see, kes saab teises hääletamises kõige rohkem punkte.

              Igasugused küsitlused näitavad, et see aasta on 3 favoriiti: Pootsman, Laura, Cartoon. Väga suure tõenäosusega on nad kõik kolm selles viimases hääletamises. Aga see on minu arust 99,99% tõenäoline, et üks neist on vähemalt lõpphääletuses. Ja kui vaadata igasugu küsitlusi, siis need laulud saavad inimeste hääli kõige rohkem. Siin ei tohiks enam üllatusi tulla.

              Eesti kontorid pakuvad loomulikult sellele sündmusele oma koefitsiente. Mida ma panin aga tähele, etkoefitsiendid ei ole päris samasugused ning kui arvestada, et üks neist kolmest lugudest kindlasti võidab, siis on võimalik väike arbitraaž.

              Niisiis Triobet: @2,20 Pootsman
              Paf: @4,25 Laura
              Olybet: @6 Cartoon

              Saame järgneva skeemi:



              Kahjuks lasi Olybet kõigest max 10 eurot panna. Seega paneme 10 eurtsi Cartooni peale, 15 Laura ja 30 Pootsmani võidule. Suurimat tulu annaks Pootsmanni võit (ka kõige tõenäolisem), siis Laura ja Cartooni võit tooks ka tulu, aga pigem juba lohutava.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Ma tean, et see on mõnes mõttes riskantne ning oleneb väga paljudest teguritest, kuid Marathonbet ja 1xbet pakuvad AH Tänasele Tammeka-Tõrva mängule.

                Saan aru, Tammeka on hetkel liigas hoos ja Tõrva on teises liigas kõik mängud kaotanud, kuid miski nagu ütleb AH+5 Tõrvale omab väärtust. See on hinnatud 1,95-ga. Ma ei näe siit Tammekat 6 väravaga võitmas.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Mis formaadis see turna on, kodu-ja võõrsilmäng? Tammeka läheb parimas koosseisus peale? Tõrva mängib 0:0 peale?

                  Kommentaar


                    Ainult 1 mäng on. Tegelikult tasub koosseisud ära oodata. Mina arvan, et Tõrva saab maksimaalselt hea koosseisu, Tammeka ehk annab paarile vennale puhkust või siis antakse mõnele varumehele võimalust.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Tammeka on parima võimaliku koosseisuga, nii et kalduks pigem tartlaste suurele võidule panustama.

                      Kommentaar


                        Tammeka võit 2:0.

                        Kommentaar


                          Ütleks, et küllaltki unreal tulemus see 2:0
                          Seega hea töö telekavaataja!

                          Kommentaar


                            Kusjuures homne Viimsi - Forza on maha võetud. Selle kohta oli mul ka mõtteid. Aga sellest homme.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Niisiis täna on Viimsi - Forza mäng. Hetkel on see isegi Triobetis olemas. Minu nägemuse mööda siin paaris hinnatakse kodumeeskonda üle ja võõrsilmeeskonda alahinnatakse.

                              Kui Forza mängis Tarvase vastu võõrsil olid muideks samasugused koefitsiendid. Siin on tegu Esiliiga B teise poole võistkonnaga ning 2. liiga esipoole võistkonnaga. Ma pakun, et umbes 40% juhtudest võib 2. liiga sats esiliiga B tiimi võita. Vaadake kas või Welcot. Eelmine aasta oli 2. liigas, nüüd üks liidritest esiliiga B-s.

                              Hetkel ma näen panuses DNB Forza @4,85 suurt väärtust. Vaatame, kuidas panused päeva jooksul muutuvad.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Eessõna

                                Arbitraaž, kui mõiste oli mulle teada juba suhteliselt ammu. Kuidas ma kujutasin seda endale ette? Mingid vennad istuvad päevad läbi arvutis, võrdlevad erinevaid koefitsiente erienvatelt panustamislehtedelt ning üritavad paaniliselt panustada, enne kui need muudetakse. Ma olen olnud selline vend. Mitte küll kaua, pigem 1-2 nädalat.

                                Miks ma pole kunagi sellele mõelnud? Sest investeeritud raha ning aja korrutis oleks liiga suur võrreldes sellega, mis sealt kasumina paistis. Ausalt öeldes olingi igasuguse arbitraaži osas skeptiline kuni umbes kevadeni. Mulle meeldib kasutada lehte nimega oddsportal.com. Väga mugav, lihtne ning saab kiire ülevaate panustest mängule, samuti on lihtne võrrelda. Niisiis avastasin lõpuks, et oddsportal.com-s on selline väike kolumn nagu „Sure bets“. Tundus lihtne ja ma otsustasin lihtsalt proovida.

