320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    19.00 Saksamaa - Slovakkia
    Saksamaa AH-1 @1,875

    Jätan need väravad sinnapaika.

    Tuginedes alagrupiturniirile:
    a) Saksamaa on päris võimas võimaluste tekitaja. Risk: Löwi lemmikud koosseisus. Samas üübertugev keskväli, millise vastu pole Slovakkia sel turniiril mänginud.
    b) Slovakkia liigne äravajumine mängulõppudel. Wales, kes pole ka kõige paremat vormi näidanud, oli ka neist üle. Isegi Venemaa pani lõpus survet neile, rääkimata Inglismaast.
    c) Vale on öelda, et Slovakkia läheb sellesse mängu kaotustemõttega. Kuid nad võidavad vaid juhul, kui kõik läheb ideaalselt. Kohe, kui midagi valesti läheb, on neil vaimselt väga raske hakkama saada. Enda peas usun, et see tuleb kõige vähem tasavägisem 1/8 finaali mäng.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      -90,5 eurot.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        22.00 Inglismaa - Island
        Mõlemad löövad värava @2,50

        Tahaks nagu minna lihtsamat teed pidi ning panustada Inglismaa võitu, või Hispaania võitu. Play-off on siiamaani näidanud, et favoriidid teevad oma töö suhteliselt lihtsalt siiski ning järgmise käigu sisse lülitamisel ei jää autsaideritest midagi alles. Samas, isegi Slovakkial oli Saksamaa vastu võimalusi. Oli ka Iirimaal Prantsusmaa vastu. Esimese poolaja suudab Island küll kui võrdne võrdsega madistada. Ja no kui 2,50 pakutakse...

        Selles me ju ei kahtle, et Inglismaa koondisel on potentsiaali väravat lüüa, aga kas neil on potentsiaali feilida ja värav lasta? Mina arvan, et on. Inglismaa on lasknud endale nii Walesi käest kui ka Venemaa käest lüüa (tõsi küll, need oli standardid), aga võimalusi Islandil tekib mängu jooksul.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          no sweat

          Kommentaar


            naaaiiiss
            Corner taken quickly...

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              22.00 Inglismaa - Island
              Mõlemad löövad värava @2,50
              +59,5 eurot ja jäänud on 7 mängu.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                30.06 22.00 Poola - Portugal
                1st half goals under 1,0 @1,45

                Edasipääsejat ma ennustama ei hakka ning lähtun sellest, kuidsa on siiamaani võistkonnad mänginud ja kuidas nad püüavad homme mängida.

                Ma olen tähele pannud, et Poola on igas mängus alustanud esimesed 15-20 minutit tormiliselt. Ma eeldan, et Portugali treener on ka seda tähele pannud ja teinud oma korrektuure. Nagu Portugal Horvaatia vastu näitas, siis neil ei ole kuhugi play-off mängudes kiiret.

                Miks peakski Portugal kuhugi kiirustama? Nad mängivad teist korda järjest võistkonna vastu, kelle väga tugev trump on kiire üleminek kaitsest rünnakusse ning kõrge tempo. Võtke need trumbid Poola käest ära ja Poola muutub tavaliseks keskmikuks. Jällegi pöördun eelmise Portugali mängu poole. Portugali eesmärk on sel turniiril (alates play-offist) neutraliseerida vastast ning mängida enda meisterlikkusele rünnakus. Ehk siis olla ise see kiirete vasturünnakute peal mängiv võistkond.

                Ma ei näe ühtegi põhjust, miks peaks Portugal kuhugi tormama ja seeläbi ei näe põhjusi ka miks peaks Poola midagi korda saatma selle mängu alguses. Tõsi, värav võib alati tulla eikusagilt ja seepärast nii arglik panus minu poolt. Võtame veidi rahulikumalt hetkeks.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  30.06 22.00 Poola - Portugal
                  1st half goals under 1,0 @1,45
                  -40,5 eurot.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Mul pole õrna aimu ka, millele oma 100 eurot panustada täna. Endale tunduvad väravad loogilised selles mängus. Et 2 ikka lüüakse, aga samas, kas ikka lüüakse?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Kas Hazard mängib? Ilma temata ei julgeks kolme väravat loota. Mõlemad trennid on ta vahele jätnud..

                      Verthongeni puudumine On Belgia kaitsele halb, kes tema kohal alustab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                        Kas Hazard mängib? Ilma temata ei julgeks kolme väravat loota. Mõlemad trennid on ta vahele jätnud..

                        Verthongeni puudumine On Belgia kaitsele halb, kes tema kohal alustab?
                        Ilmselt selle mängu puhul tasub tõesti algkoosseisud üle vaadata. Siis on pilt ehk selgem.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Ilmselt selle mängu puhul tasub tõesti algkoosseisud üle vaadata. Siis on pilt ehk selgem.
                          Koosseisud on avaldatud ja ma teen julge (OK, mitte nii julge tegelt) panuse:

                          Belgia - Wales
                          Over 2,0 @1,825

                          Belgia kaitseliin... Ei ole seal kõige kindlamad vennad koos täna. Walesil tekib raudselt võimalusi. Bale'l tekib raudselt võimalusi. Ja samas mulle kohutavalt meeldib, et Carrasco on koosseisus. Mertens oleks Walesi vastu olnud viga. Carrasco on vähemalt minu silmis rohkem selline vend, kes võiks äärest teravust luua tihedama kaitse vastu.

                          Ma näen, et siin paaris on mõlemat pidi ründeliini klass kõrgem kui kaitseliini oma.

                          Alati peab arvestama play-off faktoriga. Samas statistika näitab, et Wales suudab ikka kusagilt selle ära lüüa ja Belgia ei hakka mängu hoidma, ma vähemalt loodan, et WIlmots ei ole nii loll.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                            Belgia - Wales
                            Over 2,0 @1,825
                            +42 eurot
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              22.00 Saksamaa - Itaalia
                              Saksamaa pääseb poolfinaali @1,57

                              Jätan selle panuse kommentaarid kirjutamata.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                22.00 Saksamaa - Itaalia
                                Saksamaa pääseb poolfinaali @1,57

                                Jätan selle panuse kommentaarid kirjutamata.
                                Kuigi võiksid kirjutada

                                Krt, Ger vs Italy suurturniiride ajalugu räägib Itaalia kasuks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X