320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oli tõesti hea see eilne Sillamäe koef. Tahtsin ise HT/FT Marathonist võtta ja samal ajal kui valisin selle kadus see sealt ära
    Kui ma ei eksi siis 3.88 oli HT/FT Marathonis

    Kommentaar


      kas ei saaks tulevaste perioodide panustamiskordi ära kasutada? hetkeline kordade arv tugevalt kärbib osade ennustajate tiibu, s.h. mind.
      eelist see samas ka ei anna teiste ees, lihtsalt inimestel on erinev volüüm.

      12 betti on ikka liiga vähe ühes perioodis liiatigi veel nädalavahetusel

      Kommentaar


        Mingi hetk oli mul vaid 30 ühikut, ca 24 tunniga panin sellele nulli lõppu.
        Täna õppisimise kõrval sai siin niite tõmmatud ja game on!
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Algselt postitas football2u Vaata postitust
          Mingi hetk oli mul vaid 30 ühikut, ca 24 tunniga panin sellele nulli lõppu.
          Täna õppisimise kõrval sai siin niite tõmmatud ja game on!
          Mul läheb ka hästi. Drogba on kunn!

          Kommentaar


            Algselt postitas football2u Vaata postitust
            Mingi hetk oli mul vaid 30 ühikut, ca 24 tunniga panin sellele nulli lõppu.
            Täna õppisimise kõrval sai siin niite tõmmatud ja game on!
            Nagu ajalugu näitab, siis teekond sinna 30 ühikuni, võib väga kiire olla.

            Samas mulle isiklikult meeldib, et nüüd on üldvõitja jälle lahtine ja isiklikult loodan pinget kuni viimse hetkeni.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              lauri432 100 ühikut ripuvad õrna niidikese otsas.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Siiski tuli ära. Oleksid valusad 100 punkti kaotust.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  lauri432 100 ühikut ripuvad õrna niidikese otsas.
                  Viimases setis, pärast seda kui Witthöft servi hoidis ja seisuks 5:5 tegi, oli Louisa kehakeelest juba näha, et siit enam võitu ei tule

                  Kommentaar


                    Ma pilti ei vaadanud, lihtsalt tuim skoori ülevaade.
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Huvitav tegelt, et kõik nii julgelt Lokomotivi peale panustavad täna. See on see esmaspäeva värk ja midagi muud pole. Tegelikkuses mängib Loko praegu 2-3 turniiri sisuliselt ühe koosseisuga, millel hakkavad patakad vaikselt tühjaks jooksma.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        Huvitav tegelt, et kõik nii julgelt Lokomotivi peale panustavad täna. See on see esmaspäeva värk ja midagi muud pole. Tegelikkuses mängib Loko praegu 2-3 turniiri sisuliselt ühe koosseisuga, millel hakkavad patakad vaikselt tühjaks jooksma.
                        Ma ka kardan seda panust võtta. Cardiffi koduvõit tundub täna päris loogiline though. Ainuke vastuargument on "esmaspäev"

                        Kommentaar


                          No ma ise ei karda esmaspäevi, suht savi, mis päeval mängivad. Küsimus on lihtsalt selles, kes mis vormis on ja Lokomotivi jaoks on 2 äärmiselt rasket mängu selja taga. Ega Vene klubid ei ole harjunud nii, et sul 2 mängu nädalas. Üldiselt see on suur stress Venemaal ning käriseb kas Euroopas või koduliigas.

                          Samas...
                          Rostovil on endiselt palgamaksmise probleemid ja mis kujul nad trenni teevad ja valmistuvad on ka kahtlane. Lisaks olen alati lemmikvõistkondade osas skeptiline seega üritan lemmikvõistkondi vältida panustamisel.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Ma senimaani olen üpris madalat profiili hoidnud. Protsentuaalselt on päris hästi pihta saadud senimaani, kuid kuna mõned seltsimehed hitivad väga hästi kombosid, siis tuleb hakata vaikselt ka suuremaid riske võtma.

                            Kommentaar


                              Tahtsin ise ka Romariot välja tuua. Siiamaani on 1 panus möödas vist. Et oleks jubekahju, kui selline debüüt tühjade kätega jääks. Samas siin on paljudel teatud huvi, et lauri ei võidaks 3 kvartalivõiduga.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Kas single panusena võib Cardiffi võitu mängida? Seda panust kasutatud eelnevalt combos

                                Kommentaar

                                Working...
                                X