                                1. etapp

                                Vähegi mõistliku inimesena sain aru, et pimesi ei ole mõtet kõike uskuda. Sai siis otsustatud oddsportali informatsiooni õigsust kontrollida ja üldse natuke juurde õppida. Kuu aega tegin uurimistööd, samal ajal otsisin infot igasugu allikatest juurde. Niisiis, mida peab meeles pidama, kui te tegelete arbitraažiga:
                                a) Ole kursis panustamislehtede reeglitega. Nad on erinevad, vahel mõned pisidetailid võivad sulle suure summa maksma minna
                                b) Alusta väikestest summadest (vaata, et oleks igal pool ühesugused seadistused, k.a valuuta)
                                c) Hoia kõik paroolid, rahaseisud ühes kohas, et saaksid vajadusel kiirelt reageerida ning omada ülevaate oma tulud-kulud seisust
                                d) Uuri, kui suured summad on seatud limiidiks igale panusele, igas kontoris. Ära panusta „mitteümmarguseid“ summasid stiilis 139,8.

                                2. etapp- esimesed tagasilöögid

                                Seadused on toredad asjad, kuid vahel nad piiravad. Kuid seaduste vastu ei saa. Paralleelselt panuste õigsusele hakkasid tegema vaikselt kontosid kohtadele, kus mul varem see puudus. BetVictor mul ei avanenudki. WilliamHill ei lasknud mul kontot teha. Vist oli Tipico ja veel mingid kohad, kus ma korvi sain. Igatahes, see ei olnud positiivne uudis ning vähendas mu manööverdamisvõimalust juba enne kui ma asjaga alustasin. Ahjaa Coral oli ka.

                                3. etapp- algus

                                Niisiis mul on kokku 24-s kohas kontod ning ma olen valmis. Raha on kantud vastavalt vajadusele, kõigis ei ole, kuid kõigis töötab eelduste kohaselt Skrill. Ahjaa, teil läheb kindlasti Skrilli vaja, ainuke viis, kuidas on kõige mugavam oma raha panustamislehtede vahel liigutada. Igal juhul alustasin. Hoidusin esimesed päevad oma põhimõtetest ning kõik esmapilgul sujub. Oddsportal toidab mulle panused ette, mina kasutan need ära.

                                Põhiliselt oli tegu järgnevate kombinatsioonidega: bwin/bet365/Marathon/1xbet vs. Pinnacle/Sbobet.

                                4. etapp- asjad, mis kopa ette viskasid

                                a) 1xbet – vähendas minu koefitsiente 0,1 võrra. Kohe kui sisse logisin, olid minu jaoks koefitsiendid madalad (2. päev)
                                b) Marathonbet seadis minu maksimaalseks panuseks 1 euro (3. Päev)
                                c) DoxxBet tühistas mu panuseid lampi (2 korda). Teine kord kaotasin seepärast ka raha.
                                d) BoyleySports hakkas kahtlaselt aeglaselt laadima (4. Päev)

                                5. etapp- kas see on seda väärt?

                                Ühel hetkel, kui ma kasutasin juba mitut lehte panuste leidmiseks. Tegelesin sisuliselt pideva skanneeringuga käsitsi ning mul ei olnud väga suuri valikuid kontorite osas, hakkasin ma mõtlema, kas see on seda väärt? Panustamine kui selline on minu jaoks hetkel puhtalt meelelahutuslik komponent. Ma eraldan mingi summa ning olen südames leppinud, et võin selle maha mängida. Arbitraažist oli saanud minu töö. 2 nädalat ma muud ei teinud, kui sisuliselt kogu oma vaba aja kulutasin selle peale. Ja mis mu lõppkasum oli? Mingid närused 50 eurot, kuna mingid lehed canceldasid panused vahepeal ära, siis keegi muutis koefitsiente ja ühe korra eksisin ise.

                                Ehk siis 2 nädala möödudes sain aru, et töötavale inimesele, kelle jaoks on vaba aeg ülimalt oluline, ei ole arbitraaž lihtsalt rentaabel. Loobusin, kandsin kogu raha välja ning tundsin end palju paremini. Ja muideks Skrill võtab ka veel oma protsendi summast, mida te pangakontole tagasi kannate.

                                Lõpetuseks mõned lingid:
                                1. Surebets
                                2. Surebets vol2
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X