320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu sai lubatud ja enne välja öeldud, Telekavaataja panustamisblogi on EM-i ajaks tagasi. Kuna ma ei viitsi eriti erinevate kontorite vahel tõmmelda, siis kannan 1000 eurot bet365-te ning mängin seal. Mingeid piiranguid endale seadma ei hakka ning sean iga panuse väärtuseks 100 eurot. Olen selle summa spetsiaalselt eraldanud ning kaotada ei karda. Panustan niikaua kuni raha kontol veel on või nii kaua kuni EM kestab. Kedagi enda järgi panustama ei sunni, samas ootan huviga tagasisidet ning arutelu.

    Kuna turniiri esimesed 3 päeva olen hõivatud ning ilmselt niimõnigi mäng jääb vahele (samuti aega kirjutamiseks ja mõtlemiseks napib), siis alustan kohe praegu. Võimaik, et praegu ongi parem- koefitsiendid veel värsked ja kõrged.

    10.06. 22.00 Prantsusmaa - Rumeenia
    Both teams to score @3

    Suur avapauk, kauaoodatud turniir, kõikide pilgud teleekraanide ees. See läheb lahti. Prantsusmaa, võõrustaja, suurfavoriit. Jah, kõike seda on ta kogu turniiri väitel ja kindlasti kõikide alagrupimängude puhul. Ka Rumeenia vastu on ta favoriit. Kas keegi üldse usub, et Prantsusmaa seda mängu ei võida? Mina ka ei usu. Löövad ära ja kui löövad, siis ei peatu. Kuid midagi peab neil häda olema.

    Mis on Prantsusmaa häda? Kaitseliin. Raudselt kohe. Eriti turniiri alguses hakkab see silma paistma. Kas Prantsusmaal on kõige tugevam võimalik kaitseliin sel turniiril? Kindlasti mitte. See on nõrk koht ja seda tasuks panustamisel arvesse võtta, vähemalt alguses, vähemalt esimese mängu puhul. Koefitsient ju lubab.

    Kas Rumeenia suudab ühe ära lüüa (me ju ei hakka hetkel diskuteerima teemal, kas Prantsusmaa lööb või ei löö)? Suudab küll. Koefitsient 3 eest suudab ja veel kuidas. Kuigi kui me vaatame kvalifikatsiooniringi, siis seal oli suht palju nulliringe, aga härrased lähtume kontekstist. Seal mängitigi Rumeenia vastu ettevaatlikult. Prantsusmaa ei hakka Rumeeniale initsiatiivi ära andma. Prantsusmaa läheb ründama, Rumeenia saab oma võimalusi, saab ruumi kontrate jaoks. Ja sõpruskohtumised on näidanud, et kui Rumeeniale anda ruumi, löövad nad väga hästi ära.

    Lisaks iga mängupäeva kohta hakkan andma ideid, mis isiklikult meeldivad, kuid mida panustada ei julge või ei viitsi väga harutada. Selle mängu kohta siis sellised mõtted veel:

    Lihtsalt tuim Prantsusmaa võit
    1st half over 1,0
    Over 2,5

    Ja kui keegi ei tea, mida panustada, siis alati saab abi mingitest kõrvaljõududest. Näiteks kassilt. (Nali).
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      See BTTS sellise koefi juures tundub (Y). Ehk siis kui tuimalt 100 euri panna Prantsusmaa võidule, siis seda ma ei teeks.
      Vaataks telekavaataja analüüsi, võtaks bet365 lahti ja paneks 10 euri BTTS peale :P

      Kommentaar


        11.06. 22:00 Inglismaa - Venemaa
        Inglismaa võit @1,85

        Ma ütlen ausalt, ma ei viitsigi rohkem laupäeva kohta midagi mõelda. Ma kaalusin Inglismaa võidu peale panustamist juba ammu, juba kuu aega tagasi või nii. Ootasin, kas uudised Venemaa leerist annavad mulle põhjuse selles kahtlemiseks. Ei andnud! Mul on kahju, et bet365 pakub hetkel nii madalat väärtust sellele, kindlasti saaks kõrgema koefitsiendi mujal. Aga las olla.

        Miks on minu meelest Venemaa nii feil, et kaotada Inglismaale? Mängijate kvaliteet on nr. 1 põhjus. Terve Venemaa koondis koosneb kohaliku liiga mängijatest. Olgem ausad- tempo Venemaa liigas on umbes samasugune nagu kusagil Ukrainas. Ühesõnaga on inglased võimelised üles kruvima tempot. Tempo on väga oluline märksõna selles mängus. Venelased väsivad lihtsalt ära.

        Teine põhjus on tasakaalutu Venemaa koosseis. Kaitses on CSKA vanurid, kes ei suuda kaitse korralikult lukku panna isegi hooaja viimases kullamängus. Ja muideks CSKA-l on palju tugevamad kaitsvad poolikud kui Venemaa koondises. Rääkides keskpoolikutest. Ühtegi vormis keskpoolikut, kellel oleks arvestatav rahvusvaheline kogemus. Venemaa liigas säramine ei loe.

