320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Möla (panustamine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja Lapko möllab 1 sett käes hoiame pöialt et ka teise saab

    Kommentaar


      Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
      ja Lapko möllab 1 sett käes hoiame pöialt et ka teise saab
      Gavrilova katkestas. Kurb sinu combole. Bookied aga maksavad(v.a B365).

      Kommentaar


        ei saanud aru Bookid maksavad? Fakk just ma ei näinud mängupilti et miks nii pikk paus peale seda oli veel cashout aga ei kasutanud ja nüüd ei saanud midagi tagasi peale algpanuse fakk fakk fakk

        Kommentaar


          Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
          ei saanud aru Bookid maksavad? Fakk just ma ei näinud mängupilti et miks nii pikk paus peale seda oli veel cashout aga ei kasutanud ja nüüd ei saanud midagi tagasi peale algpanuse fakk fakk fakk
          Ma mängisin unibetis ja marathonbetis, mõlemas buukis on 1st set rule

          Kommentaar


            fakk betrallys on nii :
            Winner Full Time including Live Betting
            If the full statutory number of sets hasn’t been completed, all bets will be deemed as void.

            Kommentaar


              Algselt postitas lauri432 Vaata postitust
              fakk betrallys on nii :
              Winner Full Time including Live Betting
              If the full statutory number of sets hasn’t been completed, all bets will be deemed as void.
              Mnjah, vahel see reegel päästab kui enda poolt panustatud mängija vigastada saab.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Arvestades, et kaks duubli kutti on kaartidega väljas, siis juhul kui soovitakse ikka 11 mehega mängida, siis tuleb esindusmeeskonnast mängijaid võtta jah. Teine küsimus on muidugi Sillamäe olukord, kus tõusta ega langeda pole kuskile ning üleüldine olukord klubis. Aga võib eeldada nimeliselt päris tugevat satsi jah.
                Slaštšev, Volkov, Vnukov, Fedotov. Ütleme pool koosseisust on ML tase.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Meie alafoorumis ikka on melu.

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    liiga pagana lihtne oleks võtta ManUtd täna Benfica vastu. Ma vist ainus inimene planeedil, kes vähemalt viiki ootab.

                    Kommentaar


                      Kui coopiga vedas ja viimase hetke väravast sain tsipa paremaks sbt seisu siis anderlecht jäi 30 sekundit hiljaks, et oleks ka teine bet pihtas olnud.. tegi natuke kurjaks . Aga kes richardkoppelit peaks püüdma seda ma ei tea .
                      Väike hirm, et tuleb taas 4 kvartalivõitja juurde . Aga 18ne kombo.. no krt , ma loodan, et sa paned ka päris raha oma bettidele alla :P

                      Kommentaar


                        Tulen jälle sama vana jutuga, ega sa telekavaataja rohkem pole mõelnud selle ennustusvõistluse eraldi teema tõstmise alla? Sinu enda ennustused ja töökohaga seotud pikemad postitused, mis mulle näiteks endale rohkem huvi pakuvad, kaovad nende ennustusmängu postide sisse ära.
                        Luban, et rohkem seda teemat ei tõstata, kui see sinu enda jaoks parim lahendus nii.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                          Tulen jälle sama vana jutuga, ega sa telekavaataja rohkem pole mõelnud selle ennustusvõistluse eraldi teema tõstmise alla? Sinu enda ennustused ja töökohaga seotud pikemad postitused, mis mulle näiteks endale rohkem huvi pakuvad, kaovad nende ennustusmängu postide sisse ära.
                          Luban, et rohkem seda teemat ei tõstata, kui see sinu enda jaoks parim lahendus nii.
                          Kas teised arvavad ka nii? Mul põhimõtteliselt ükskõik.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Mina olen koodiga samat meelt
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              +1111111111111111

                              Kommentaar


                                Ok, ma loon selle jaoks eraldi teema homme.

                                Praeguseks aga vahetulemused SBT18 ennustusvõistlusest, kus Tauri.T arvas 14 H2H 15-st.

                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X