320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Huvituja Vaata postitust
    Viimase info järgi Põhikoosseis, millega hakatakse mängima ka Rahvuste Liigat.

    Samas taanlaste peatreener avaldas paar tundi tagasi nördimust, et Taani sellise naljameeskonnaga tuleb ja nende koondisele ei anna see sõpruskohtumine midagi. Kuid loogiliselt võttes paneb ta ju ikkagist platsile need mehed kellega Rahvuste Liigaks valmistutud on. Kihlveokontorid ka väga ettevaatlikud ja ootaval seisukohal. Igatahes mina läksin over 4.5 päris suurelt.
    Ok. Tead, kui sa oled kindel ja oled võimeline hoomama seda tasemevahet + siin tuleb veidi mõelda Slovakkia motiividele, siis võta see panus.

    Ma ise olen (eelnevalt ka maininud) rohkem "underite" inimene, sest leian sealt rohkem väärtust. Aga antud mängu kohta mul on raske midagi öelda.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Ok. Tead, kui sa oled kindel ja oled võimeline hoomama seda tasemevahet + siin tuleb veidi mõelda Slovakkia motiividele, siis võta see panus.

      Ma ise olen (eelnevalt ka maininud) rohkem "underite" inimene, sest leian sealt rohkem väärtust. Aga antud mängu kohta mul on raske midagi öelda.
      Kui mängima tuleb Taani teine ja kolmas liiga, siis võiks eeldada taseme poolest Eesti Esiliiga sarnast kvaliteeti? Ehk kui slovakid kasvõi pingipoistega tuleb, siis ei tohiks 5 tükki 90 minutiga lüüa endiselt probleem olla.

      Kommentaar


        telekavaataja, aitäh hea info eest!

        Kommentaar


          Tänud hea vihje eest! Slovaki - Taani kohtumise koefitsente tsekkida oli täiesti meelest läinud. Kas otsisin halvasti või mis, aga ma ei leidnud seda mängu ei olybetist ega coolbetist. Betsafe pakkus under 5,5 1.83-ga ja kuigi vastane oli nõrk siis Slovakkia pole teab mis tipptiim, et kusagile Andorra tasemele nõrgestunud Taanit 6 väravaga lüpsta. Pigem oldi rahul, et saadi rahulik õhtu.
          Kellegil on mõtteid ka Eesti mänguks? Skoorimine tundub äärmiselt ränk ülesanne meie koondisele hetkel...
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Jäähoki, MHL
            11:00 TYUMENSKY LEGION - TOLPAR UFA U21
            Tolpar U21 AH-1.5 @1.68 (Coolbet)
            5 eurot
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              e-Sport
              CS:GO FACEIT Major London
              16:00 Gambit - Tyloo
              Tyloo @1.8 (paf)
              5 eurot
              Napikas. Space soldiersi koefid on rõvedad, sest mängivad neljakesi
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Käsipall, Rumeenia
                17:30 Dunarea - Steaua
                Steaua @2.08 (paf)
                5 eurot
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Tennis, Challenger Chicago
                  18:00 Bangoura - Fratangelo
                  Bangoura @2.8 (paf)
                  5 eurot
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Veitsa igav on siin, anna ikka ülevaade ka, mis võitis ja mis kaotas ja mis seisud on.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Veitsa igav on siin, anna ikka ülevaade ka, mis võitis ja mis kaotas ja mis seisud on.
                      Ma ei hakka seda tegema, sest

                      a) ma ei jälgi, kas need mängivad või mitte

                      b) mul pole lihtsalt aega ja viitsimist igat panust üle tšekata (selleks on SBT turnad)

                      c) selle blogi eesmärk see hooaeg on anda edasi kõik panused, mis omavad selget väärtust (kas mul on olemas mingi siseinfo või teadmine, kas bookie pakub lihtsalt liiga kõrget koefitsienti või teatud liikumised vihjavad eelneva kahe punkti olemasolust)

                      d) kõik mängud algavad erineval ajal, mis teeb punkti a ja b veelgi raskemaks

                      Lisaks mul ei ole liiga palju kirjutada ka nendest sündmustest. Tihtipeale ma ei tea isegi nendest osavõtjatest midagi. Ma mängin siin väärtust ja jagan teiega igat oma panust. Võtke seda kui teoreemi, mille hüpotees kõlab järgmiselt: Mängides väärtust, jääd sa pika peale plussi. Ja asju kontrollida ongi hea väikeste summadega.

                      Mul oli plaanis teha igakuised kokkuvõtted kontoseisudest. Alustasin 480 euroga nagu mäletate.

                      EDIT! Sorri, kui see kõlas ülbe vastusena. Tegelt see seda polnud. Mulle meeldib igasugune tagasiside ja ettepanekud. Minu jaoks on antud formaat uus ja igast asju tasub kaaluda.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Käsipall, Taani, naised
                        20:00 Copenhagen - Randers
                        Over 49.5 @2.07 (Pinnacle)
                        5 eurot
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          No põhimõtteliselt kuu lõpus, siis kontoseisust saab teada kui hästi või halvasti need panused toitsid?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            No põhimõtteliselt kuu lõpus, siis kontoseisust saab teada kui hästi või halvasti need panused toitsid?
                            Jeps. Nii on. Vahepeal ma üritan tagantjärgi editiga panna panustele VÕITIS või KAOTAS märke. Saab tabavusprotsendi lisada ehk. Aga ma ei viitsi neid niiviisi tagant jälgida. Mind huvitab marginaal pikema perioodi jooksul.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Norra, Regionsligaen Avdeling 4
                              18:00 Brodd - Vardeneset
                              Under 3.5 @1.95 (Coolbet)
                              5 eurot
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Hoki, MHL
                                14:30 Sibirskie Yastreby - Irbis Kazan
                                SY AH -1.5 @2.49 (Pinnacle)
                                5 eurot
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X