320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nali on chill, aga selleks on omad teemad.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Ei tahtnud kellegi teemat risustama hakata.
      Täna on Frejus Saint Raphael vs Guingamp, prantsuse karika veerandfinaal. Kodutiim mängib 4ndal liigatasemel ja Guingamp on tugev Ligue 1 keskmik.
      Guingampi konf Bet365-s on 1.5.
      Keegi oskab kommenteerida, et mis värk ja miks selline konf? Või ongi lithsalt hea value?

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Viimane nädal lasti praegustel liidritel läbi sohi, pettuse ja tüssamise esikohale tõusta, kuid mida sa ikka ootad korraldajast, kes hoiab pöialt merdaRubelele...
        Ah count mis sa nüüd, teie tiim on mu lemmik ju.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Algselt postitas Lambimees Vaata postitust
          Ei tahtnud kellegi teemat risustama hakata.
          Täna on Frejus Saint Raphael vs Guingamp, prantsuse karika veerandfinaal. Kodutiim mängib 4ndal liigatasemel ja Guingamp on tugev Ligue 1 keskmik.
          Guingampi konf Bet365-s on 1.5.
          Keegi oskab kommenteerida, et mis värk ja miks selline konf? Või ongi lithsalt hea value?
          Kui hinnata TOP5 liigade karikasarju nende ennustamatuse järgi, siis Prantsuse oma on raudselt tipus. Madalamate liigade võistkonnad oskavad piisavalt hästi kaitsta ja Ligue1 võistkonnad ei ole lahtimuukimises nii osavad, eriti kui häälestatus kõige parem pole. Ma arvan, et Prantsuse karikaga tasub ettevaatlikum olla.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            7.4. kell 19
            Tulevik - Tammeka
            AH 0 (ehk DNB) Tammeka
            @ 1,99 (Marathonbet)

            Mingil arusaamatul põhjusel hinnatakse Tulevikku selle mängu soosikuks. Muidugi nad on kaitses kõvad ja võitlevad lõpuni, eriti kodus, aga Tammeka peaks siiski klassilt selgelt üle olema.
            Marathonbet pakub siin mängus ka under 2.5 koefiks tublid 2.1, mis peaks kõigi eelduste kohaselt väga hea panus olema. Eks muidugi paistab, millega tõsiselt võetavad kontorid välja tulevad

            Kommentaar


              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
              Marathonbet pakub siin mängus ka under 2.5 koefiks tublid 2.1, mis peaks kõigi eelduste kohaselt väga hea panus olema. Eks muidugi paistab, millega tõsiselt võetavad kontorid välja tulevad
              Ma ei taha väga Mazzi panust maha teha, aga sooviks vaielda teemal, et Tammeka on klassilt üle. Huvi pärast küsin, et keda Mazz Tammeka eest skoorimas näeks? Raske öelda. Ma pigem usun, et kõvem väärtus on U2.5 kolli. Ma lihtsalt ei näe, et mõlemad satsid siin värava löövad, kui löövadki, siis 1-1 on tõsiasi. Tulevikul on näiteks Kähri näol tegemist teoreetilise lööjaga, Tammekal aga mina kui vana Tammeka asjatundjana ei oska ühtegi nime välja tuua sealt. Kui siis mõni kaitsja jälle standardist Ja kui Post ka tagasi on, siis ikka selline väga 50/50 mäng usun, et tuleb.

              Aga Pardon mu mõttekäiku, tekkis huvi diskuteerida sel teemal.

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Marathonbet pakub siin mängus ka under 2.5 koefiks tublid 2.1, mis peaks kõigi eelduste kohaselt väga hea panus olema. Eks muidugi paistab, millega tõsiselt võetavad kontorid välja tulevad
                Kui coolbet sinu jaoks tõsiselt-võetav kontor on, siis saab 1.88 kätte selle sealt. Ma ise mängin U2.5 kindlasti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  Marathonbet pakub siin mängus ka under 2.5 koefiks tublid 2.1, mis peaks kõigi eelduste kohaselt väga hea panus olema. Eks muidugi paistab, millega tõsiselt võetavad kontorid välja tulevad
                  Mõtlesin ka just selle mängu peale, mõlemad meeskonnad võiks olla ju head kaitsetiimid, kuigi see tuleviku kaitse on olnud nagu ta on. Kuid oleme ausad Tammeka vastu kaitsta on midagi muud kui Infoneti vastu, samas see on mäng, mida tahetakse võita. Ehk kas mõlemad tiimid lähevad peale ettevaatlikult ja ei taha mitte mingil juhul kaotada, mis tähendaks ilmselt max 1-2 väravat, või Tammeka tahab näidata, et ollakse paremad kui teised tagumise osa tiimid ja minnakse suurema tuhinaga ründama kui tavaliselt ja ka Tulevik võib minna veidi lahtisemalt mängima.

                  Niikaua kui alla 2,5 koef on üle 2 on see siiski pigem hea valik. Coolbetis on see under juba 1.88

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                    Ma ei taha väga Mazzi panust maha teha, aga sooviks vaielda teemal, et Tammeka on klassilt üle. Huvi pärast küsin, et keda Mazz Tammeka eest skoorimas näeks? Raske öelda. Ma pigem usun, et kõvem väärtus on U2.5 kolli. Ma lihtsalt ei näe, et mõlemad satsid siin värava löövad, kui löövadki, siis 1-1 on tõsiasi. Tulevikul on näiteks Kähri näol tegemist teoreetilise lööjaga, Tammekal aga mina kui vana Tammeka asjatundjana ei oska ühtegi nime välja tuua sealt. Kui siis mõni kaitsja jälle standardist Ja kui Post ka tagasi on, siis ikka selline väga 50/50 mäng usun, et tuleb.

                    Aga Pardon mu mõttekäiku, tekkis huvi diskuteerida sel teemal.
                    Tammeka väravalööja küsimus on küll pädev, aga mänguloomise klassi osas pole küsimustki. Selliseks pooltunniks, millega Tammeka Flora vastu alustas, pole mulgid praegu ligilähedaseltki võimelised. Muidugi see ei pea tingimata tulemuses kajastuma, sest Tulevik läheb sihilikult kontrate peale ja on selles päris hea. Favoriidi valikul jääks ma siiski kõhklemata Tammeka juurde.

                    Under paistab ka väärtusega olevat, kuid mitte väga suurega - see koef on juba oluliselt madalam kui Eesti liigas tavaliselt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                      Kui coolbet sinu jaoks tõsiselt-võetav kontor on, siis saab 1.88 kätte selle sealt. Ma ise mängin U2.5 kindlasti.
                      Coolbetis tõusnud 2.2 peale. Olybetis veel näiteks under 3 saadaval 1.76 koefiga. Aga postitamise eesmärk oli mainida, et Betfairis on under 2.5 koguni 2.37.

                      Kommentaar


                        Keegi Grand Nationalil ka täna midagi panustab?
                        Corner taken quickly...

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Algselt postitas Lauriisimo Vaata postitust
                            Wta mehhiko
                            Kerber vs navarro
                            Win 1@ 1.34

                            NBA
                            Utah jazz vs Porland
                            Over 194,5@1,45

                            Kombo:1.94(olybet)
                            Panus: 110

                            See panus ju kaotas?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                              See panus ju kaotas?
                              No vot, kiiruga vaatasin Utah Jazz eilset mängu. Tänud paranduse eest.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Everton - Leicester. 5 minutit ja minu BTTS on korras

                                Kommentaar

                                Working...
                                X