        Venemaa võiks loota Šatovi peale, aga ta ei ole selline liidrirolli kandev mees. Denisov ja Dzagoev vigastatud. Dzjuba on tore sell ründes, aga ta ei ole ärategija, talle on vaja palle karistusalasse anda.

        Ja siis see eufooria, mis Venemaa meedias ja koondise sees kumab... Meil on kõik hästi, meil on suurepärane aura, me oleme koos rõõmsad... See ei vii slaavlaste puhul kunagi hea tulemuseni.

        Mis puutub Inglismaasse. Jah, pannakse mängu Rooney, see viib taseme veits alla. Samas kvaliteeti on ja ma näen väga suurt eelist just keskpoolkaitses, kus see mäng ka ära otsustatakse.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Ega eriti palju paremat koefi Inglismaa võiduks ei saa: Pinnacle pakub 1,91, Olybet 1,89 jne

          Üldiselt olen Telekavaataja analüüsidega 100% nõus. Prantsusmaa skoorib kindlasti ning tahavad alustada pauguga turniiri, aga kaitse on nagu ta on ning Rumeenia on enam kui võimeline väravat lööma. Kui nad muidugi värisema ei hakka ...
          Usun, et siiski mitte ning Over 2,5 (@2,1 Pinnacle) selles mängus on üsnagi ahvatlev. Siin lükkan üle keskmise summa peale.

          Inglismaa mängu kohta on ka kõik öeldud. Inglismaa võit (@1,91 Pinnacle) - siia panen suurema puraka. Inglismaa on üks pidev floppaja, aga Venemaa on hetkel küll igate pidi ülehinnatud minuarust ja isegi Inglismaa peaks nad eest pühkima.
          The ball is round, the game lasts ninety minutes,
          and everything else is just theory.

          Kommentaar


            Tegelikult mõni mode võiks mu postituse vist EM panuste teemasse tõsta (ei taha Telekavaataja blogi enda tekstiga reostada).

            NB! Mõtlesin siin veel ning Inglismaa -1 AH @ 2,82 tundub isegi riski väärt - nagu Telekavaataja mainis, siis Venemaa mängijatele käib arvatavasti mängu tempo üle jõu ja teise poolaja teise poolega võib Inglismaa päris mitu tükki ära sutsata loodetavasti.

            NB2! Kas ma olen pime või ei saa ma nii väheste postituste arvu juures veel edit nuppu kasutada?
            The ball is round, the game lasts ninety minutes,
            and everything else is just theory.

            Kommentaar


              Algselt postitas Üksjalgvärav Vaata postitust
              Tegelikult mõni mode võiks mu postituse vist EM panuste teemasse tõsta (ei taha Telekavaataja blogi enda tekstiga reostada).

              NB! Mõtlesin siin veel ning Inglismaa -1 AH @ 2,82 tundub isegi riski väärt - nagu Telekavaataja mainis, siis Venemaa mängijatele käib arvatavasti mängu tempo üle jõu ja teise poolaja teise poolega võib Inglismaa päris mitu tükki ära sutsata loodetavasti.

              NB2! Kas ma olen pime või ei saa ma nii väheste postituste arvu juures veel edit nuppu kasutada?
              Mind ei häiri, kui siia teemasse postitatakse.
              Panustamise alateemas saavad ainult moderaatorid postitusi muuta (tehtud SBT huvides).
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Nagu sai lubatud ja enne välja öeldud, Telekavaataja panustamisblogi on EM-i ajaks tagasi. Kuna ma ei viitsi eriti erinevate kontorite vahel tõmmelda, siis kannan 1000 eurot bet365-te ning mängin seal. Mingeid piiranguid endale seadma ei hakka ning sean iga panuse väärtuseks 100 eurot. Olen selle summa spetsiaalselt eraldanud ning kaotada ei karda. Panustan niikaua kuni raha kontol veel on või nii kaua kuni EM kestab. Kedagi enda järgi panustama ei sunni, samas ootan huviga tagasisidet ning arutelu.
                Väga kiiduväärt projekt! Kuid miks 100€ panuse kohta? Kui 1K rolli, siis maksimaalne panus saaks olla 50€, mitte mingil juhul rohkem. Kui satud halvale jooksule, siis saad vähemalt kauem panustada ja mul ka huvitavam lugeda
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Väga kiiduväärt projekt! Kuid miks 100€ panuse kohta? Kui 1K rolli, siis maksimaalne panus saaks olla 50€, mitte mingil juhul rohkem. Kui satud halvale jooksule, siis saad vähemalt kauem panustada ja mul ka huvitavam lugeda
                  Täpselt samad mõtted. Bankroll managementi eirates on teekond bustolandi garanteeritud. Peale selle saab sellisel juhul ainult 10 panust korraga soolas olla ehk long term bette väga teha ei saagi.
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Jutt on õige, aga te ajate põhjuse ja tagajärje sassi.

