320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti Rahvuste Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Niisiis ühtegi soovijat Itaalia ja Eesti tiimiga liituda ei olnud. Mul on kahju, aga Eesti võistkond jääb panemata ning mazz jääb itaallastele. Võib-olla järgmine kord on rohkem osavõtjaid (võib olla veelgi vähem, kes teab).

    Niisiis uus Rahvuste Karikas stardib homme (1. märtsil). Antud teema esimeses postituses on kõik vanad ja uued reeglid kirjas. Samuti võib sealt leida käesolevad koosseisud. Kestab see üritus 1. maini, vahepeal märtsi lõpus teeme pausi (kui koondised mängivad).

    Olulised muudatused võrreldes eelmise turniiriga:
    1. Esmatähtsaks muutub võiduprotsent. Kui eelnevalt lugesime "pangas olevat raha" vaikimisi esmatähtsaks, siis nüüd on selleks võiduprotsent.
    2. Iga nädala laupäeva lõpuks peavad kõikide võistkondade panused olema kinnitatud (isegi, kui mäng toimub pühapäeval). Kui kellelgi unenb või jääb mingil muul põhjusel panus postitamata, saab tiimikaaslane (tiimikaaslased) välja aidata. Loomulikult, kui keegi tahab pühapäevase mängu peale panustada, kuid näiteks tahab koosseisudes kindel olla vms, võib alati kirjutada, siis me teame, et inimene pole unustanud, vaid ootab soodsat hetke vms.

    Soovin kõigile edu!
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Enne, kui esimest panust on postitatud lisan veel ühe vahemärkuse.

      (3a reegel). Need panused, kus taha tagastatakse täies mahus (näiteks viigi korral Draw No bet) loetakse võiduprotsendi arvestuses kaotatud panuseks. Pangast muidugi midagi maha ei võeta.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Mis juhtub tennise panustega kui,

        a) Mängija saab enne mängu vigastada
        b) Mängija saab mängu ajal vigastada
        b) Spread või over/under on void

        Kommentaar


          Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
          Mis juhtub tennise panustega kui,

          a) Mängija saab enne mängu vigastada
          b) Mängija saab mängu ajal vigastada
          b) Spread või over/under on void
          c puhul on lihtne. Siis jääb panka sama summa. Võiduprotsendi arvestuses läheb kaotuseks.

          No kui mängijaga midagi juhtub (mäng ei alga või mängu ajal katkestatakse), siis uus panus (ja ei pea samal nädalal toimuma). Peaks selle info ka lisama tegelt.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Teen siis otsa lahti...SEVILLA VS EIBAR

            Sevilla on kõik viimased 5 kodumängu võitnud vähemalt 2 kolliga ükskord see murdub aga mitte täna nähes kuidas mängiti tuhhiga barca vastu ja euroopas mulle meeldib sevilla stiil eriti kodus ja täna usun tuleb ka kindel võit satsi üle kes hooaja alguses üllatas aga nüüd vaikselt hakkab oma kohale maanduma sevillal on võitu vaja ja oma karukoopas tuleb see kindlasti vähemalt 2 kolli jagu

            Panus Sevilla -1,5 koef 2.12 marathonbet

            Kommentaar


              Võin Eestit ka üksi esindada. Muidu panustamisega ei tegele, aga Eesti jalgpalli jälgin regulaarselt.

              Selle nädala panused:

              1. JK Tallinna Kalev vs Viljandi JK Tulevik - viik - 3.69 - OlyBet
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Võin Eestit ka üksi esindada. Muidu panustamisega ei tegele, aga Eesti jalgpalli jälgin regulaarselt.

                Selle nädala panused:

                1. JK Tallinna Kalev vs Viljandi JK Tulevik - viik - 3.69 - OlyBet
                Hetkel on mazz sellien vend, kes võib mõlemas tiimis olla. Palun keegi Itaalia foorumist- liituge counti kõrvale, siis saame Eesti võistkonna ka registreerida! Ootan päeva lõpuks kedagi. Või kedagi Tofoa kõrvale Eesti võistkonda (-RoMaRiO-; rallikas?)
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  ma võin tulla küll. panustamisest ei tea ma suurt midagi, aga countiga tandemi moodustamine tundub oosom idee!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    ma võin tulla küll. panustamisest ei tea ma suurt midagi, aga countiga tandemi moodustamine tundub oosom idee!
                    Peaasi, et kord nädalas midagi postitad, mille väärtus on üle 1,80. Ja noh selline tandem on tõepoolest juba võistluse nael.

                    Mazz, sa oled siis Eesti jalgpalli võistkonnas koos Tofoaga. Võistkonnad on paigas ja lõplik koosseis on selle teema esimeses postituses. Edu kõigile!
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      okei, proovime ja jätame Roma võidu countile panustada.

                      Bologna - Capri - 1 - 1.98 @ Tempobet

                      Bologna on viimasest neljast kodumängust on võitnud vaid ühe, aga samas on südikalt viigistatud Lazio-Viola-Juvega. Muidugi Bologna meeskond on ehitatud sellisena, et hirmus väravateta mängu hõng on õhus, aga Bolognal on klassi.

                      Kommentaar


                        AS Roma - Fiorentina , Cards total Over 5.5 @1.83 (bet365).

                        Arvasin et tiimikaaslane on Mazz ja sai ka temaga selle nädala bettidest opmavahel arutatud, aga noh kui eika siis eika. Esiteks ma sinu betti just väga hekas ei kiida. Peale oma beti pakkusin veel variantidena välaj Sampdoria DNB ja Sassuolo- Milani mängus over 2.5 goals - viimasega mazz ei nõustunud. Aga ühesõna arutame asju edaspidi koos, siis äkk ituleb parem tulemus lõpuks kokku

                        Tagasitulles beti juurde, siis Roma - Fiore paar on omavahel alati kirgi kütnud ja kuna Roomale lillad ei meeldi ja Lilladele ei meeldi heterod siis pole need omavahelised kohtumised kunagi ilma kaardisajuta pääsenud. Nüüd on veel lisaks kaalul pääs CL-i. Selle mängu kaotaja astub suure sammu sellest võistlusest välja. Usun et kaarte tuleb korralikult. Nii kollaseid kui punaseid, mõlemale poolele. Rooma võidukoef 2.1 on hea, kuid kui Spalletti otsustab roteerida, siis pigem ei näpiks.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Inglismaa National League 05.03
                          Braintree Town vs Eastleigh
                          Braintree Town DNB 1.81 @Marathonbet

                          Premieris vähe segased ajad, vaatan jällegi altpoolt midagi põnevat. Sisuliselt mõlemad klubid võistlevad ülestõusmise nimel, küll aga Eastleigh hoog on üsna raugenud ja võõrsilvorm on liigas üks kehvemaid. Samas Braintree paneb täiega, põhimõtteliselt on tegu National League West Hamiga. Kodus pannakse kõik kotti. Eastleigh siin mängus võidu peale ei mängi kindlasti. Eelmise omavahelise mängu kaotas Eastleigh samuti üsna veenvalt.

                          Kommentaar


                            Laupäeval kell 16
                            Levadia - Flora
                            1X
                            @ 1,91 (bet365)

                            Oleks ka palju suurema väärtusega panuseid see nädal, aga kuna arvestus käib nüüd täpsusprotsendi järgi, siis on vaja valida võimalikult 1,8 lähedane koef. Olen kriitikaga muidugi hiljaks jäänud, varem lihtsalt ei süvenenud sellesse, aga minu arust on see üsna mõttetu reegel. Panustamise point on ikkagi väärtust taga ajada, olgu koef milline tahes.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mazz Vaata postitust
                              Laupäeval kell 16
                              Levadia - Flora
                              1X
                              @ 1,91 (bet365)

                              Oleks ka palju suurema väärtusega panuseid see nädal, aga kuna arvestus käib nüüd täpsusprotsendi järgi, siis on vaja valida võimalikult 1,8 lähedane koef. Olen kriitikaga muidugi hiljaks jäänud, varem lihtsalt ei süvenenud sellesse, aga minu arust on see üsna mõttetu reegel. Panustamise point on ikkagi väärtust taga ajada, olgu koef milline tahes.
                              Tegelikult on minu arvestuse kohaselt kokku 14 panust. Suhteliselt suur on tõenäosus, et võiduprotsent jääb nii mõnelgi viigi peale. Siis hakkab panga suurus rolli mängima. Hetkel olen ma sinisilme võiduprotsendi toetaja. See võib selle turniiri möödudes muutuda.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Laupäevased Vene liiga mängud
                                Koduvõistkondade väravad alla 3,5 @2 (1xbet)



                                Laupäevased mängud:
                                Krylia Sovetov - Rostov
                                Rubin - Kuban
                                Krasnodar - Zenit

                                Venemaa jalgpalliga on tavaliselt nii, et märtsi algus on täielik kräpp. Ilm on külm, väljakud on kas külmunud või sitad. Rahvast on vähe. Mängijad alles tulevad pikemalt pausilt tagasi. Selline asjaarmastajate jalgpall.

                                1. Krylia ei mängi enda kodulinnas. Vaid sitasel Saranski kunstmurul. See mäng oleks nii ehk naa kõva underi pretendent, kuid siin on vastaseks veel Berdõjevi Rostov, kes on nagu erakordselt tiheda kaitsega võistkond.

                                2. Rubin ei ole eriline rünnakule mineja ja ennustan, et seda mängu võib isegi Kuban dikteerida.

                                Minu ennustus, et Krylia ja Rubin löövad kahe peale 0-1 väravat.

                                3. Krasnodariga on keerulisem. Ilm on Lõuna-Venemaal parem, võistkond ise tugevam, vastane kaitses istuma ei hakka. Kuid siin on üks aga. Krasnodar oli Euroopa Liigas ülipask ja Euroopa Liigas ei ole leegionääride piirangut. Smolov üksi Zenidi kaitset läbi ei hammusta ja auru hetkel Krasnodaris ei ole. Ma ei usu, et Krasnodar üle 1 värava selles mängus lööb.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X