                    Eesmärk on 1 panus per päev ja 10% algpangast (elasin sellises formaadis 2 aastat, elan ka praegu).
                    Eesmärk on panused konkreetsele päevale. Pikema perspektiivi panused ma ei puutu, kuigi tegin põhjaliku ülevaate eelnevalt.
                    Projektiks eraldatud raha on ühtlasi eraldatud selle mõttega, et see võib olla ka kaotatud, kõike juhtub. See ei tähenda, et eesmärk on see maha mängida.
                    Ja ma kindlasti ei sunni kedagi niiviisi käituma.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      12.06 22.00 Saksamaa - Ukraina
                      Saksamaa @1,57

                      Huvitav, et ma valin lõpuks kell 10 startivat mängu. Aga see selleks...

                      Ausalt öeldes see 12. juuni on selline trikikas. On justkui palju, mida võiks proovida, aga millele ma reaalselt 100 eurot panustada tahaks? Kas ma olen liiga mainstream, kui valin lõpuks Saksamaa võidu?

                      Igatahes long story short, ma leidsin asja, mille peale ma tahan panustada ja see on Saksamaa võit. Ma olen kindel, et Saksamaa võidab Ukrainat. Miks ma seda nii kindlalt väidan?

                      Alustame Ukrainast. Minu jaoks on nr.1 argument juba see, et nende jaoks ei ole elu ja surma peale mänguga tegemist. Kaotavad, siis kaotavad. Põhirõhk on järgmisel kahel mängul (järgmine Põhja-Iiriga on eriti tähtis). Ma ei taha väita, et Ukraina läheb mütsiga lööma, aga tagakuklasse jääb teadmine, et kaotus ei tee midagi halba.

                      OK, sama loogika järgi ei tähenda ka sakslaste jaoks punktide kaotus midagi suurt, kuid sakslased juba eos arvestavad sellega, et nad kaugele jõuavad- seega võimalikult kiire lahendus ei teeks halba. Arvan, et mängitakse võidu peale.

                      Kui vastane on nõrgem ja kui vastasel ei ole tapvalt suurt motivatsiooni, siis on Saksamaa palju suurem soosik, kui seda koefitsient näitab.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        me peaks vaatama siinkohal, miks on bookie nõus nii lahkesti nii kindla võidu korral nii palju raha välja jagama 95% panustajaid arvab ju, et Saksa võit superkindel...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                          me peaks vaatama siinkohal, miks on bookie nõus nii lahkesti nii kindla võidu korral nii palju raha välja jagama 95% panustajaid arvab ju, et Saksa võit superkindel...
                          Ma just vaatan, et koefintsent on suht sitt siin. See peaks olema võrdsem mäng kui inglismaa vs vene, kus inglaste koef oli 1.92.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            no keskmine panustaja nii ei arva, nad näevad et Saksamaa ja miski kriisis vaevlev riik vastas, no questions asked - Saksamaa FTW.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              10.06. 22.00 Prantsusmaa - Rumeenia
                              Both teams to score @3
                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              11.06. 22:00 Inglismaa - Venemaa
                              Inglismaa võit @1,85
                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              12.06 22.00 Saksamaa - Ukraina
                              Saksamaa @1,57
                              Inglismaa eepiline mängu lõpp ei võimalda turniiri kohe suurelt alustada. Samas igati korralik +157 eurot kolme päevaga, mis sai siiski täidetud tänu määratud penaltile.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                16.00 Hispaania - Tšehhi
                                Mõlemad löövad värava @2,20

                                Algselt uurisin Over 2,5-te, aga selle väärtus on madalam, kui both to score. Minu mõttekäik eeldab nagunii Tšehhi väravat selles mängus.

                                Igatahes, mida mina ootan sellest mängust? Kinnitust oma teadmisele, et turniiril on 3 põhifavoriiti. Hetkel on Prantsusmaa ja Saksamaa seda minu silmis tõestanud. Minu meelest on selge see, et Prantsusmaa ja Saksamaa vorm on kusagile veerandfinaalidele/ poolfinaalidele ajastatud ning praegu üritatakse lihtsalt omad punktid kätte saada. Ma eeldan, et Hispaania on samas režiimis. Siiski on Hispaanial raskemad vastased alagrupis.

                                Tšehhi on kindlasti tugevam kui Rumeenia ning Ukraina. Või ok, ütleme, et Ukrainaga umbes samal tasemel. Saksamaa ja Hispaania on samamoodi ühel tasemel. Kas eile ei oleks võinud juhtuda both teams to score?

                                Igatahes, Hispaania ei ole kindlasti tippvormis, Tšehhi on sitas alagrupis ja nemad endale sitta vormi lubada ei või. Pigem on nad selle lähedal. Vasturünnakutega Hispaania koondise vastu? Miks mitte? Võimalusi kindlasti tekib. Selles, et Hispaania on suuteline enda värava ära lööma, ei pea ilmselt kahtlema. Ütleme nii, et panus põhineb rohkem sisetundel ning sellel, millisena paistis Tšehhi koondis sõpruskohtumistes.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X